Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 66

Tema: ExpoZim 2013

  1. #51
    Junior Member
    Datum registracije
    04.10.2010
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    @dzoninho
    Pošto za prolivenim mlekom ne vredi plakati, reci mi kakvo je stanje sad kod vas, jel ostalo nešto od modela iz ranijih sezona? Prvenstveno me zanimaju pancerice flexa oko 100 i većeg broja 30-30.5

  2. #52
    Senior Member
    Datum registracije
    28.05.2009
    Poruke
    136

    Podrazumevano

    Zasto je tako bilo jeftino

  3. #53
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Lepo je sresti ljude

  4. #54
    Addicted to Snow DRAGON avatar
    Datum registracije
    14.03.2006
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Supercomp Pro
    Poruke
    319

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sinisha Pogledati poruku
    Mislis da su te jakne originali ?
    Originali su...zagledao sam ih posteno. E sad, cene nisu bas tako niske, ali recimo da su nekih 40% nize nego u prodavnicama. Npr. za 250 evra moze stvarno boli glava shell da se kupi.

    Da nisam kupio skije nedavno ili kad bih prodao Allstara, isprsio bih se. Ovako, bice dobra i stara jakna...

  5. #55
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od yabadaba Pogledati poruku
    @dzoninho
    Pošto za prolivenim mlekom ne vredi plakati, reci mi kakvo je stanje sad kod vas, jel ostalo nešto od modela iz ranijih sezona? Prvenstveno me zanimaju pancerice flexa oko 100 i većeg broja 30-30.5
    Tacnu informaciju cu moci tek sledece nedelje da ti dam, sada smo u fazi popisivanja magacina pa ne znam sta ce biti sve kod nas ali u tom broju bi trebalo da bude nesto, ali cene i ostalo cu moci preciznije da kazem tek sledece nedelje...

  6. #56
    salto
    Guest

    Podrazumevano

    Nadovezacu se na ovu temu pa ako admin bude shvatio da je relama ,bez ljutis moze da skloni. Pre sajma na glavnom baneru ovog portala postavili smo obecanje da cemo za nas jubilej 10god izlazenja na EXPO prirediti prijatno iznenadjenje i bas je bilo IZNENADJENJE , ispostovali smo obecanje sa poustom do 50% i vise prodali preko 500 cipela u svim klasama , mnogi posetioci su i na ovo trazili popust ne znajuci da je ovo katastrofalni poust, vecina i nije svesna sta je kupila doberman 130 edt 51990 - 25490 , transfire r1 39990- 16490 speedfire ti 59.990- 34.990 . itd itd , ostalo je jos ali i sa visom cenom za 20 % u radnji i opet izleda mnogo jeftinije nego preko grane
    U sustini TRIPLE YUMP firma koja je do sada zastupala NORDICA brend u Srbiji je jednostavno izasla iz posla sa solidnim lagerom a mi se jednostavno nadjosmo u toj prici i eto kako gore rekoste "sad i ko zna kad"

  7. #57
    Junior Member
    Datum registracije
    27.11.2013
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Head SW 84
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Vecin NF jakni na Standovima je bila kopija. :/

  8. #58
    Junior Member
    Datum registracije
    27.11.2013
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Head SW 84
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    I iskreno, bas sam razocaran u ponudu:/

  9. #59
    Junior Member
    Datum registracije
    25.01.2013
    Godina
    34
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Nisam bio na sajmu :(

  10. #60
    Member alex11 avatar
    Datum registracije
    27.12.2007
    Lokacija
    Los Angeles
    Skije / Bord
    Rossignol Z9
    Godina
    54
    Poruke
    60

    Podrazumevano ExpoZim 2013

    Ja nisam imao priliku da posetim Expozim 2013, vec samo da procitam i cujem utiske od drugih.

    Ovde na zapadu ja redovno pratim opremu i mogu vam reci da je i ovde usporilo u smislu prodaje, jer isto tako cujem utiske vlasnika prodavnica, sa kojima sam redovno u kontaktu, plus po drugoj liniji tipa ljudi koji su bas profesionalno u ovome tipa instruktori, boot-fitteri itd.

    Mnoge radnje koje su uobicajavale da imaju najskuplju i vrhunsku opremu nisu potrcale da napune stok ves samo po npr. nekoliko brojeva za ski boots, jer ako ne prodaju bice im "zaledjen inventar".

    Ovo nije reklama, vec se nadam da sam miljenike ski zimskog sporta barem delimicno utesio da ne ocajavaju, ako na sajmu nije bio preteran izbor.
    Jedno je zajednicko da momenat u ekonomskoj krizi svuda u svetu, ima veliki efekat na bilo kuju industriju.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •