Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 38

Tema: Kupujem pancerice ajmo ljudi uskacite

  1. #21
    Senior Member
    Datum registracije
    18.12.2008
    Lokacija
    Bliski istok
    Skije / Bord
    Fire Arrow 74
    Godina
    50
    Poruke
    124

    Podrazumevano

    a lozi me prijatelj da tamo u januaru odemo do Austrije a mene mrzi ima dosta da se vozi iz Crne gore do tamo. Vidim da cu morati da burgijam tako nesto jer ovde kod nas dobro i struje da ima :(
    ...vrhunac budalastine je kada te rodjeni otac ubedjuje da si postao od majmuna...

  2. #22
    Senior Member
    Datum registracije
    28.05.2009
    Poruke
    136

    Podrazumevano

    Mozda bi bilo dobro da probas dalbello axion11, dobar flex, sira pancerica, cena 150tak evra, a u beosportu rade bootfiting i naplacuju tu uslugu tako da ne mora pancerica da se kupi kod njih (atomic...)

  3. #23
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Lector, bez ljutnje ali tolike pare ces dati i toliko kilometara preci za vacuum fit, kupi ovde za te pare 3 pancerice pa ce ti jedna odgovarati

  4. #24
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Kažu da na nogama najbolje leže pancerice marke Anatomic.

  5. #25
    http://www.youtube.com/wa
    Datum registracije
    18.05.2012
    Godina
    46
    Poruke
    16

    Podrazumevano

    http://www.zutimacak.hr/proizvod/zim...hybrid-12-plus
    Ove kupih u Zagrebu u 1mj, flex 120...naprosto savršene pance, vakumski postupak ti je već detaljno objašnjen u prethodnim postovima i nije nikakav spin nego odlična stvar kad ti prilagode pancerice tvojoj nogi.
    Velikih problema sam imao sa prethodnim Atomic pancericama a pomno sam ih birao cijeli dan u dućanu uz sve metode i preporuke opet uvijek bolovi u zglobovima nogu. Pošto imam 2 teške operacije koljena iza sebe patila su dosta i ona pa i sa njima problem iza skijanja. Međutim, odlučih uložiti u u svoje zdravlje dok skijam i ove pancerice su me preporodile tako da je sad skijanje uživancija,
    Soma tehnologija je spas za probleme koljena, Znači, ne moraš u Austriju, imaš bliže za uzeti.

  6. #26
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od dzoninho Pogledati poruku
    Lector, bez ljutnje ali tolike pare ces dati i toliko kilometara preci za vacuum fit, kupi ovde za te pare 3 pancerice pa ce ti jedna odgovarati
    Ne bi se složio sa tobom . Prvo, teško će pronaći kvalitetnu cipelu sa većim flexom (110, 120) za tu cenu (150eura, ako će da uzme 3 komada kao što kažeš*). Drugo, da bi testirao 3 cipele treba da "izgubi" 10 dana skijanja, svaku cipelu mora da vozi bar 3-4 dana da bi liner legao na svoje mesto, i za to vreme da verovatno nažulja noge ... I takvim pristupom - na probanje će verovatno na kraju da prođe sa istim troškom (400-500eura).

    Ne propagiram ja vakum tehnologiju, ali ako čoveku pare nisu problem, ne vidim razloga zašto bi se zezao i probavao X cipela po Beogradu i ostalim gradovima (a dolazi iz PG, pa će i za ta tri para preći 1000km) i na kraju rizikovao da prođe kao i sa svojim Atomic cipelama u bolovima...

    Ako će svakako ići na neko zapadno skijalište to je onda to

  7. #27
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Ne bi se složio sa tobom . Prvo, teško će pronaći kvalitetnu cipelu sa većim flexom (110, 120) za tu cenu (150eura, ako će da uzme 3 komada kao što kažeš*). Drugo, da bi testirao 3 cipele treba da "izgubi" 10 dana skijanja, svaku cipelu mora da vozi bar 3-4 dana da bi liner legao na svoje mesto, i za to vreme da verovatno nažulja noge ... I takvim pristupom - na probanje će verovatno na kraju da prođe sa istim troškom (400-500eura).

    Ne propagiram ja vakum tehnologiju, ali ako čoveku pare nisu problem, ne vidim razloga zašto bi se zezao i probavao X cipela po Beogradu i ostalim gradovima (a dolazi iz PG, pa će i za ta tri para preći 1000km) i na kraju rizikovao da prođe kao i sa svojim Atomic cipelama u bolovima...

    Ako će svakako ići na neko zapadno skijalište to je onda to
    Ovo sam napisao u sali naravno Iako priznajem da sam skeptik za Vacuumfit tehnologiju ali posto sam pricao sa nekoliko ljudi koji imaju te pance i zaista ih opisase kao jako dobrim, verujem da je dobra stvar

  8. #28
    Senior Member
    Datum registracije
    18.12.2008
    Lokacija
    Bliski istok
    Skije / Bord
    Fire Arrow 74
    Godina
    50
    Poruke
    124

    Podrazumevano

    Siže mog putešestvija je da sam kupio ništa. Uklepaše mi u Beosportu neke uloške za pancerice koje su, nećete verovati, takođe grejali i prilagodili mojoj nozi i obećali da me sada noge više neće boleti. Čak i ako me budu bolele, ulošci mogu ponovo da se krčkaju i da se eventualno dorade. Novih modela nije bilo jer je rano tako da sam kupovinu odložio za januar. Da sve nije tako crno, moram da vam se pohvalim da sam danas naučio da letim avionom Cesna eto.

  9. #29
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od lector Pogledati poruku
    ... moram da vam se pohvalim da sam danas naučio da letim avionom Cesna eto.
    Onda je sve jasno. Pancerice ćeš kupiti u Kurševelu (3 doline). Blizu aerodroma imaš uz stazu par ekskluzivnih prodavnica sportske opreme. Za one koji dolaze avionom na skijanje cijene su sasvim prihvatljive.

  10. #30
    Ski legenda
    Datum registracije
    08.03.2010
    Godina
    51
    Poruke
    218

    Podrazumevano

    Stekane kralju
    Solden, Hochgurgl - Obergurgl, Serfaus - Fiss - Ladis, Ischgl, St.Anton - Lech - Zurs, Pitztal, Hintertux, Kitzsteinhorn, Pressena, Molltaler, Mayrhofen, Katschberg, Obertauern, Val Thorens, Meribel, Courchevel, Les Menuires, Cervinia, Val Touranche, Courmayer, Bormio, Livigno, Kronplatz, Folgarida - Marileva, Madonna di Campiglio, Passo Tonnale, St Moritz, La Thuile, La Rosserie, Arabba - Marmolada, Canazei, Corvara, Alta Badia, Val Gardena, Sella Ronda, Pohorje, Kop, Jahorina...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •