Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 67

Tema: Passo Tonale/Madonna di Campiglio/Marilleva 10.12.2006 - 17.12.2006

  1. #11
    Junior Member
    Datum registracije
    25.08.2006
    Lokacija
    Montenegro
    Skije / Bord
    Daska i to prava za bord
    Godina
    54
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od CrazyKong
    Kako uopste skijanje moze da bude lose ?
    Nije mi bas jasno o cemu pricas
    U to vreme sam bio prosle godine u toj oblasti i bilo je mnogo kisa i magle kao i svake godine.
    A to sto je gosp. Pop pisao da je cena 300 eura za ljude koji nisu clanovi tih manijaka to je glupost, pa zar je problem naci smestaj putem interneta za iste pare, kao sto je i on to uradio.

  2. #12
    Ski_Trip Krecha_86 avatar
    Datum registracije
    06.03.2006
    Lokacija
    Pancevo
    Skije / Bord
    Atomic SL10
    Godina
    38
    Poruke
    255

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od letac
    U to vreme sam bio prosle godine u toj oblasti i bilo je mnogo kisa i magle kao i svake godine.
    A to sto je gosp. Pop pisao da je cena 300 eura za ljude koji nisu clanovi tih manijaka to je glupost, pa zar je problem naci smestaj putem interneta za iste pare, kao sto je i on to uradio.
    Jbg...bas mi je zao sto si imao katastrofalno vreme prosle godine...bas mi je zao zbog tebe :( ...inace..."ti manijaci" kako ih ti zoves imaju i ski skolicu i jos mnogo, mnogo toga...a pored svega dobro druzenje...naravno, cena od 300 eura je za one koji nisu clanovi, za sve ostale je 210 evra Bas mi je krivo sto a imas a priori odbojan stav prema nama, nadam se da to ne znaci da neces skijati sa nama inace...ukoliko imas odredjena iskustva sa Madonnom di Campiglio, postoji posebna tema na forumu koja se zove "Ski Centri" pa budi slobodan da pises tamo!!!
    Izmenio/la Krecha_86; 14.10.2006 u 05:21.

  3. #13
    Junior Member
    Datum registracije
    25.08.2006
    Lokacija
    Montenegro
    Skije / Bord
    Daska i to prava za bord
    Godina
    54
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    Ja sam negde procitao da ste vi ne profitabilna organizacija i ako vam je ovo nacin da se dokopate para onda ste stvarno dno dna. Ovaj vas post sam procitao pre nekoliko dana i bilo je zainteresovano oko 10-tak ljudi mojih drugara, sto znaci da bi ste vi zaradili oko 900 Eura. Pa nismo mi toliko glupi.

  4. #14
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od letac
    Ja sam negde procitao da ste vi ne profitabilna organizacija i ako vam je ovo nacin da se dokopate para onda ste stvarno dno dna. Ovaj vas post sam procitao pre nekoliko dana i bilo je zainteresovano oko 10-tak ljudi mojih drugara, sto znaci da bi ste vi zaradili oko 900 Eura. Pa nismo mi toliko glupi.
    Postovani letac,
    ja zaista neznam koji je tvoj problem ali evo da pojednostavimo.Cena punog aranzmana je oko 300E,SKI MANIJACI kao Udruzenje ima popust 35%,a da bi ostvarili popust moraju imati ID karticu kojom ce dokazati pripadnost nasem udruzenju na recepciji apartmana u koje idemo.Nisi ti jedini iz Crne Gore koji je hteo da ide U Madonu Di Campiglio,a za tvoju informaciju 4 NASA CLANA 3 iz NIKSICA i 1 sa Zabljaka idu sa nama,a nijedan ne putuje a da nije clan udruzenja tako da i sam sada uvidjas glupost sopstvenog pisanja o zaradama i iznosima zarada.Ti si pretpostavljam pod utiskom necega drugog napisao to sto si napisao a da se nisi raspitao pre o nama,u svakom slucaju ako hoces da putujes sa nama,treba da postanes clan udruzenja i poput ostalih clanova platis clanarinu na godisnjem nivou i ostvaris sva prava koja svi drugi clanovi imaju.Ukoliko neces da postanes clan opet je uredu putuj ti lepo u sopstvenoj reziji ,ali nemoj da vredjas SKI MANIJAKE jer o nama nista neznas!I na kraju verujem da niste kako ti kazes glupi ljudi,ti i tvoji drugari i da ces shvatiti da si pogresio!

  5. #15
    Ski Magare Markoos avatar
    Datum registracije
    02.12.2005
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 800
    Godina
    43
    Poruke
    121

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan
    ...
    Ja sam odlučio da idem sad u Italiju u prvom redu da upoznam i da se družim sa ljudima sa kojima se više od godinu dana dopisujem na forumima i chatu. A uz to ću, ako Bog da, i skijati.
    E zbog ovakvih ljudi kao sto je Stekan sam se i uclanio u udruzenje, a iz istog razloga i idem u Italiju.

  6. #16
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od letac
    Ja sam negde procitao da ste vi ne profitabilna organizacija i ako vam je ovo nacin da se dokopate para onda ste stvarno dno dna. Ovaj vas post sam procitao pre nekoliko dana i bilo je zainteresovano oko 10-tak ljudi mojih drugara, sto znaci da bi ste vi zaradili oko 900 Eura. Pa nismo mi toliko glupi.
    Mislim da je glupo tako da pises u nesto u sta nisi upucen.

  7. #17
    Ski_Trip Krecha_86 avatar
    Datum registracije
    06.03.2006
    Lokacija
    Pancevo
    Skije / Bord
    Atomic SL10
    Godina
    38
    Poruke
    255

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od letac
    Ispala, u to vreme je lose skijanje tamo
    Citirati Originalno postavljeno od letac
    Ovaj vas post sam procitao pre nekoliko dana i bilo je zainteresovano oko 10-tak ljudi mojih drugara
    Prvo si rekao da je 'ispala' a posle da ste zainteresovani...to mi je nekako nelogicno, zasto bi bio zainteresovan za nesto sto si osporio u pocetku...osim ako nisi hteo namerno da provociras.
    Izmenio/la Krecha_86; 15.10.2006 u 15:41.

  8. #18
    Instruktor za uzivanje Symon avatar
    Datum registracije
    17.12.2005
    Godina
    61
    Poruke
    222

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Krecha_86
    Prvo si rekao da je 'ispala' a posle da ste zainteresovani...to mi je nekako nelogicno, zasto bi bio zainteresovan za nesto sto si osporio u pocetku...osim ako nisi hteo namerno da provociras.
    A vidis da covek ne zna sta hoce

  9. #19
    Junior Member
    Datum registracije
    25.08.2006
    Lokacija
    Montenegro
    Skije / Bord
    Daska i to prava za bord
    Godina
    54
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    Napisao sam da je bilo zainteresovano 10-tak ljudi. Ali nas je odbilo to sto je Pop napisao da je cena 300 eura za ljude koji nisu clanovi manijaka. I napisao sam da je ispala iz razloga sto sam prosle godine u to vreme bio u Madoni i gde sam razgovarao sa ljudima koji tamo zive i rade tokom sezone i koji su mi rekli da u poslednjih 7,8 godina je bilo lose skijanje u to vreme. Nemam nameru nikoga da provociram, samo je bilo dobre volje da krene sto vise ljudi sa ovih prostora. Angazovali bi mi i mini bus od 25 mesta, ali posto nismo clanovi manijaka, mozda neki drugi put.

  10. #20
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano

    Nema me mesec dana, i vec se neko oglasi sa "mi-vi" i "vasi-nasi".... pa to je strasno...

    Moracu cesce da dolazim...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •