Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Rezultati 51 do 55 od 55

Tema: Breza sezona 2013/14

  1. #51
    Member
    Datum registracije
    29.01.2013
    Godina
    40
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Jeste off, ali svaka čast na odgovoru...
    Da nas je bar više takvih... Da se manemo ćorava posla i da malo uživamo...

  2. #52
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    evo malo i slika od ove godine, snownjeri team naravno

    https://www.facebook.com/media/set/?...7067351&type=3

  3. #53
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nenad-Titel Pogledati poruku
    POzdrav svima!

    Nov sam na forumu. Citam da hvalite Brezovicu pa me zanima kakva je situacija tamo, ko to drzi, mi ili "oni" i jel ima ikakvih problema? Ne volim prevelike rizike pa bolje da pitam, a kad trazim nesto o Brezovici na netu, otvara njihove stranice.
    Skijaliste se nalazi u opstini Strpce, koja je jedna od nekoliko srpskih enklava na Kosovu. Srbi su vecina u opstini Strpce i lokalna vlast (na nivou opstine) je srpska. Konkretno sela i mesta uz skijaliste u ovoj opstini su iskljucivo srpska (demografski).

    Ali za razliku od Kosovske Mitrovice i drugih srpskih opstina na severu, enklave su odavno integrisane u zvanicne institucije Kosova i okruzene su albanskim opstinama.

    U praksi ja nisam cuo da je neko imao problema, ali jos uvek jako mali broj ljudi se odluci da ode da skija tamo. Ne samo zbog politicke/bezbednosne situacije, vec zbog ski infrastrukture koja je nepouzdana.

    Tvoje pitanje je na mestu, jer generalno nema mnogo informacija o Brezovici. Ja sam se raspitivao ovde na forumu i kod ljudi sa Kosova.

    U svakom slucaju nadam se da cu prvom dobrom prilikom skijati na Brezovici.

  4. #54
    Ski legenda
    Datum registracije
    28.12.2006
    Lokacija
    NS
    Godina
    50
    Poruke
    181

    Podrazumevano

    Ja sam jedan od zaljubljenika u Brezovicu, proveo sam tamo 4-5 mnogo lepih zima '90-tih godina.
    Ali sada spominjati Brezu u kontekstu skijanja je malo... hm deplasirano.
    Ima jedna stara i spora zica koja opsluzuje dve staze koje se slabo ili nikako ne odrzavaju. Put se cistio lose i u bolja vremena i desavalo se da Molika i skijaliste bude odseceno po dan-dva. Vestackog osnezavanja nema... U medjuvremenu je konkurencija u regionu odmakla vekovima
    Na stranu politicka situacija, samo skijanje gore nije vredno cimanja i tolikog puta i granica...

  5. #55
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Snownjeri Team , odlicne fotografije. Cestitam Vam na prvom skijanju ove zime odnosno jeseni ...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •