Strana 5 od 13 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 126

Tema: Staza na Gocu

  1. #41
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sasakv Pogledati poruku
    Ako vas interesuju još neki detalji vezani za Goč, pitajte slobodno.
    Kakva je situacija sa jednosedom? Ima li sanse za njega ove zime? Ima li gore neki ratrak?

    U raznim prospektima o Gocu se pminje jedina skakaonica u Srbiji?
    Da li je neko video tu famoznu skakaonicu? Ima li neka slika, da neko opise polozaj, gde se ona nalazi ili gde se nalazila pa je vise nema?

  2. #42
    Member
    Datum registracije
    08.10.2011
    Lokacija
    Kraljevo
    Skije / Bord
    Head iSupershape Magnum 2012
    Godina
    50
    Poruke
    49

    Podrazumevano

    Jednosed nije u funkcije već dve godine, a neće biti ni ove zime jer nema upotrebnu dozvolu. Ratrak postoji, ali i dok je staza funkcionisala, ratrak je radio samo do međustanice dok donji deo nije nikada sređivao (kažu zbog prevelikog nagiba staze). Video sam ja tu "skakaonicu" kooja nikada nije bila u funkciji. To je u šumi i zapravo predstavlja brdo na čijem središnjem delu postoji neki dodatak koji je kao odskočni deo. Do vrha "skakaonice" se ne može ni doći, a kamo li skakati. Poslednji put sam video to mesto prošle godine tokom letnje šetnje. Nažalost, Goč je postao mesto isključivo za skijaše početnike. da li će se nešto promeniti videćemo, ali ja nisam optimista (iako po prirodi spadam u teške optimiste).

  3. #43
    Junior Member
    Datum registracije
    28.12.2011
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Skije / Bord
    82285481432
    Poruke
    1

    Podrazumevano Ima li snega?

    Zdravo narode,
    dolazim sa drustvom na Goc za novu godinu pa me interesuje zna li neko da li ima snega i ako ima da li radi zicara? Covek kod kog smo uzeli smestaj mi kaze da ima snega i da su javili da ce jos da ga bude ali mi prognoza vremena ne uliva pouzdanje.
    Svakako cemo poneti opremu.

    Hvala

  4. #44
    Member
    Datum registracije
    08.10.2011
    Lokacija
    Kraljevo
    Skije / Bord
    Head iSupershape Magnum 2012
    Godina
    50
    Poruke
    49

    Podrazumevano

    Ima ga oko 20 cm. Žičara neće raditi (bar ne koliko ja znam, ali Srbija je zemlja čuda...), ali će raditi mali ski lift na stazi pored Smučarskog kluba i hotela Dobre vode. Kolega i ja vodimo decu u školu skijanja 31.12. tako da će skijanja biti.
    NAPOMENA: pričam o kraljevačkoj strani Goča, a postoji i banjska strana o kojoj nemam podatke, ali je do sada svake godine žičara radila.
    Znači, ako idete na KV stranu, radi mala staza, ako idete na VB stranu, dodatno se raspitajte, ali mislim da radi i žičara

  5. #45
    Member
    Datum registracije
    03.01.2012
    Lokacija
    Kragujevac
    Godina
    52
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Zna li neko nesto o stazi sa Banjske strane Goca ja sam bio preprosli vikend kad je padao sneg i radila je samo mala zica za decu. Da li ce raditi ove godine sidro na velikoj stazi?

  6. #46
    RIDER ON THE STORM GTO avatar
    Datum registracije
    01.10.2006
    Lokacija
    Vrnjacka Banja
    Skije / Bord
    NITRO Prime 157 2014/2015
    Godina
    40
    Poruke
    205

    Podrazumevano

    Pozdrav drugari. Sto se tice Goca(Banjska strana) zica ce najverovatnije proraditi u nedelju 08.01.2012 ,cena skipass/a je 400din dnevno a nocno skijanje 500din. Cim budem imao neke blize informacije javicu vam. Put do staze se redovno odrzava tako da nema problema. A tokom leta je bilo i radova na sumskom putu koji treba da poveze Goc-Kraljevo skijaliste sa Goc-Banja skijalistom(samo 20km udaljenost skijalista od skijalista), ali nisam tacno upoznat dokle se stiglo sa tim projektom. Ukoliko vas nesto zanima pitajte a ja cu se potruditi da odgovorim adekvatno.

  7. #47
    Member
    Datum registracije
    03.01.2012
    Lokacija
    Kragujevac
    Godina
    52
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Hvala GTO na informacijama ako saznas jos nesto pisi ja bas planiram sa klincem da dodjem u nedelju.


    pozzzz

  8. #48
    Member
    Datum registracije
    03.01.2012
    Lokacija
    Kragujevac
    Godina
    52
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Kakva je situacija na Gocu jel poceo da pada sneg?

  9. #49
    RIDER ON THE STORM GTO avatar
    Datum registracije
    01.10.2006
    Lokacija
    Vrnjacka Banja
    Skije / Bord
    NITRO Prime 157 2014/2015
    Godina
    40
    Poruke
    205

    Podrazumevano

    salefloyd, druze ne radi staza jos uvek, sad sam zvao drugara iz Sportskog Centra Vrnjacka Banja pod cijom je jurisdikcijom staza na Gocu ali kaze da navodno nema dovoljno snega, mada sneg vec pada 3 dana gore, naravno sa prekidima. Pa mi malo cudno kako nema dovoljno snega.

  10. #50
    Member
    Datum registracije
    03.01.2012
    Lokacija
    Kragujevac
    Godina
    52
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Sad znam i ja malopre sam dosao sa Goca al su se bar deca iskijala. Sneg je tek posle 12h da pada ali moglo je da se skija imalo je snega jos od pre, nije mi jasno zasto ta zicara ne radi i prosle godine kazu da vise nije radila nego sto je radila. Rekli su kao da ce sutra mozda da radi zato sto je do veceras napadalo dosta snega i dalje pada.

    pozzzz

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •