Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 28

Tema: Atomic redster edge sl 164

  1. #11
    Super Member
    Datum registracije
    15.09.2010
    Lokacija
    Zvecan
    Skije / Bord
    SL Fischer RC4 WC Race code Medium 2014 & GS Fischer RC4 2010 & Fischer Downhill 2010
    Godina
    43
    Poruke
    204

    Podrazumevano

    Par minuta nakon objave mog komentara dobio sam poziv od vlasnika oglasa koji je poceo strasno da me napusava na temu odakle meni pravo da kazem za dati model skije da je los i da time upropastavam njegov oglas. Zbog drskosti i visokog tona spustio sam slusalicu.
    OVO JE FORUM I MORAS SE POMIRITI SA CINJENICOM DA JE LJUDIMA OMOGUCENO DA KOMENTARISU!
    OGLAS NIJE PLACEN NITI ZASTICEN!
    NIJE MI CILJ DA UBIJEM CENU NITI ME SKIJA ZANIMA!

  2. #12
    Super Member
    Datum registracije
    15.09.2010
    Lokacija
    Zvecan
    Skije / Bord
    SL Fischer RC4 WC Race code Medium 2014 & GS Fischer RC4 2010 & Fischer Downhill 2010
    Godina
    43
    Poruke
    204

    Podrazumevano

    Cak sam i mail dobio:

    OR, by email:
    mailto:patak65@gmail.com

    This is the message:

    druže, ja prodajem skije, i ti mi na moj oglas napises da su skije sranje. O cemu se radi, imas nesto protiv mene ? Ako nemas sta pametmije da radis idi i izdrkaj ga a ne meni da se izdrkavas po oglasu.

    Bez komentara vise.

  3. #13
    Senior Member
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Obrenovac
    Skije / Bord
    Atomic D2 SL, K2 outlow
    Poruke
    198

    Podrazumevano

    Ne samo to. Poslao sam ti i e-mail u kojem sam ti objasnio da svoju frustriranost možeš izlečiti desankom u kupatilu, a ne po mom oglasu.

  4. #14
    Senior Member
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Obrenovac
    Skije / Bord
    Atomic D2 SL, K2 outlow
    Poruke
    198

    Podrazumevano

    Upravo to, preduhitrio si me sa postom par sekundi.

  5. #15
    Senior Member
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Obrenovac
    Skije / Bord
    Atomic D2 SL, K2 outlow
    Poruke
    198

    Podrazumevano

    Dakle, posle rasprave sa g.dinom koji prodaje na ovom forumu masu Head i Fischer, Elan skija, da se vratim oglasu.

    Nova cena skija je 370 evra.

  6. #16
    Ski legenda
    Datum registracije
    28.02.2004
    Skije / Bord
    Da/Rado
    Poruke
    245

    Podrazumevano

    posto imas normalan oglas za prodaju, koji ja ne bih da remetim, mozes ovde da napises koji utisak posle jednog dana skijanja...
    verujem da ti ovo nije prva skija iz ove kategorije,
    pa uporedi sa necim...
    pozdrav!
    Maynard,Adam,Justin,Danny.

  7. #17
    Member
    Datum registracije
    25.11.2013
    Godina
    36
    Poruke
    40

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ledenjak Pogledati poruku
    Prethodnih 7 dana skijao na starom i novom modelu 164cm. Nema nikakve razlike u skijama, ista konstrukcija, mere, ploca i vez. Ocena 6/10. Na utabanoj i meksoj stazi dobro se vozi, na tvrdoj i ledenoj katastrofa, koliko god da je namestas ili stiskas ne pomaze, proklizava. Za taj novac mogu mnogo bolje skije da se kupe osim za one za koje je Atomic jedini proizvodjac skija.
    Uvek ima bolje za manje para..... ovde se ne radi da li je skija losa ili ne. Covek dao oglas za nove skije ispod cene u radnji i to je to. Nije trazio cenu iznad maliprodajne oa da ga napadas bezveze. Ovo su oglasi a ne koje su skije dobre a koje lose za odredjen iznos novaca.

  8. #18
    Junior Member
    Datum registracije
    15.10.2009
    Lokacija
    Lesak
    Poruke
    18

    Podrazumevano

    Taman pomislih evo nema drk.sa i ostalih dokolicara, normalan oglas. Dobra skija za dobru cenu, kad ono veceras se ubih od smeha.... Za ove pare, super skija, a ti za jos 10 eur mozes jedno ostro sekirce da kupis za taj led, pa neka neko ispred tebe ide da ti pravi rubove, kako bi kantne bolje drzale hahaha.

    Srecna prodaja, da ne vozim Rossi 8S, uzeo bih ovo bez razmisljanja.....

    Srecna nova 2014 :-)

  9. #19
    Senior Member
    Datum registracije
    03.03.2010
    Lokacija
    Kraljevo
    Skije / Bord
    Atomic SL-D2 Race
    Godina
    35
    Poruke
    110

    Podrazumevano

    Skija realno vredi 320e sve preko toga je bacanje para razlika u odnosu na prosli model je jedino dizajn 7/10 ocena,a sto se tice brenda Fischer je daleko ispred svih u svakom pogledu race sl modela

  10. #20
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Slaba je ovo skija za vrhunske takmičare. A i vidi se samo ATOM, bez onog IC.

    Halo ljudi, čovjek prodaje odličnu rekreativnu slalomku za vrlo korektnu cijenu. Pogledajte šta se prodaje za preko 500€ u trgovinama.

    Usput, svi znaju da Nordica pravi ubjedljivo najbolje skije za uređenu stazu.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •