Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 38

Tema: Pomoc oko smjestaj na Jahorini

  1. #11
    Junior Member
    Datum registracije
    24.03.2015
    Godina
    33
    Poruke
    18

    Podrazumevano

    Koja ne neka realna cena za solidan smestaj na Jahorini za dvoje 10 nocenja? Pozz

  2. #12

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Dika Pogledati poruku
    Koja ne neka realna cena za solidan smestaj na Jahorini za dvoje 10 nocenja? Pozz
    U hotelskom smještaju na bazi polupansiona cijene se kreću oko 30€/dan po osobi.
    U privatnim jedinicama smještaj je mnogo jeftini i kreće se od 10€/dan po osobi.

    Cijene variraju u zavisnosti od perioda boravka, lokacije hotela ili privatnog smještaja, kao i od vrste usluga i sadržaja koje pružaju.

  3. #13
    Junior Member
    Datum registracije
    24.03.2015
    Godina
    33
    Poruke
    18

    Podrazumevano

    Da ovo sto sam ja nasao je na bazi nocenja bez pansiona u pitanju je sredina Marta

  4. #14

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Dika Pogledati poruku
    Da ovo sto sam ja nasao je na bazi nocenja bez pansiona u pitanju je sredina Marta
    Cijene su te koje sam naveo. Od 13.03. možeš da računaš na nekih 30% popusta u hotelskim jedinicama.

  5. #15
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.990

    Podrazumevano

    Da ne zapocinjem novu temu i da malo ovu ozivim. Smjestaj u Hotelu Board, ima li iko iskustva? Svidja mi se njihov wellnes i sto je ukljucen u cjenu. Kakve su sobe, hrana i hotel generalno? Ista cjena je u Boardu i u Vucku za NG pa se dvoumim gde bih. Jedina prednost je sto je wellnes ukljucen u cenu u Boardu a u Vucku nije i opasno se dodatno placa (5EUR sat po osobi). Nisam nikada bio u Boardu i po slikama mi izgleda malo "staro" kad se poredi s Vuckom.
    S novom gondolom, sta je blize, ulazna stanica gondole ili do Poljica?
    History is made by those who dare to break the rules.

  6. #16
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  7. #17
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer Pogledati poruku
    Da ne zapocinjem novu temu i da malo ovu ozivim. Smjestaj u Hotelu Board, ima li iko iskustva? Svidja mi se njihov wellnes i sto je ukljucen u cjenu. Kakve su sobe, hrana i hotel generalno? Ista cjena je u Boardu i u Vucku za NG pa se dvoumim gde bih. Jedina prednost je sto je wellnes ukljucen u cenu u Boardu a u Vucku nije i opasno se dodatno placa (5EUR sat po osobi). Nisam nikada bio u Boardu i po slikama mi izgleda malo "staro" kad se poredi s Vuckom.
    S novom gondolom, sta je blize, ulazna stanica gondole ili do Poljica?
    Bolja solucija Hotel Lavina ..ski in ski out a veoma dobar u svakom smislu..
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  8. #18
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.990

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od hallo Pogledati poruku
    Bolja solucija Hotel Lavina ..ski in ski out a veoma dobar u svakom smislu..
    Slazem se ali u Lavini samo sobe s bracnim krevetom a nas je dvoje odraslih i dete. Minimalno trokrevetna mi treba
    History is made by those who dare to break the rules.

  9. #19
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.990

    Podrazumevano

    Iznajmljujem smjestaj u hotelu Vucko Jahorina.


    Da ukratko objasnim, uplation sam 7 dana za NG u istoimenom hotelu ali sticajem okolnosti nisam u mogucnosti da koristim isti. Posle otkazivanja termina, iz hotela su mi rekli da ne vracaju uplatu ali mi nude u zamjenu koristenje njiihovih usluga u vrednosti moje uplate u skladu s raspolozivostima kapaciteta hotela sve do decembra 2020. Smjestaj je na bazi PP.


    Kome treba smjestaj (a da nije period NG) neka se javi. Koliko ljudi i koliko dana. Nemojte manje od 5 dana. Ja posaljem upit hotelu o raspolozivosti i pozovem se na moj poklon bon. Vi dobijete 10% nizu cjenu nego da idete direkt preko hotela.


    Za sva dodatna pitanja stojim na raspolaganja.
    History is made by those who dare to break the rules.

  10. #20

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •