Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 22 od 22

Tema: Colmar u sportsdirect-u

  1. #21
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ibane Pogledati poruku
    I koje su UK prodavnice? Mozes i na temi On-Line prodavnice da odgovoris.

    Ostavljeno na drugoj temi

  2. #22
    Super Member underbass avatar
    Datum registracije
    31.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Head Xenon XI 10.0
    Poruke
    214

    Podrazumevano

    Zdravo svima! Ja sam vise puta narucivao raznu odecu i opremu preko SportDirecta. Ranije je bila dosta jeftinija postarina za Srbiju, cini mi se oko 11e, a sada je oko 20e. Do sada nisam nikad narucivao da mi stigne u Srbiju jer ne znam kako bi npr. ocarinili colmar jaknu od 120e, kada se zna da su kod nas 500e. Msm, ne znam da li bi racunali po nasim (Miskovicevim) trzisnim cenama, ili po ceni po kojoj je jakna placena. Mislim da smo ranije mogli da narucujemo do 50e bez carine, ali od kada su kod nas poceli da prodaju Lonsdale, Slezinger i ostale brendove po 5 puta skupljoj ceni nego na tom sajtu, spustili su carinu na 20e po paketu. Mozda gresim, ali tako svi kazu.

    Meni je sestra u Nemackoj i sve sto narucim stize tamo. Kada narucim nesto preko 100e postarina za EU je besplatna, sto nije slucaj kada roba stize u Srbiju. Posle samo treba da stigne do Srbije, a to moze da se posalje i nekim prevoznikom za 10-20e po torbi.

    Kupio sam tri Colmar Jakne by Jon Olsson i sto se tice kvaliteta izrade jakne su vrh. Uzeo sam jednu zelenu M i dve crvene M i L. Nisam bio siguran sto se tice velicine, jer kada narucujes preko engleskih sajtova obicno nije pravi L ili M. Npr. Lonsdale majce uvek uzmite za broj manje. Ako nosite L, narucite M. Hteo sam da jednu jaknu uzmem za sebe, a ostale dve da prodam kako bi mi ova moja ispala za dzabe. Ispostavilo se da mi nijedna ne odgovara jer su komfornije i M je nesto izmedju M i L. Nije mi bas toliko velika, mogao bih da je nosim opusteno, ali vise volim da mi je jakna malo uza.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •