Strana 9 od 13 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 81 do 90 od 126

Tema: Staza na Gocu

  1. #81
    Member
    Datum registracije
    13.02.2007
    Lokacija
    Kragujevac
    Godina
    45
    Poruke
    87

    Podrazumevano

    Treba mi mala pomoc. Procitao sam da na Gocu sa banjske strane postoji lovacki dom pa ako neko zna broj telefona dobro bi mi dosao. I, sta je sa putem koji povezuje banjsko i kraljevacko skijaliste?

  2. #82
    RIDER ON THE STORM GTO avatar
    Datum registracije
    01.10.2006
    Lokacija
    Vrnjacka Banja
    Skije / Bord
    NITRO Prime 157 2014/2015
    Godina
    40
    Poruke
    205

    Podrazumevano

    Lovacki dom postoji i uz samu ski stazu je(500m) ali je trenutno zauzet u potpunosti i do daljenjeg, jer su u tom lovackom domu smesteni radnici JKP Krusevac put koji jos uvek rade na putnoj trasi Goc V.Banja- Goc Kraljevo.

  3. #83
    Member
    Datum registracije
    13.02.2007
    Lokacija
    Kragujevac
    Godina
    45
    Poruke
    87

    Podrazumevano

    Koliko je dug taj put i jel moze opusteno da se prodje biciklom?

  4. #84
    RIDER ON THE STORM GTO avatar
    Datum registracije
    01.10.2006
    Lokacija
    Vrnjacka Banja
    Skije / Bord
    NITRO Prime 157 2014/2015
    Godina
    40
    Poruke
    205

    Podrazumevano

    Pa mislim da je duzina oko 20km, ne mogu da budem bas bas precizan, a sto se tice toga "opusteno" meni ne bi bilo sigurno opusteno hehhehe, ali za nekoga ko se bavi biciklizmom je ok posebno mountain bike ali sam malo skeptican zbog tih radova na putu, video sam i sam da ima prasine kao u cementari a i dosta mehanizacije prolazi posebno teski kamioni pa ne znam ni koliko je bezbedno sad. Odluci sam

  5. #85
    Member
    Datum registracije
    13.02.2007
    Lokacija
    Kragujevac
    Godina
    45
    Poruke
    87

    Podrazumevano

    Ok. Hvala ti puno na odgovoru. Planirao sam da tuda prodjem za vikend ali cu morati da odlozim za dve nedelje zbog neplaniranih poslovnih obaveza.

  6. #86
    Senior Member
    Datum registracije
    03.03.2010
    Lokacija
    Kraljevo
    Skije / Bord
    Atomic SL-D2 Race
    Godina
    35
    Poruke
    110

    Podrazumevano

    Ko nije skijao na Sokolji taj ne zna sta je skijanje haha

  7. #87
    RIDER ON THE STORM GTO avatar
    Datum registracije
    01.10.2006
    Lokacija
    Vrnjacka Banja
    Skije / Bord
    NITRO Prime 157 2014/2015
    Godina
    40
    Poruke
    205

    Podrazumevano

    Cena ski pasa na skijalistu Goc-Vrnjacka Banja je 600din dnevno, nocno 800din.

  8. #88
    Member
    Datum registracije
    13.02.2007
    Lokacija
    Kragujevac
    Godina
    45
    Poruke
    87

    Podrazumevano

    A jel ima neko informaciju o Dobrim Vodama? Pretpostavljam da se niko nije setio da osposobi jednosedesnicu? Steta bi bila da ovaj deo Goca ostane neiskoriscen i zimske sezone.

  9. #89
    Member
    Datum registracije
    08.10.2011
    Lokacija
    Kraljevo
    Skije / Bord
    Head iSupershape Magnum 2012
    Godina
    50
    Poruke
    49

    Podrazumevano

    Šteta jeste, ali, kao i nekoliko godina unazad, ni ova godana neće biti ništa bolja nego prethodne. Od jednosedežnice ništa, vreme je polako uništava totalno, staza polako zarasta u korov i dok neki novi, sposobni ljudi otvaraju nove staze i ski centre po celoj Srbiji, ovi naši lokalni neumeju da iskoriste i osposobe postojeće. Ali su zato puni sebe i puni hvale na svoj račun jer su postali gazde društvene imovine, a da prstom mrdnuli nisu.

  10. #90
    RIDER ON THE STORM GTO avatar
    Datum registracije
    01.10.2006
    Lokacija
    Vrnjacka Banja
    Skije / Bord
    NITRO Prime 157 2014/2015
    Godina
    40
    Poruke
    205

    Podrazumevano

    Nažalost druže potpuno si upravu, eto Kraljevo ima već odrađenu finu infrastrukturu ski staze, odradjen je put od Dobrih Voda do Goča VB, ali džabe kad ljudi nemaju sluha za to, čak i ako se odradi ova priča ski lift od Jošaničke Banje do Kopa pa to je extra, jer Goč VB - Jošanička banja je 30km a Dobre Vode - Jošanička Banja preko Goča 40km pa to je fonomenalna stvar, ceo sistem može da se uveže i promoviše ali džaba kad neko nema sluha za to.Takođe i na Goču VB mnoge stvari mogu da se urade kako bi se skijanje poboljšalo ali slaba vajda.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •