Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 16

Tema: Fis ski wc 2017/18

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    29.09.2015
    Godina
    36
    Poruke
    76

    Podrazumevano Fis ski wc 2017/18


  2. #2

  3. #3
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Na prvom linku pise slalom a u stvari je kombinacija. Bilo odmah sumnjivo da je slalom je nema nigde Miki Sifrin :-) . U svakom slucaju veliki uspeh i sve cestitke !!!
    Da li ima negde prva i druga voznja da se odgledaju?


  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    24.07.2012
    Godina
    57
    Poruke
    29

    Podrazumevano

    Kada sam pročitaovu vest na sajtu Blica ni meni nije bilo jasno koja je to trka. Tek kada sam je proverio na FIS stranama postalo je jasno. Nažalost, ovakav neprecizan članak govori o važnosti skijaškog sporta kod nas. Izgleda da se i "novinar" slabije razume u skijanje. Na Eurosportu (SBB) je bila samo druga vožnja (slalom).

  5. #5
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.887

    Podrazumevano

    Eurosport prenosi takmičenja Svjetskog kupa su se pretvorili u brojanje koliko puta komentator izgovori riječ "agresivnost". Užasno. To se više ne može slušati. Ima li ko da kaže čovjeku da proba sa riječi "rizik". Umjesto "pojačao je agresivnost" neka proba sa npr. "vozi rizičnije".

  6. #6
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Ubjedljivo najgori komentator..."na strmom delu terena", "glajding tehnika", "na repovima skija"...ponavljanje uz svaku vožnju. Meni je najčešće na "mute" ili gledam hrt2.
    Onaj drugi komentator na surosportu nije nešto,ali jeod ovog za 5 klasa bolji.
    Elderly

  7. #7
    Junior Member
    Datum registracije
    24.07.2012
    Godina
    57
    Poruke
    29

    Podrazumevano

    A da tek vidite i čujete komentatore sa RTS-a. Tokom olimpijskog SGa- i vožnje Ester Ledecke nije reagovao nijednom rečju čak i na trećem prolaznom vremenu kada je bilo sasvim jasno da ona vozi trku života. Svo vreme je pričao o Anni Veith i njenom zlatu i prepričavao statističke podatke. Mislim da je on skijanje video samo na razglednici. Prema tome, vas dvojica ste imali sreće sa Eurosportom.

  8. #8
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Oba Igora su clanovi fb grupe Balkan na snegu tako je najbolja adresa da svoje sugestije tamo pisete


  9. #9
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.887

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ibane Pogledati poruku
    Oba Igora su clanovi fb grupe Balkan na snegu tako je najbolja adresa da svoje sugestije tamo pisete
    Postoje javna grupa Balkan na snegu i zatvorena grupa balkan na snegu. Razlika je u Velikom/malom prvom slovu B. Vidim da si stavio veliko B, pa zaključujem da su članovi javne grupe.

  10. #10
    Member
    Datum registracije
    29.09.2015
    Godina
    36
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Meni opet ova dvojica sa eurosporta nisu loši u odnosu na rts tokom OI. Takodje sam prestao gledati ski skokove jer komentator ne ume da izgovori slovo "r" (tačnije ume ali na francuski način što iritira samo tako), a svaka druga reč mu: metarrra ili vetarrr.

    Btw, još jedna dobra Nevenina vožnja

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •