Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 66

Tema: ExpoZim 2013

  1. #21
    Member
    Datum registracije
    01.11.2013
    Godina
    43
    Poruke
    94

    Podrazumevano

    Ako je neko obraćao pažnju zanima me kakav je izbor ski jakni i kakve su im cijene?
    Ima li nešto od narodski pristupačnije opreme North Blanc, Northland Professional, ....
    Za Colmar, Salomon znam da su kvalitetni, ali ne namjeravam utopiti rožnjaču da bi ih kupio .

  2. #22
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Nisam gledao cene pošto ih nisam kupovao, ali ski odeće i najviše imaš na sajmu, pošto štandove drže i one prodavnice sportske opreme koje ne drže skije i sl..

    Sad sam zaboravio koji, ali jedan od njih je imao nenormalnog DJa, vrti muziku na 60000 decibela, pokušali smo da pogledamo nešto tu ali smo odustali od buke, a prodavci vrte glavom (misleći ko je doveo ovog nenormalnog ).

  3. #23
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Moj utisak je da je manje robe u ponudi i da ono što je izneto je srazmerno kvalitetno (i skupo). Nema one gomile jeftinog šareniša kao što je bilo pre. Iglušport i Gora, kao prodavci najkvalitetnije opreme za planinu, mnogo veći izbor imaju u svojim radnjama nego što su izneli na sajam. Gora je izložila svoj napredni sistem za fitovanje ski obuće.

  4. #24
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Sto se tice garderobe, neke posebne popuste u odnosu na redovnu prodaju nisam video, bar ne u jeftinijem segmentu. Ako i ima popusta prodavci su iste te popuste davali u svojim prodavnicama i pre sajma, verovatno ce i posle...

    Jakne mislim da su najjeftinije varijnate burgi oko 100e, samo kvalitet izrade nije neki.
    Generalno cene nisu povoljne, a ne mogu se ni slucajno porediti sa onima na zapadu pogotovo sada u vreme velikih popusta. Na sportsdirect.com ima pristojnih jakni za 30-60e, takve su ovde 2-3 skuplje...
    Inace u USA je danas bio "crni petak", cene na ski sajtovima su bile i do 70% dole...


    p.s. na gornjem spratu imate ekipu koja prodaje Marmot garderobu na crno (da li je original, to je vec pitanje). Cene su gotovo iste kao na Marmot sajtu... Recimo ovu jaknu http://marmot.com/products/details/spire-jacket prodaju za 280e...

  5. #25
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    p.s. na gornjem spratu imate ekipu koja prodaje Marmot garderobu na crno (da li je original, to je vec pitanje). Cene su gotovo iste kao na Marmot sajtu... Recimo ovu jaknu http://marmot.com/products/details/spire-jacket prodaju za 280e...
    Jakna prva liga , posebno ona sa sajta i crvene boje

  6. #26
    Super Member Truch2 avatar
    Datum registracije
    08.02.2008
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    Nitro Gloop
    Poruke
    328

    Podrazumevano

    Prilicno tanko...svake godine sva jadnije i jadnije.
    Mene je obradovalo sto imam sa kime da popricam i da vidim ljude koje vidjam samo zimi
    I sto neki daju i neverovatne popuste cak i do 5% , ili sto su u Beosportu neke cene snizene na sajtu vec nedeljama, pa se to tretira kao "sajamski nevidljivi popust" kada odete na njihov shtand od 20 metara ...
    Ko zna mozda i prodam nesto sutra
    Snowboarding is skateboarding for pussies!

  7. #27
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Realno, kod nas su do sada bili najveci popusti... Pancerice od 120 flexa proslogodisnje modele ste mogli d akupite za 17 500 recimo Transfire R1, Firearrow F2 i F3... Zenske pancerice 75 flexa su bile 9500 a 95 flexa 12 000. Od njih je ostalo jos brojeva, iskreno ako nekom za devojku, zenu treba nesto, isplati se da dodjete i pogledate... Skije Firearrow 74 su bile 25 000, prodali smo za jedan dan 20 komada, Stevo je jurio tu skiju ali za njega nisam imao 180 duzinu da mu je odmah ostavim... Juce sam na 10 min prosetao po drugim standovima, cene su iste kao u radnjama... Kod nas od danas na neke ovogodisnje modele mislim da ide popust 10 posto na vec snizene cene.

  8. #28
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Podrazumevano

    ja ću u nedelju, jel prodaje neko one sušače za pancerice ?

  9. #29
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Ja nisam video sušače. Bacicu pogled danas, opet idem na sajam, prijatelju po porudzbini da uzmem neke brile...

    Dzoni je u pravu, sto se tice popusta na skije i pancerice Salto je jedini koji ima sajamske i to jako dobre popuste. Kod njih je guzva, guzva je na prodaji ski pasova i mozda kod Planete sport u delu gde su im brile. Ostali tanko...

  10. #30
    Junior Member
    Datum registracije
    27.02.2009
    Poruke
    29

    Podrazumevano

    Takođe planiram da pazarim neku ski jaknu reda veličine do 100 evra, pa me zanima da li vredi da idem na sajam u potragu za istom?
    Ako su popusti i cene iste kao po radnjama van sajma da se džabe ne cimam.
    Pozz

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •