Strana 1 od 26 12311 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 255

Tema: Goč - banjska strana

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    01.12.2013
    Poruke
    14

    Podrazumevano Goč - banjska strana

    Ovaj deo foruma je malo konfuzan pa sam odlučio da napravim dve odvojene teme da bi ljudi lakše našli informacije o skijalištu koje ih interesuje.

    Dakle, ova tema je o banjskoj strani Goča. Molim sve članove foruma da u ovoj temi diskutuju o banjskoj strani Goča. Da ostavljaju utiske sa ovog skijališta kao i sve potrebne informacije vezane za ovo skijalište.

    Mene za početak interesuje da li u blizini postoji neki servis za iznajmljivanje i kakve su cene otprilike? Takođe me interesuje da li postoji neki kafić ili restoran gde skijaš može da se okrepi? Koja će biti cena ski pasa

    Molim ljude koji žive u blizini da nas informišu o vremenskim i tehničkim uslovima. Znam da još nije vreme ali želeo bih da obiđem ovo skijalište što pre

  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    12.03.2013
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    Pozdrav,
    i ja planiram da ove sezone odem na Goc.
    U podnoziju staze, odmah pored puta, postoji neki restoran, a pored ima i reklama za ski opremu - prolazio sam letos, ali nisam svracao i ko budala ne zapisa broj telefona...

    Sad trazim na netu i evo sta sam nasao, mada je link verovatno od prosle sezone
    http://www.vrnjackabanja.co.rs/srpski/vesti6/105

  3. #3
    RIDER ON THE STORM GTO avatar
    Datum registracije
    01.10.2006
    Lokacija
    Vrnjacka Banja
    Skije / Bord
    NITRO Prime 157 2014/2015
    Godina
    40
    Poruke
    205

    Podrazumevano

    Postoje dva restorana sa smestajem, prvi je blizi stazi ime restorana je "Horizont" drugi restoran se zove "Breme" i nalazi se nekih 300m od ovog prvog restorana, postoje i reklame i putokazi tako da nije tesko pronaci. U restoranu Breme su cene povoljnije. Postoji ski skola gde se ujedno moze i rentirati oprema a cene su sasvim ok evo i linka sa kontakt telefonom pa se svako ko zeli moze raspitati sta ga interesuje http://www.akigoc.com/O_nama.html

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    01.12.2013
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    Kakvo je stanje na Goču? Ima li snega? Hoće li možda sutra raditi staze?

  5. #5
    RIDER ON THE STORM GTO avatar
    Datum registracije
    01.10.2006
    Lokacija
    Vrnjacka Banja
    Skije / Bord
    NITRO Prime 157 2014/2015
    Godina
    40
    Poruke
    205

    Podrazumevano

    Postoji opcija da ce skijaliste sutra proraditi, imacu info sutra ujutru pa javljam ovde na forumu.

  6. #6
    RIDER ON THE STORM GTO avatar
    Datum registracije
    01.10.2006
    Lokacija
    Vrnjacka Banja
    Skije / Bord
    NITRO Prime 157 2014/2015
    Godina
    40
    Poruke
    205

    Podrazumevano

    Jos uvek nista, valjda cekaju da jos malo snega padne

  7. #7
    RIDER ON THE STORM GTO avatar
    Datum registracije
    01.10.2006
    Lokacija
    Vrnjacka Banja
    Skije / Bord
    NITRO Prime 157 2014/2015
    Godina
    40
    Poruke
    205

    Podrazumevano

    Postoje uslovi na Gocu za skijanje ali ne pustaju stazu u rad zbog ne zainteresovanosti skijasa da dodju na Goc, to je njihov izgovor u prevodu receno NE RADI IM SE BOLI IH UVO, ako Vam prijatelji skijasi nije tesko zovite Sportski Centar Vrnjacka Banja pokazite interosavanje za skijanjem, najavite dolaske u grupama odredjenim danima kad Vama odgovara i nadam se da ce lenjivci krenuti sa radom, hvala. Evo sneg u V.Banji sipa vec 48h a mogu da zamislim kako je na Gocu

  8. #8
    Junior Member
    Datum registracije
    12.03.2013
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od GTO Pogledati poruku
    Postoje uslovi na Gocu za skijanje ali ne pustaju stazu u rad zbog ne zainteresovanosti skijasa da dodju na Goc, to je njihov izgovor u prevodu receno NE RADI IM SE BOLI IH UVO, ako Vam prijatelji skijasi nije tesko zovite Sportski Centar Vrnjacka Banja pokazite interosavanje za skijanjem, najavite dolaske u grupama odredjenim danima kad Vama odgovara i nadam se da ce lenjivci krenuti sa radom, hvala. Evo sneg u V.Banji sipa vec 48h a mogu da zamislim kako je na Gocu

    Daj broj pa da ih okrenem...
    Ma za vikend dolazimo - cik ako smeju da ne rade!!!

  9. #9
    RIDER ON THE STORM GTO avatar
    Datum registracije
    01.10.2006
    Lokacija
    Vrnjacka Banja
    Skije / Bord
    NITRO Prime 157 2014/2015
    Godina
    40
    Poruke
    205

    Podrazumevano

    Broj SC je 036/622335 a broj na samoj ski stazi je 036/641523

  10. #10
    Junior Member
    Datum registracije
    01.12.2013
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    GTO, hvala na informacijama

    Sad sam zvao Sportski Centar i kažu nema dovoljno snega :(
    Skijalište će raditi za vikend ako napada dovoljno snega.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •