Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 12

Tema: Obuća za planinu

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    14.12.2012
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    79

    Podrazumevano Obuća za planinu

    Kakvu obuću nosite-preporučujete, za sve uslove koji mogu da vas zadese, dok ste na planini tokom zimskog perioda (sneg, kiša, bljuzgavica i sl.).
    Obuća koja za "šetača" treba da zadovolji otprilike sl. uslove:
    dovoljno udobna, topla, vodonepropusna i sl.
    Trenutno sam u potrazi za istom za lepšu polovinu, pa me interesuju vaša iskustva.

  2. #2
    Junior Member reiser avatar
    Datum registracije
    21.12.2012
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    34
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Ovo:



    Vrhunska cizma, ima je po army shopovima kod nas, nije bas jeftina ali radi posao i vise nego dobro da mogu sada da biram, mozda bih uzeo malo laksi model koji ima platno sa strane, nesto ovako:


  3. #3
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Ja mogu da ti kazem sledece,ako ides u sumu nedje, ne polazi bez rane i shekire...to ti je najbitnije.

  4. #4
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od munja Pogledati poruku
    Kakvu obuću nosite-preporučujete, za sve uslove koji mogu da vas zadese, dok ste na planini tokom zimskog perioda (sneg, kiša, bljuzgavica i sl.).
    Obuća koja za "šetača" treba da zadovolji otprilike sl. uslove:
    dovoljno udobna, topla, vodonepropusna i sl.
    Trenutno sam u potrazi za istom za lepšu polovinu, pa me interesuju vaša iskustva.
    Supruga ima ovaj model, ili ekvivalent od pre dve godine i super je zadovoljna. Na zalost, ne znam da li ima da se nadje u Bgd-u. Ako ima nameru da zalazi u dublji sneg, obavezno nesto ovako, da sneg/voda ne ulazi odozgo. Ne mora TNF, nego kad sam vec otvorio sajt...



    Citirati Originalno postavljeno od reiser Pogledati poruku
    Ovo:

    Vrhunska cizma, ima je po army shopovima kod nas, nije bas jeftina ali radi posao i vise nego dobro da mogu sada da biram, mozda bih uzeo malo laksi model koji ima platno sa strane, nesto ovako:
    Ja sam nosio ove platnene sigurno 7-8 godina, bile su fantasticne i nisu propustile uopste. Samo nisu bas toliko tople, koliko se secam. Ovo je bese Hi-Tec proizvodio?

  5. #5
    Junior Member reiser avatar
    Datum registracije
    21.12.2012
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    34
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    @Misk0

    Magnum. Nego, je l' ti se mozda oljustio jezicak na tim magnumkama koje si nosio? Meni se vec prve zime oljustio, i pop*zdeo sam. Evo kako to izgleda:





    Ne propustaju vodu, ali mi je cudno da se oljusti jezicak tek-tako, pa se plasim da su mi uvalili neki falsh.. A fiskalni sam izgubio pa nisam nosio na reklamaciju.

  6. #6
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    zato uvek placaj karticom!!!
    ja sam izgubio fiskalni za neku skuplju robu i kao dokaz sam odneo overen izvod iz banke da je na njihovom aparatu sa moje kartice skinut iznos u vrednosti proizvoda koji sam reklamirao!
    po datumu i satu na izvodu oni su pronasli njihov primerak racuna u njihovoj arhivi...to naravno nije islo tako glatko,prvo sam morao da se svadjam i pretim da cu dovesti inspekciju!

  7. #7
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od reiser Pogledati poruku
    @Misk0

    Magnum. Nego, je l' ti se mozda oljustio jezicak na tim magnumkama koje si nosio? Meni se vec prve zime oljustio, i pop*zdeo sam. Evo kako to izgleda:



    Ne propustaju vodu, ali mi je cudno da se oljusti jezicak tek-tako, pa se plasim da su mi uvalili neki falsh.. A fiskalni sam izgubio pa nisam nosio na reklamaciju.
    Ne, ali su moje imale platneni jezik. Bacio sam ih pre par godina kad su vec totalno izgubile formu.

    Sad da si na trulom zapadu, posaljes to direktno u Hi Tec (sad sam video, Magnum je njihov ogranak) kao reklamaciju. Meni je na Timberland cipelama pukao djon posle 5-6 meseci nosenja i dobio sam nove bez ikakvog racuna i dokaza kad su kupljene. Samo su gledali da nisu iznosene.

  8. #8
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Gojzerice + vunene carape
    Toplo, udobno, vodonepropusno, a vunena carapa ima bolje termoregulacione osobine od vecine ulozaka modernih cipela.

    @reiser
    nisi jedini. dobra cipela/cizma, ali nije dugotrajna. pogotovo ako se intenzivno koristi. firma u kojoj sam radio je trebovala vecu kolicinu bas tog modela, oni koji su ih nosili su bili vrlo zadovoljni obucom, ali ne i duzinom trajanja...

    mislim da ih kod nas koriste neke specijalne jedinice policije i vojske, pa su zbog toga posebno popularne.

  9. #9
    Junior Member reiser avatar
    Datum registracije
    21.12.2012
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    34
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Platio sam karticom. Nisam znao da i tako moze da se reklamira, a sada je vec kasno. Eh jbg, skupo sam platio skolu, ali dobro. Mada su mi i ovako dobre, tj ne propustaju vodu i to, tako da nisam siguran da li su stvarno falsh ili je samo taj jezicak od neke kvazi-koze? Posto osim na jezicku nemaju nikakvih ostecenja.

    Kupio sam ih u Snajper radnji u Beogradu btw, eto, ako neko razmislja da uzme, nikako tamo Ne znam da li se ovo kosi sa pravilnikom foruma kao anti-reklama, ako jeste, onda neka moderator obrise ovaj deo posta.

  10. #10
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    drug kupio pre par dana,kad je dosao kuci skontao da ne moze da izdrzi duze od pet minuta u njima zato sto ima ekstremno visok ris! posto nije mogao da se vrati u Bg da uzme drugi model ove je poklonio meni!!!
    i tako ja dobijem novu cipelu u zamenu za sest piva (od kojih sam popio tri)!!!
    Priložene slike Priložene slike

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •