Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 67

Tema: Passo Tonale/Madonna di Campiglio/Marilleva 10.12.2006 - 17.12.2006

  1. #51
    Junior Member
    Datum registracije
    25.08.2006
    Lokacija
    Montenegro
    Skije / Bord
    Daska i to prava za bord
    Godina
    54
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    Ma lepo nema sta, skijanje na 30 cm snega, da ste ostali ovu nedjelju, bilo bi cijelih 40 cm.
    Slike su lepe nema sta.

  2. #52
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Ti ocigledno imas problem. Ja sam skijao u Austriji gde nije bilo snega nigde u okolini a na stazama ga je bilo preko metar.

  3. #53
    Ski legenda adwarf avatar
    Datum registracije
    12.10.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Aftermath
    Poruke
    289

    Podrazumevano

    Dugo nisam na ovom portalu nista pisao, ali ovaj covek me je strasno iznervirao!
    Ljudi opustite se, lik je idiot, iskomleksirana pocrnogorcena seljacina, puna para koja uz to konstantno lupa kontru...Mani me tih prica da godinu dana ne jedes, ne spavas i slicno...
    Covece, reci u cemu je tvoj problem?
    Ljudi ponudili jeftinu (extra jeftinu) varijantu za skijanje i tebi se to ne svidja--ok! Ali sta imas protiv toga??? Brate, svejedno mi je da li ce zaraditi oni, agencija ili neko treci, poenta je da je aranzman 70 eur jeftiniji i ne vidim u cemu je problem!?!?

    p.s. Manijaci, zavidim vam! Svaka cast na organizaciji i zao mi je sto nisam bio u toku, verovatno bih isao sa vama! Sve najbolje!

  4. #54
    Ski_Trip Krecha_86 avatar
    Datum registracije
    06.03.2006
    Lokacija
    Pancevo
    Skije / Bord
    Atomic SL10
    Godina
    38
    Poruke
    255

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od letac
    Ma lepo nema sta, skijanje na 30 cm snega, da ste ostali ovu nedjelju, bilo bi cijelih 40 cm.
    Slike su lepe nema sta.
    Mislim da si sada pokazao svoje pravo (licemerno) lice i molim moderatore da reaguju!

  5. #55
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od letac
    Ispala, u to vreme je lose skijanje tamo
    Citirati Originalno postavljeno od letac
    Ma lepo nema sta, skijanje na 30 cm snega, da ste ostali ovu nedjelju, bilo bi cijelih 40 cm.
    Ne bi nam odgovaralo da smo ostali ovu nedjelju, jer smo sunčano vrijeme naručili samo za prethodnu. Snijega je bilo sasvim dovoljno za skijanje. Imaju ljudi duž svih staza i ono nešto što pravi buku i sipa snijeg i po sunčanom vremenu.

  6. #56
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    E sada je vreme da saznate zasto se letac toliko ljuti.On kao iskusni i fenomenalno dobar boarder na seminaru koji je odrzan u martu mesecu NIJE USPEO DA POLOZI ZA INSTRUKTORA pa je prvo bio ljut na ljude iz MASI-ja,a posle na sve koji imaju bilo kakve veze sa pomenutom organizacijom.Covek ima neresiv problem u glavi sa sobom,a od ekipe koju je nabrojao da idu na skijanje od 15 ljudi sa kojima sam ragovarao a sa teritorije CG su,niko nikoga nezna.To je skroz nemoguce jer u CG kada se neko bar malo istakne u skijanju bilo po znanju ili po odlascima na atraktivna skijanja,to se odmah sazna i ljudi se upoznaju.O nasem letacu znamo samo da je potomak jednog politicara iz vremena komunizma i da ima isto ime i prezime kao pomenuti DRUG/GOSPODIN.No to sve nema nikakve veze,dragi nas letac ili samo letac vreme je da prestanes da letis u svojoj glavi i pocni da se sa ljudima druzis ,jos nije kasno da ponesto naucis!A uskoro najava za novo putovanje po jos povoljnijim uslovima nego za Italiju,otkrivam da je Francuska u pitanju a sve ostalo kada se kockice sklope!Svima veliki pozdrav

  7. #57
    ski magare rankoni avatar
    Datum registracije
    20.12.2006
    Poruke
    8

    Post

    U ime Crnogorske ekipe ski manijaka, koji su bili na skijanju u Italiji, mogu da kažem da je bilo fenoomenalno. Ko nije bio nek pukne od zavisti!!

  8. #58
    Ski legenda adwarf avatar
    Datum registracije
    12.10.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Aftermath
    Poruke
    289

    Podrazumevano

    Ko visoko leti nisko pada!

  9. #59
    Ski_Trip Krecha_86 avatar
    Datum registracije
    06.03.2006
    Lokacija
    Pancevo
    Skije / Bord
    Atomic SL10
    Godina
    38
    Poruke
    255

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od rankoni
    U ime Crnogorske ekipe ski manijaka, koji su bili na skijanju u Italiji, mogu da kažem da je bilo fenoomenalno. Ko nije bio nek pukne od zavisti!!
    Pozz Ranko, nastavljamo feštu na Žabljaku za vikend

  10. #60
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Da ali za razliku od tvojih 10-12 ljudi nas ima preko 1000

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •