Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 15 od 15

Tema: Volkl Gotama

  1. #11
    Member
    Datum registracije
    03.01.2013
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Hvala na odgovoru. Visina i tezina tvoja?

  2. #12
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od lijadjo Pogledati poruku
    Hvala na odgovoru. Visina i tezina tvoja?
    nema na chemu da se zahvaljujesh
    tezina varira 92-98kg trenutno 95 visina 190 +- 2cm
    klip na Gotami maskirne pantalone pa teneighty foil pa nordica blower...
    Gotama Twin tip Mantra
    | 190/28.50 | 191/24.80 |
    cm/R

  3. #13
    Member
    Datum registracije
    03.01.2013
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    ja sam 197, 91-92 kg. Dobar je klip, prva je gotama koliko sam skontao. Vozis je na stazi bez problema, bar tako deluje. Najvise me i interesuje kako se ponasa na stazi? Jer desava se cesto da ne snezi, pa cisto poneses skiju i ne razmisljas.

  4. #14
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od lijadjo Pogledati poruku
    ja sam 197, 91-92 kg. Dobar je klip, prva je gotama koliko sam skontao. Vozis je na stazi bez problema, bar tako deluje. Najvise me i interesuje kako se ponasa na stazi? Jer desava se cesto da ne snezi, pa cisto poneses skiju i ne razmisljas.
    Ovo je na stazi ovo malo snega sto ima to je sa zirafa inache dosta je sve tvrdo bilo. Nije da sam se osecao najopustenije pogotovo u vecim brzinama, rubnici nisu drzali na nekom zavidnom nivou ali ne zalim se. Na nekoj prosecnoj brzini skija moze lepo da se vozi ako je dobro stisnesh i malo vishe je nagnesh ume lepo da izbaci iz zaokreta.
    Bash smo baksuzi bili zimus u januaru(20 dana pre toga nije bilo svezeg snega a ni jedan dan tokom nasheg boravka nije isto pao)
    Poneo sam samo Gotamu a ortak samo Blower i moglo je da se vozi ali nije to to u potpunosti. Mantra ce se uklopiti odlicno bash za tako nesto. Razmisljao sam da li da uzmem Rossi exp. 98 ali ovo mi naletelo dzabana

  5. #15
    Member
    Datum registracije
    03.01.2013
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Ja sam prvobitno hteo nesto 98mm u struku. Pikirao sam Blizzard Bonafide, posto je maksimalno nahvaljen. Ali zbog budzeta i nemogucnosti da se nadje preko ebay-a(posto imam drugara u Austriji) po nekoj normalnoj ceni za nas smrtnike u Srbiji, odustao sam. Mislio sam na Enforcera(jedan mi je pobegao za 180 e iz 2010), mantru, prophet 98 i na kraju gotamu. Na sajmu sam video enforcera novu dasku za 22000 ali 177cm, sto mislim da bi mi bilo malo. Inace, vozim K2 Chargera koji nije losa carving masina.
    Ove godine sam bio na Jahorini u martu i padao je 4 dana sneg, totalno ludilo. I od tada sam krenuo u potragu za nekom sirom daskom.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •