Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 67

Tema: Passo Tonale/Madonna di Campiglio/Marilleva 10.12.2006 - 17.12.2006

  1. #21
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od letac
    Napisao sam da je bilo zainteresovano 10-tak ljudi. Ali nas je odbilo to sto je Pop napisao da je cena 300 eura za ljude koji nisu clanovi manijaka. I napisao sam da je ispala iz razloga sto sam prosle godine u to vreme bio u Madoni i gde sam razgovarao sa ljudima koji tamo zive i rade tokom sezone i koji su mi rekli da u poslednjih 7,8 godina je bilo lose skijanje u to vreme. Nemam nameru nikoga da provociram, samo je bilo dobre volje da krene sto vise ljudi sa ovih prostora. Angazovali bi mi i mini bus od 25 mesta, ali posto nismo clanovi manijaka, mozda neki drugi put.

    Mislim da ti je polaziste pogresno. SkiManijaci nisu agencija da moze da ide svako, tj moze svako ko je clan. Ako nisi clan placas neku drugu cenu i to je to. Stvarno ne vidim u cemu je problem ? Sto se ne bi uclanio kao i svi drugi ljudi koji idu ?

    Ili kako rece, internet je tu, izvoli pa nadji sam smestaj pa da skijamo zajedno.

    I jos jedna stvar, vreme ce da bude kako bude bilo, ali mi je cudno sto su mi italijani rekli da je vrlo tesko naci boooking za tu nedelju posto je tradicionalno velika navala.....verovatno ljudi vec godinama idu da kisnu i ne skijaju....

  2. #22
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od letac
    Napisao sam da je bilo zainteresovano 10-tak ljudi. Ali nas je odbilo to sto je Pop napisao da je cena 300 eura za ljude koji nisu clanovi manijaka. I napisao sam da je ispala iz razloga sto sam prosle godine u to vreme bio u Madoni i gde sam razgovarao sa ljudima koji tamo zive i rade tokom sezone i koji su mi rekli da u poslednjih 7,8 godina je bilo lose skijanje u to vreme. Nemam nameru nikoga da provociram, samo je bilo dobre volje da krene sto vise ljudi sa ovih prostora. Angazovali bi mi i mini bus od 25 mesta, ali posto nismo clanovi manijaka, mozda neki drugi put.
    Postovani letac,
    zato bi te odbilo to sto sam ja napisao istinu,nisi nijednog trenutka prokomentarisao ispravnost onoga sto si procitao vec pises tako kao da je text pripremljen i pre nego si procitao sta sam napisao,zar ne!Obzirom da nema nista lose u tome da neko pripada ili ne pripada nekom udruzenju,ja ti zelim puno snega (NE ISPALE) gde god otisao na skijanje u sopstvenoj reziji,a siguran sam kada me ili nas budes upoznao 23i24 .12 na Zabljaku na seminaru za instruktore da ces promeniti misljenje formirano na osnovu necije price!
    Samo jos nesto,da bih dosao na MASI-jev seminar za instruktore,mora se postati i clanom MASI-ja,zar ne?Pa sta je onda lose u pripadnosti nekom Udruzenju ako ostvarujes pogodnosti koje inace nemozes ostvariti?

  3. #23
    Ski legenda
    Datum registracije
    26.11.2005
    Godina
    54
    Poruke
    221

    Podrazumevano

    Pozdrav svima!!!
    Pratim ovu temu i mislim da bi trebale da se stisaju strasti.Ljudima koji nisu clanovi trba da se jednostavno objasni da i sama organizacija smestaja,prevoza oduzima neko vreme i energiju,te je logicno da se plati clanarina da bi se putovalo u reziji ski maniaka.S druge strane ljudi mogu i sami da rezervisu smestaj koji zele i putuju u sopstvenoj reziji u ovom periodu( za slicnu cenu),ali moraju sami da se potrude i namuce.
    Ne treba komentare uzimati suvise licno,i praviti veliku tenziju.Bitno je da se skija i da se stvaraju nova prijateljstva!!!

  4. #24
    move any mountain daki avatar
    Datum registracije
    05.10.2005
    Lokacija
    dOOrmitor
    Skije / Bord
    Cheno pelepi
    Godina
    23
    Poruke
    658

    Podrazumevano

    Borise majstore!

  5. #25
    Junior Member
    Datum registracije
    25.08.2006
    Lokacija
    Montenegro
    Skije / Bord
    Daska i to prava za bord
    Godina
    54
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    Postovani letac,
    zato bi te odbilo to sto sam ja napisao istinu,nisi nijednog trenutka prokomentarisao ispravnost onoga sto si procitao vec pises tako kao da je text pripremljen i pre nego si procitao sta sam napisao,zar ne!Obzirom da nema nista lose u tome da neko pripada ili ne pripada nekom udruzenju,ja ti zelim puno snega (NE ISPALE) gde god otisao na skijanje u sopstvenoj reziji,a siguran sam kada me ili nas budes upoznao 23i24 .12 na Zabljaku na seminaru za instruktore da ces promeniti misljenje formirano na osnovu necije price!
    Samo jos nesto,da bih dosao na MASI-jev seminar za instruktore,mora se postati i clanom MASI-ja,zar ne?Pa sta je onda lose u pripadnosti nekom Udruzenju ako ostvarujes pogodnosti koje inace nemozes ostvariti?
    To sto je moja lokacija Montenegro ne znaci da zivim na Zabljaku , ai mislim da ce mo u to vrijeme moja ekipa bordera i ja biti negde u Alpima gde ostajemo 2 mjeseca jel celu godinu zivimo i radimo za ta dva meseca.
    A sto se tice instruktora, mi smo sami sebi instrukrori, i slobodno tim instruktorima mozemo da pokazemo kako se vozi bord po neuredjenim terenima i dubokom snegu i medju stenama. Javicemo vam lokaciju gdje cemo biti i rado bi smo vam dali neke instrukcije.

  6. #26
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Cool brisanje celog threada

    Nemojte ljudi ko boga vas molim, nemam snage da čistim bunar.

    Moderatore, reaguj, pošto će ovako da ide u nedogled, a Madona se odavno zaboravila .

    Stvarno nema potrebe za tenzijama na forumu..

  7. #27
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od letac
    To sto je moja lokacija Montenegro ne znaci da zivim na Zabljaku , ai mislim da ce mo u to vrijeme moja ekipa bordera i ja biti negde u Alpima gde ostajemo 2 mjeseca jel celu godinu zivimo i radimo za ta dva meseca.
    A sto se tice instruktora, mi smo sami sebi instrukrori, i slobodno tim instruktorima mozemo da pokazemo kako se vozi bord po neuredjenim terenima i dubokom snegu i medju stenama. Javicemo vam lokaciju gdje cemo biti i rado bi smo vam dali neke instrukcije.
    Srecan vam put i DOBAR SNEG vam zelimo,i da opravdate ulozenu zrtvu, na godisnjem nivou!

  8. #28
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano

    Ne mogu da verujem da u Crnoj Gori nema dubokog snega medju stenama pa sad treba ici u Alpe i tamo ga traziti dva meseca. Poenta boravka u Alpima su perfektno uredjene staze i ljubazno osoblje na zicama i ugostiteljskim objektima ali to valjda skijasi tako razmisljaju. Sto se boardera tice, predpostavljao sam da u Alpe idu zbog postojanja onih parkova za boardere al sad vidim da sam bio u zabludi.
    Isprica mi skoro jedan boarder dobar vic o instruktorima...
    Mislim da je ovo pravo mesto da ga ponovim, iako je off-topic.


    Q:Kakva je razlika izmedju boardera i board instruktora?
    A:Tri dana na boardu

    Pozdrav!

  9. #29
    Junior Member
    Datum registracije
    25.08.2006
    Lokacija
    Montenegro
    Skije / Bord
    Daska i to prava za bord
    Godina
    54
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    Postoje mnogo lepih terena i kod nas recimo na Zabljaku, a li to su mali kapaciteti, a na Alpe idemo iz razloga sto sto volimo prostranstva, neuredjene i veoma duboke snegove mimo staza. Kada bi smo sve to nasli kod nas to bi bilo mnogo lepo. Nasa ekipa broji 8 stalnih clanova i 9 godina za redom provodimo po 2 do 2 ipo mjeseca na snegu u kontinuitetu.

  10. #30
    Junior Member
    Datum registracije
    25.08.2006
    Lokacija
    Montenegro
    Skije / Bord
    Daska i to prava za bord
    Godina
    54
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    Dogovor je pao.
    1.Dule
    2.Milika
    3.Djoko
    4.Vedran
    5.Marijana
    6.Ana
    7.Balsa
    8.Mirko
    9.Dule 2
    10.Sonja
    11.Ivana
    12. Letac
    Polazak 27.12.2006.(sreda) u18.OO chasova iz Podgorice, Dubrovnika, dalje Jadranskom magistralom do Slovenije, Italije i pravac Francuska Tignes, gdje cemo biti do 29.01.2007.
    Posle toga pakovanje i polazak za Val Thorens gdje ostajemo do 26.02.2007.
    U povratku je plan da se ostane nekoliko dana u nekom italijanskom skijalistu.
    Ekipi zelim dobro bordanje.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •