Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: Odelo za 2,5godišnjeg godišnjeg klinca

  1. #1
    no fear nidza avatar
    Datum registracije
    10.01.2006
    Lokacija
    N.B.G.
    Skije / Bord
    Head e-SL
    Godina
    47
    Poruke
    310

    Podrazumevano Odelo za 2,5godišnjeg godišnjeg klinca

    Gde da pazarim komplet za budućeg skijaša? Ne treba da se štedi, uzeo bih mu aktivni veš i aktivni duks, ako tako nešto malecko prave uopšte. Naravno, pantalone, jakna, čarape, rukavice... :-)

  2. #2
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    Ja gledao pre par dana u Intersportu,ima lepih stvari,jednodelni skafanderi kao i kompleti jakni i pantalona (Etirel) oko 6-7000.
    Gledao sam i u N sportu bas kvalitetan Northland komplet ali nemaju velicinu koja treba mom klincu. E sad,ovaj Northland je jedno 10 puta lepsi i kvaliteniji za slican novcani iznos,prosetaj po radnjama,ako pare nisu problem video sam Colmar skafander u Sport Vision,pogledaj tamo,mislim da imaju velicine od 3 pa na gore.

  3. #3
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    I ja sam video u Intersportu te etirel komlete a ima i odvojeno da se kupe jakne i pantalone. Velicine ima za tako malu decu jer sam i ja gledao za mog klinca. Samo jakne su negde oko 5000 ako se ne varam posto smo pantalone imamo. Uzeli smo na snizenju na kraju sezone. Bluze su oko 1400 din. na popustu ali ima i skuplje mada su isti kvalitet ali ove jeftinije su im ostale od prosle godine. Ako ti nije hitno oni imaju neke popuste oko NG ako se ne varam pa moze da se uzme za manje pare. Imaju i aktivan ves za kince ali nisam gledao velicine da li ima. Imas i skafandere 4473 na akciji, sad videh kad sam otvorio sajt:

    http://www.intersport.rs/akcijska-po...us_p3871#c3072

    Pantalone i jakna:

    http://www.intersport.rs/akcijska-po...as_p3867#c3072

    http://www.intersport.rs/akcijska-po...py_p3866#c3072

    Evo ti i celikupan spisak proizvoda na akciji:

    http://www.intersport.rs/akcijska-po...rtikli_nedelje

    BTW gde planirate da napravite prve skijaske korake?

  4. #4
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nidza Pogledati poruku
    Gde da pazarim komplet za budućeg skijaša? Ne treba da se štedi, uzeo bih mu aktivni veš i aktivni duks, ako tako nešto malecko prave uopšte. Naravno, pantalone, jakna, čarape, rukavice... :-)
    Ne mogu da ti pomognem sto se prodavnica tice ali ne zaboravi da ti ovo sve treba bar u duplikatu a mozda i triplikatu, u zavisnosti koliko voli da se kvasi. Znas ono, jedno na radijatoru, jedno da se obuce i jedno za rezervu u rancu...

    Uzmi mu pristojnu jaknu/pantalone/cizme/rukavice, ostatak sta vec imas u kuci. Pogledaj Trespass, imas nekoliko adresa ovde, moja cerka ih vec godinama nosi i stvarno su super za cena/kvalitet (uglavnom ih nalazimo upola cene pa je jos bolje).

  5. #5
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Nidžo: sve postoji i za malu decu, ali pretpostavljam da planiraš da pravi sneška i da se sanka. Za te aktivnosti ti nije važan aktivan veš.

    Uzmi dve jakne (koje će koristiti i u gradu) i jedne pantalone i to će ti biti dovoljno, ako se skvasi odšetaš do sobe, odmoriš i ostaviš da se oprema suši. Pantalone služe samo za igru, za šetnje možeš da koristiš obične pantalone koje nosi i po gradu (sa više slojeva ispod ).

    Jedino što ti treba više komada su rukavice..

    Ako baš bude frka imaš prodavnice na planinama... Jednodelni kompleti su dobri zato što ne može nigde da uđe sneg, ali su nepraktični iz svih drugih uglova .

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •