Rezultati 1 do 6 od 6

Tema: Koje pancerice za sire listove

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Skije / Bord
    U fazi nabavke
    Godina
    49
    Poruke
    25

    Red face Koje pancerice za sire listove

    Pre dve godinie sam uzeo Nordica SportMachine f80, ali su posle 5-6 dana pocele izlaziti masnice malo iznad skocnog zgloba. Pancerica je 'legla' i izgleda napravila malo vise mesta kod pregiba, pa sam posle par sati skijao sa bolovima. To su mi bile prve pancerice, kao klinac sam vozio nordijsko skijanje, a sada, u poznim tridesetim otkrivam 'pravo' skijanje.

    Osrednji sam skijas, 180cm/90kg, vozim crvene staze a lezi mi i Krcmar na Kopaoniku (na dve table dve oznake). Ceo zivot se bavim nekim sportom pa su mi listovi izrazeniji, pa sam Nordica cipele izabrao citajuci forume u kojima se hvale kao najudobnije. Stopalo je, recimo srednje do vece sirine. Ne mislim da je nesto posebno camasto, ali nije ni slim-fit.

    Prodao sam stare i sada trazim da kupim nove. Secam se da sam kod u Intersportu kupovine probao i neke crvene Atomic cipele (M90, Hawx... ne znam) i da su mi mnogo bolje legle oko listova. Koga zmija ujede i gustera se boji pa sam sada veliki skeptik.

    Imate li neki predlog sta uzeti? Znam da samo moja noga zna, ali opet postoje iskustva i price onih koji su probali razne cipele... U Intersportu je trenutno veoma povoljna akcija (Atomic M90 za 26k, Atomic hawx 90 je bio 28k ali ih nisam sada video). Probao sam i Dalbello (ne znam model) koji ima nominalni f100, ali se savijaju kao da su od kartona, pa sam sumnjicav da li ce mojih 90 kila dobro drzati na stazi.

  2. #2
    Super Member furious avatar
    Datum registracije
    31.10.2008
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Idi u goru i probaj rossignol pancerice one su sire nego sve druge pogotovo u listnom delu,ja sam muku mucio sa istim problemom imam visok ris i siroke listove,kupio sam 2 nedelje pre expo zima za 19hilj flex 100 model radical senzor 100 model 2012,imaju stvarno dobre cene,vrlo verovatno da ces naci pancu tamo,meni je to bila poslednja opcija pre vacuum fita :d i nasao sam odgovarajucu cipelu evo ti info prodavnice

    Prodavnica 2

    Voždovac

    Bulevar Oslobođenja 275

    011/2477530

    Radno vreme :

    Ponedeljak-petak : 10-20h

    Nedeljom ne radimo

    GPS koordinate :

    N44º 46,002’ E020º 28,650’

    *

  3. #3
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    ja imam isto siri list...i ove godine sam pazario nordica fire arrow f3, meni odgovaraju..tako da eto i taj model mozes da uzmes u razmatranje

  4. #4
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Meni su Rossignol napravile modrice na nogama, i ne obuvam ih vise . Prije tri dana ih obujem , cisto da vidim nijesam odavno ulazio u nnjih i evo me lezim i mazem stopalo gelom. Modro i oteceno . Pancerice su Rossignol Nexium .

  5. #5
    Super Member
    Datum registracije
    06.12.2012
    Lokacija
    Pirot
    Skije / Bord
    Head Supershape crveni SL / VIST GS 614 FIS
    Godina
    34
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Cuvaj se Rossignol Radical R16 pancerica (mada mislim da su i ostai Radical modeli na istom kalupu). Meni one odlicno leze, ali ja nasuprot vama imam uske listove i nizak ris.

  6. #6
    Junior Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Skije / Bord
    U fazi nabavke
    Godina
    49
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    Na kraju sam uzeo Head Vector 100 X, probao i Atomic ali me ove bolje "obuhvate", ne samo listove vec i stopala.

    Jos nisam izasao na stazu, tako da ostaje nada da sam pogodio prave...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •