Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 30

Tema: obuka servisiranja ski opreme

  1. #11
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Ne moras nista da platis, kazes da hoces da skiju radi Igor... Ali razliku tesko da ces da osetis ni vizuelno a ni kad stanes na skiju... Razlika je samo u tome sto Igor servis uradi za pola sata a nama treba sat... Inace dva meseca krvavog rada i vezbe je ulozeno dok nismo poceli da radimo usluzne servise tako da budi bez brige, ako je Goran, koji je sto se toga tice jako jako strog, rekao da stoji iza nas, onda nema potrebe da brine iko... Pa ne bi on sigurno srusio ugled i imidz koji podize godinama da nema poverenje u svoje radnike... Inace osim Igora, tu je i jos jedan momak koji je dugo radio u jednom drugom servisu a sada je kod nas, tako da nisu svi "segrti" kako je neko gore hteo da uvredi, ponizi ili sta vec...

  2. #12
    Super Member
    Datum registracije
    18.09.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Salomon BBR 8.9
    Godina
    44
    Poruke
    514

    Podrazumevano

    Ja ću da donesem na servis svoje skije jer verujem da ljudi iz Salta znaju šta rade. Godinama unazad servisiram skije u Saltu i uvek sam bio zadovoljan pripremom istih. Takođe ne verujem da bi Goran pustio nove majstore da se vežbaju na tuđim skijama.

  3. #13
    Super Member IvanQ avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    Volkl RTM 77
    Godina
    42
    Poruke
    530

    Podrazumevano

    Koje su cene uopste tamo? Da uporedim sa ovim sto placam u Nisu...

  4. #14
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    1500 din kompletan servis, 1200 za clanove skibusa i manijaka... Donesi ako svracas u BG one tvoje kung fu skije da ih pripremim za dubok sneg

  5. #15
    Super Member IvanQ avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    Volkl RTM 77
    Godina
    42
    Poruke
    530

    Podrazumevano

    Vec su pripremljene i vec sam uspeo da omandam stenu za opening tako da jedna kantna treba da se "ispegla" malko

  6. #16
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Ako si je ustinuo, bolje neka ostane jer ces mnogo mesa da potrosis da poravnas... Vremenom ce se samo poravnati...

  7. #17
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Od kad su nove snage u "pogonu" jel manja gužva nego prošle godine? Lane je u februaru baš bila gužva pa mi je Goran izašao u susret i urgirao da mi se srede skije pre odlaska na 7 dana na Kopaonik a ja se pojavio par dana pre polaska.

  8. #18
    Super Member
    Datum registracije
    06.12.2012
    Lokacija
    Pirot
    Skije / Bord
    Head Supershape crveni SL / VIST GS 614 FIS
    Godina
    34
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    kad smo vec kod toga, zna li neko neki servis koji je u Nis-u a da ima dobru pozadinu posto mi je daleko da idem do BG-a u Salto.

  9. #19
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od dzoninho Pogledati poruku
    tako da nisu svi "segrti" kako je neko gore hteo da uvredi, ponizi ili sta vec...
    Šegrt nije uvreda, svako mora biti šegrt da bi postao kasnije majstor kao što si i sam konstatovao. Moja primedba je bila čista šala, valjda se kapira tako ako stoji smajli nakon izjave. Ja ću da donesem skije kod vas posle N.G i neću ni da pitam ko će da ih sredi kao što i do sada nisam pitao

  10. #20
    Member
    Datum registracije
    01.11.2013
    Godina
    43
    Poruke
    94

    Podrazumevano

    I kakva je preporuka, šta od servisa raditi na potpuno novoj skiji?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •