Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: Zlatibor / Tornik leti

  1. #1
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano Zlatibor / Tornik leti

    Cenovnici za leto u ski centrima Srbije



    Skijališta Srbije usvojila su u utorak 21. maja 2013. cenovnik za letnju sezonu na planinama. Svi posetioci Kopaonika, Tornika na Zlatiboru ili Stare planine imaće prilike da od 15. juna 2013. uživaju raznim sadržajima koji čine sastavni deo turističke ponude Srbije.

    Karta za panormasku vožnja žičarom u planinskim centrima košta 340 dinara za odrasle, za decu 310 dinara, dok je bicikle na jedan dan 600 dinara.
    Prvi put ove sezone, Skijališta Srbije uvele su porodične pakete koji podrazumevaju kupovinu karte za bilo koji sadržaj za najmanje jednu odraslu osobu i jedno dete. Za porodičan paket važi popust tokom cele sezone u iznosu od 30 posto u svim centrima. Studenti sa ISAC i EURO karticom imaju stalni popust od 10 posto.

    Početak letnje sezone na planinama planiran je za 15. jun, a oni koji se odluče da leto provedu na planinama mogu da uživaju u brojnim sadržajima poput pešačkih tura, planinskog biciklizma, ali i u raznim drugim adrenalinskim doživljajima.


    Preuzmite cenovnik: - Tornik / Zlatibor, leto 2013


    http://www.skijanje.rs/vesti/cenovni...ntrima-srbije/

    .

  2. #2
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.987

    Podrazumevano

    Cesto sam na zlatiboru leti, konkretno cigoja. Dodjem malo da odmorim 10 dana i da procistim organizam i gledam onaj Tornik u daljini i mislim sebi: je**** leto, kad ce zima pa da skijam
    History is made by those who dare to break the rules.

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    20.02.2013
    Godina
    36
    Poruke
    24

    Podrazumevano

    To sam i ja mislio prosle godine, ali mogu ti reci da sam ove godine u fazonu koliko je lepa planina i leti... prijatne temperature, zabava, a sad cekam i bob na sinama.

    Mislim da ce od ove sezone nase planine tek da pokazu svoje potencijale i za letnju sezonu

  4. #4
    Member
    Datum registracije
    29.01.2013
    Godina
    39
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Ja sam juce dosao, bio gore za vikend..
    Od boba koliko vidim, tj ne vidim nikakve radove, sem gomile sina i materijala koji su u podnozju tornika...
    Inace, juce oko 17h, zive duse nema na torniku..

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    20.02.2013
    Godina
    36
    Poruke
    24

    Podrazumevano

    Otvaranje boba je u petak, 6. septembra
    upravo citam... odlicna vest! jedva cekam

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •