Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 15 od 15

Tema: Nosači za skije ili kofer

  1. #11
    Member dachonije avatar
    Datum registracije
    01.03.2012
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    49
    Poruke
    49

    Podrazumevano

    Sorry za ovoliku sliku, nisam obratio paznju.

  2. #12
    Senior Member
    Datum registracije
    18.12.2008
    Lokacija
    Bliski istok
    Skije / Bord
    Fire Arrow 74
    Godina
    50
    Poruke
    124

    Podrazumevano

    O prakticnosti kofera nema potrebe da ti govorim i uporedjujem, jer su kofer i samo nosaci totalno dve razlicite stvari. Kofere prave tako da su aerodinamicni, pogotovo ako iskasljes malo vise para i kupis nesto novije a ne kante godista kao i ovaj magnet koji si pazario. Usput ako se bas dobro opruzis pa kupis Thule, onda se mnogo lako montiraju i skidaju. I ja se pravih pametan i htedoh da prodjem jeftinije i kupih magnete, potpuno iste kao i ti Ovo sto si ti (a i ja) kupio su magneti za stare modele skija pa ces morati da natezes gumene drzace koji idu ispod poklopaca i muku da vidis :( poseban treat ti je kada budes kretao nazad sa skijalista, pa ih stavis na mokar krov jer: a) skidas ih da ti ih neko ne klepi dok si na skijanju; b) nemas garazu na skijalistu pa ti sneg pada na auto;
    Kada upalis/zagrejes auto zagreje se i krov posle nekog vremena i otopi sneg na njemu, ti lepo postavis magnete na tako mokar krov, uglavis nekako skije i krenes. Onda pod naletom vetra koji udara po skijama, magneti krenu da klizaju po krovu. Meni je povrh toga od auta koja su isla ispred mene i podizala sneg uletelo nekoliko komadica rizle pod magnet pa su mi usled klizanja levo/desno tako isto ogrebali krov. Moja topla preporuka: kupi kofer i ne misli mnogo. Jeste da kosta, ali kada budes video sta si sve spakovao u isti a ne po autu po sedistima, castis pivo
    ...vrhunac budalastine je kada te rodjeni otac ubedjuje da si postao od majmuna...

  3. #13
    Ski legenda
    Datum registracije
    28.12.2006
    Lokacija
    NS
    Godina
    50
    Poruke
    181

    Podrazumevano

    Kofer ima samo manu - skladistenje van sezone. Ako ti treba sad i ko zna kad i uz to nemas gde da ga drzis van sezone razmisli i o iznajmljivanju.

  4. #14
    Member
    Datum registracije
    14.12.2012
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    79

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od donthinktwice Pogledati poruku
    Kofer ima samo manu - skladistenje van sezone. Ako ti treba sad i ko zna kad i uz to nemas gde da ga drzis van sezone razmisli i o iznajmljivanju.
    Ima li neko podatak - predstavu koliko dnevno kosta iznajmljivanje istih....

  5. #15
    Ski legenda
    Datum registracije
    28.12.2006
    Lokacija
    NS
    Godina
    50
    Poruke
    181

    Podrazumevano

    od 1.5 do 3e dnevno uz depozit koji se vraca. Ima na KP gomila oglasa

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •