Rezultati 1 do 7 od 7

Tema: Prestigio 710x MultiRunner Kamera

  1. #1
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano Prestigio 710x MultiRunner Kamera

    kao sto kaze naslov interesuje me Prestigio 710x MultiRunner Kamera. Ima li iko nekih iskustava s aparatom? Nudi mi ga prijatelj novu, zapakovanu za 100eur pa me interesuje vredi li se uzimati? kakav je kvalitet slike, kako se polazuje, ima li iko iskustava s doticnom? Vidim oko 150eur je u normalnoj prodaji.

    History is made by those who dare to break the rules.

  2. #2
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Sensor and Resolution: 12 Megapixel CMOS 1/2.5 “19290×1080 @ 30 fps or 60 frames per second at 720p.
    History is made by those who dare to break the rules.

  3. #3
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    imas na youtube gomilu snimaka nacinjenih tom kamerom,imas i uporedne testove sa go pro pa po kvalitetu slike prosudi sam da li vredi.

  4. #4
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Nema skijaskih na youtube, svi su ili iz auta ili neki ljetni. Interesuje me kako se ponasa na snjegu, kada je jako bjela pozadina, niska temperatura. Kako se pokazuje za brze kretnje, na padove itd. Nisam nista takvo nasao zati i pitam zna li iko. Sto se tice ove kamere nema nigde komparacija s gopro. Imaju komparacije starijeg modela 700X ali ne i ovoga
    History is made by those who dare to break the rules.

  5. #5
    Ski legenda
    Datum registracije
    08.03.2010
    Godina
    51
    Poruke
    218

    Podrazumevano

    Imas ovde na jednom mestu sve kamere prikazane, ali ne u tim uslovima

    http://multimedia.benchmark.rs/digit..._iz_automobila

    I ta kamera je prikazana i pokazala se prosečnom. A da se poredi sa Gopro-om? Mora da se šališ...pa njima ni Sony ni Toshiba koji su giganti nisu uspeli da doskoče a kamoli boranija
    Solden, Hochgurgl - Obergurgl, Serfaus - Fiss - Ladis, Ischgl, St.Anton - Lech - Zurs, Pitztal, Hintertux, Kitzsteinhorn, Pressena, Molltaler, Mayrhofen, Katschberg, Obertauern, Val Thorens, Meribel, Courchevel, Les Menuires, Cervinia, Val Touranche, Courmayer, Bormio, Livigno, Kronplatz, Folgarida - Marileva, Madonna di Campiglio, Passo Tonnale, St Moritz, La Thuile, La Rosserie, Arabba - Marmolada, Canazei, Corvara, Alta Badia, Val Gardena, Sella Ronda, Pohorje, Kop, Jahorina...

  6. #6
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Jedino Sony hdr-as15/30 može da se poredi i pravi Ok snimke ali je gopro i dalje neprikosnoven. Jedino što je cena i dalje preterana (BE košta 400 i kusur a nedavno je izašao i plus model). Sony as15 košta 200eur.
    Što se tiče tog prestigio modela, ima jedan klip gde tip pliva sa kamerom na glavi. Po ostalim klipovima može da se vidi da nije na istom nivou sa gopro ili Sony kamerom, što se tiče slike, ali koliko para...

  7. #7
    Ski legenda
    Datum registracije
    08.03.2010
    Godina
    51
    Poruke
    218

    Podrazumevano

    Bio sam u Americi ove godine, Sony je bio nesto na nekom mega popustu i razmisljao sam - da prodam GoPro, kupim Sony i jos mi ostane para. Mnogo sam citao, gledao i odustao na kraju, svima nesto fali...

    A Gopro je daleko od savrsene kamere, dobar kvalitet slike ali bagova milion, baterija kratko traje, itd
    Solden, Hochgurgl - Obergurgl, Serfaus - Fiss - Ladis, Ischgl, St.Anton - Lech - Zurs, Pitztal, Hintertux, Kitzsteinhorn, Pressena, Molltaler, Mayrhofen, Katschberg, Obertauern, Val Thorens, Meribel, Courchevel, Les Menuires, Cervinia, Val Touranche, Courmayer, Bormio, Livigno, Kronplatz, Folgarida - Marileva, Madonna di Campiglio, Passo Tonnale, St Moritz, La Thuile, La Rosserie, Arabba - Marmolada, Canazei, Corvara, Alta Badia, Val Gardena, Sella Ronda, Pohorje, Kop, Jahorina...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •