Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Rezultati 31 do 38 od 38

Tema: Pomoc oko smjestaj na Jahorini

  1. #31
    Junior Member
    Datum registracije
    26.10.2019
    Poruke
    29

    Podrazumevano

    Da, vidim da je i na Palama dosta jeftinije a na pola puta je između Sarajeva i Jahorine.
    Kakav je taj put od Pala do Jahorine, jel to nešto slično kao Vikend naselje i centar Kopaonika?

  2. #32
    Member
    Datum registracije
    11.12.2020
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Head V-Shape V5
    Godina
    28
    Poruke
    92

    Podrazumevano

    Nisam nikad bio u vikend naselju na Kopu pa ne znam taj deo. Bio sam ili u centru ili u Brzecu, sa te strane nisam isao nikad.

    Sto se tice puta, put je lagan, dosta laganiji nego Brzece-centar kopa, a i rekao bih kraci(mozda 15 min voznje po zimskim uslovima), skroz ok resenje. Zna da bude malo guzva oko 9 ujutru u pravcu ka gore, i ogromna guzva oko 4 pola 5 u povratku za Pale, jer svi koji rade na Jahorini zive na Palama i vracaju se tad.


  3. #33
    Junior Member
    Datum registracije
    26.10.2019
    Poruke
    29

    Podrazumevano

    Dobro, to je to odprilike slično, pošto su najavili za vikend polovinom marta 30% sniženje ski passa, da li to znači da će biti krkljanac i da ne vredi ići, ili se ipak ne zna kako će biti?

  4. #34
    Member
    Datum registracije
    11.12.2020
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Head V-Shape V5
    Godina
    28
    Poruke
    92

    Podrazumevano

    To ze nikad ne zna, pogotovu kad je sezona ovako nepredvidiva. Iz dosadasnjeg iskustva, bio sam 2 puta na Jahorini, i nijednom nisam doziveo veliku guzvu, maltene na zicama nisam cekao ni minut nikad, za razliku od Kopaonika gde su guzve na zicama ogromne.

    Ono sto zna da bude problem na Jahorini je bas to sto se ne ceka uopste na zicu. Pod ovim mislim da kapacitet staza ne moze da isprati kapacitet zicara, i cesto se desi da na stazi bude ljudi kao mrava, pogotovu na strmim delovima koji su kao za baksuz malo suzeni


  5. #35
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zoleprole Pogledati poruku
    Dobro, to je to odprilike slično, pošto su najavili za vikend polovinom marta 30% sniženje ski passa, da li to znači da će biti krkljanac i da ne vredi ići, ili se ipak ne zna kako će biti?
    Nikada nisam doziveo da bude krkljanac u martu, bez obzira da li je popust na ski pas. Nasi ljudi nemaju bas taj mentalitet da odlaze na skijanje u martu i tada obicno dolaze oni najveci zaljubljenici. Nema bas velikih guzvi (nadam se da se nisam urekao za predstojeci period )
    History is made by those who dare to break the rules.

  6. #36
    Member
    Datum registracije
    07.01.2014
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    U drugoj polovini marta neće biti snega, radiće 2 žice i zato neće biti gužve. Sramota je što je popust tek od 20. marta a ne ranije. Inače, skijanje u martu je najlepše.

  7. #37
    Junior Member
    Datum registracije
    26.10.2019
    Poruke
    29

    Podrazumevano

    Ja sam video popust od 30% za vikend od 16.03.

  8. #38
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zoleprole Pogledati poruku
    Ja sam video popust od 30% za vikend od 16.03.
    Na taj popust sam i ja mislio. On vazi od 16.03-19.03. Prosle godine sam ovaj isti period hvatao i ista je akcija bila. Ubedljivo najbolje skijanje. Prosle godine je sve radilo. Ja sam od 15.03-19.03. gore
    History is made by those who dare to break the rules.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •