Rezultati 1 do 8 od 8

Tema: Pomoc oko pancerica

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    08.11.2011
    Godina
    41
    Poruke
    33

    Podrazumevano Pomoc oko pancerica

    Da li mi mozete reci nesto vise o ovim pancericama, koji je ovo model i iz koje su godine?


  2. #2
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.891

    Podrazumevano

    To je model niže klase stariji od 10 godina (a možda i više od 15).

  3. #3
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Da sada ne otvaram novu temu , uskočit ću u ovu na kratko

    Kupujem za dva dana pancerice HEAD NextEdge 80 . Interesuje me ima li ko iskustva sa ovim modelom ? Obuo sam ih danas u radnji i čini mi se da su veoma lagane , i što je najbitnije meni su tačne . Imam veliko i široko stopalo i nosim br 46/47 , a ove pancerice koje su br. 30.5 su mi tačne i uopšte me ne stežu .
    Ako ima kolega koji su skijali sa ovim ili nekim modelom HEAD-a koji je sličan , molio bih da prenesu iskustva .

    [IMG][/IMG]

  4. #4
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od FreeRider Pogledati poruku
    Da sada ne otvaram novu temu , uskočit ću u ovu na kratko

    Kupujem za dva dana pancerice HEAD NextEdge 80 . Interesuje me ima li ko iskustva sa ovim modelom ? Obuo sam ih danas u radnji i čini mi se da su veoma lagane , i što je najbitnije meni su tačne . Imam veliko i široko stopalo i nosim br 46/47 , a ove pancerice koje su br. 30.5 su mi tačne i uopšte me ne stežu .
    Ako ima kolega koji su skijali sa ovim ili nekim modelom HEAD-a koji je sličan , molio bih da prenesu iskustva .
    One moje, AdaptEdge 100, koje sam ti nudio, su ista serija, malo bolji model tj vise stvari da se podesi. Ne mogu bas nista lose da kazem o njima. Jedino sto bih ti savetovao je da uzmes drugi ulozak (footbed). Na zalost, imao sam samo standardan u Head-u ali sam uzeo sa novim pancericama i mislim da ima razlike. Liner je drzao ~25 dana pre nego sto sam osetio da se malo slegao ali je to bilo posle nedelju dana skijanja po teskom snegu. Ja sam dobio i 4 plasticna umetka, koja mogu da se ubace u liner iznad pete da bi je jos malo stegli. Mislim da cak i to radi mada se ne primecuje bitna razlika. Nema svrihe da pominjem stvari koje tvoja nema, sve u svemu, definitivno ih ne bi menjao da mi nisu bile velike.

  5. #5
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Hvala na odgovoru Misko. Tvoje bi mi pancerice bile male, ja sam danas uzeo 30.5 br .
    Cine mi se veoma udobne... Inace kod nas je u jednoj radnji ( da je ne reklamiram jer nijesu zasluzili , danas smo im kolege i ja napravili 145 e pazara i nijesu se sjetili da caste jednu cicak traku ) neka rasprodaja , i kostale su 130 e .

  6. #6
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Što mi se danas dogodilo...
    Dođem kući i da obujem pancerice imam što viđet. Jedna je 30.5 a druga 29.0 br .
    Vratim ih u radnju i tamo nemaju da mi daju iste , jer je to njima tako stiglo...
    Uzmem na kraju malo skuplje ali i za flex jače Salomon Impact X , flex 90.

    [IMG][/IMG]

  7. #7
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od FreeRider Pogledati poruku
    Hvala na odgovoru Misko. Tvoje bi mi pancerice bile male, ja sam danas uzeo 30.5 br .
    Cine mi se veoma udobne... Inace kod nas je u jednoj radnji ( da je ne reklamiram jer nijesu zasluzili , danas smo im kolege i ja napravili 145 e pazara i nijesu se sjetili da caste jednu cicak traku ) neka rasprodaja , i kostale su 130 e .
    Koliko vidim ti si uzeo jednu 29.0, moje bi ti sigurno bile komotnije

    ma samo nek pada sneg...

  8. #8
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    hahahah, a evo zamijenio sam ih za Salomon . Živio

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •