Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: Pohvale za HEAD!

  1. #1
    Ski magare Nemanjus avatar
    Datum registracije
    28.04.2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Worldcup RC / Blizzard Bonafide
    Godina
    44
    Poruke
    298

    Podrazumevano Pohvale za HEAD!

    Hteo bih javno da pohvalim čoveka iz HEAD-a koji mi je pomogao da mi se uvaži reklamacija skija u vangarantnom roku. Iz objektivnih razloga neću da ga imenujem, ali samo ću reći da nije iz Srbije.

    Skije su Head worldcup i.sl sw, model 2010/11, na jednoj skiji se desilo da je ispala kantna (očigledno fabrička greška). Skije su inače kupljene nove preko Nemačkog ebay-a. Evo i sličica:

    https://plus.google.com/photos/10313...769?banner=pwa

    Čovek je sredio da mi se pošalju nove skije, ni manje ni više nego:

    http://www.monstermarketplace.com/al...eed-plate-skis

    Šta reći nego !

    Uzgred, kada sam zvao domaćeg zastupnika za Head (Dominus - Head), ljubazno me odje..., rekavši da se obratim onome od koga sam kupio skije, naravno bez ikakvog interesovanja da mi pomogne!

  2. #2
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.446

    Podrazumevano

    Svaka čast za Head
    Nego, koji su to objektivni razlozi da ne spomeneš dilera koji ti je pomogao, verujem da bi svi želeli da baš od takvog kupe skije/opremu
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




  3. #3
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Šta ti je truli zapad. I kod nas će distributeri tako da se ponašaju jednog lijepog dana kad budemo u Juropian Junjon.

  4. #4
    Ski magare Nemanjus avatar
    Datum registracije
    28.04.2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Worldcup RC / Blizzard Bonafide
    Godina
    44
    Poruke
    298

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Tadija_91 Pogledati poruku
    Svaka čast za Head
    Nego, koji su to objektivni razlozi da ne spomeneš dilera koji ti je pomogao, verujem da bi svi želeli da baš od takvog kupe skije/opremu
    Vrlo jednostavan razlog, krenule mi masovne "reklamacije" nezadovoljnih skijaša iz Srbije, pa bi čovek verovatno morao da menja e-mail .

    Kao što rekoh, nije u pitanju diler, nego čovek radi za Head Austrija.

  5. #5
    Ski legenda
    Datum registracije
    08.03.2010
    Godina
    51
    Poruke
    218

    Podrazumevano

    Identican slucaj samo sa Fischerom desio se mom drugaru - ali u kontra smislu. Kupio je skije preko nemackog ebay-a, Progressor 900, prvi dan na Kopaoniku izletela mu riba ispred nosa, padne na rep skije i ona se bukvalno prelomi iza veza

    Zvali Austriju, zvali ovde u Goru, ma vazi...Goru zabole bas da se cima, nasli smo i nekog baju koji je ovde kao zaduzen za regiju...oduvali ga ko maslacak. Na kraju smo zvali centralu u Austriji, kao donesite skiju pa ce glavni serviser da pogleda. Jeste, sad ce neko da ide u Austriju da bi neko konstatovao da ne moze da se popravi jer realno gledano - to ne moze biti ista skija nikada vise, pukao materijal, pukla kantna...

    Covek skijao jedan dan na skiji od 400 evra...
    Solden, Hochgurgl - Obergurgl, Serfaus - Fiss - Ladis, Ischgl, St.Anton - Lech - Zurs, Pitztal, Hintertux, Kitzsteinhorn, Pressena, Molltaler, Mayrhofen, Katschberg, Obertauern, Val Thorens, Meribel, Courchevel, Les Menuires, Cervinia, Val Touranche, Courmayer, Bormio, Livigno, Kronplatz, Folgarida - Marileva, Madonna di Campiglio, Passo Tonnale, St Moritz, La Thuile, La Rosserie, Arabba - Marmolada, Canazei, Corvara, Alta Badia, Val Gardena, Sella Ronda, Pohorje, Kop, Jahorina...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •