Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 23

Tema: Skijanje za doživotni ski pas

  1. #11
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Ko ima dovoljno para da obiđe sva ova skijališta, taj sebi može do kraja života kupovati dnevne ski passove gdje god da ode na skijanje.
    odprilike tako da ceo koncept je smesan i apsurdan ali boze moj...


    EDIT. Greska duplog posta, moze se gornji obrisati.
    History is made by those who dare to break the rules.

  2. #12
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Podrazumevano

    Svakako zanimljiva reklama
    Verujem da se u americi vrti ova priča. Sada će skijaški i ne skijaški a možda i borderski sajtovi, novine a i el.mediji preneti ovu vest kao zanimljivost, tako da se priča da postojanju ski pas koji objedinjuje 26 centara amerike i evrope širi.

    Baš da vidimo za koliko dana ili meseci će prvi obići sva skijališta naravno i koliko će se njih prijaviti u samom staru 01/11/2013!
    Ameri će o svemu voditi statistiku samo dali će je i objaviti?
    ________
    Akole

  3. #13
    Super Member
    Datum registracije
    12.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    317

    Podrazumevano

    Ne znam kako ste došli do cifara od 50k evra... Evropa se obiđe lagano za 3 dana.

  4. #14
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Meni je skroz OK akcija, neko ko koristi taj ski pass (živi u US naravno) treba da odradi US (ne piše nigde da treba da iskija ceo centar , samo da ga poseti) a EU deo je prilično jednostavan (3 ski centra praktično).

    Verujem da će biti dovoljno prijavljenih Amera za ovu ludu akciju

  5. #15
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    I ja isto mislim. Iznajmi putujucu kucu ili RV koji su kod njih popularni ako vec nema. Jedino sto mora dobro da isplanira rutu kad se koji ski centar otvara i da li ima dovoljno snega. Dnevna ski karta je skupa kao i svugde. Koliko bi to kostalo moze od prilike da se izracuna. Da se uzme neka prosecna cena ski karte u tim centrima i pomnozi sa brojem skijalista .

  6. #16
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Podrazumevano

    Nema potrebe da kupuje dnevne karte. Za 709$ kupiš ski pas sezonski neograničeno po americi i pet dana evropski centi. Naravno ponuda je do 13.10... Cilj je i da uzmeš taj sezonski skipas i da se prijaviš 1. Novembara da hoćeš da učestvuješ u kako zovu trci a mislim da samo sa tim pasom možeš osvojiti nagradu..

    Samo još smeštaj, klopa i pevoz.

    Mislim da će biti amera koji će odskijati sve a koliko će se njih trkati za tu nagradu videćemo.
    ________
    Akole

  7. #17
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    U "trci" za lifetime epic pass mogu da učestvuju samo oni koji kupe epic pass za 2013/2014. Ne može da se kupuje bilo koji drugi. U ostalom, ko ima nameru da to pokuša, najjeftinija varijanta je sa epic pass-om od 709 usd (manje od 550 eur).

  8. #18
    Ski legenda adwarf avatar
    Datum registracije
    12.10.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Aftermath
    Poruke
    289

    Podrazumevano

    To ne deluje uopste tako skupo i neizvodljivo uz taj ski pass. Jedino je problem biti medju prvih 10. Cena tog ski pass-a je smesna. Evo, recimo, odes 2 puta po nedelju dana u St. Anton i to ti je to (ja sam 8-dnevni pass tamo placao 280e). Naravno, nama je previse skupo i komplikovani, jer smo iz Evrope, a pogotovo jer smo iz Srbije, pa se na svu ru racunicu treba dodati viza, avion i sve ostalo... Verujem da Amerima to nije neki preveliki problem da skoknu na 10 dana ovde (koliko je potrebano da se odvoze i izgustiraju svi ovi evropski centri). U krajnjem slucaju i isplativo je, ako racunas da do kraja zivota neces placati ski pass u tim centrima...

  9. #19
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Nije vezano za doživotni ski pass - ali je isto reč o promociji, ovog puta ski centra Serfaus-Fiss-Ladis:

    http://www.skiline.cc/competition/fiss_ladis_2013/info

    Dele dve nagrade, prva je porodično skijanje (za 4 osobe), uključeno sve, druga je sezonski ski pass. Uslovi su jednostavniji (ali nije doživotno zato ).

  10. #20
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Zavrseno takmicenje. Evo kako je sve to izgledalo:

    http://www.skijanje.com/vesti/ski-ce...ski-pass-.html

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •