Strana 13 od 46 PrvaPrva ... 3111213141523 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 121 do 130 od 456

Tema: Besna Kobila Vranje?

  1. #121
    Junior Member
    Datum registracije
    08.01.2012
    Lokacija
    Vladicin Han
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Ajde ako neko zna broj telefona na koji mogu dobiti informacije o stanju neka mi pusti na pp. Od jutros vrtim neke brojeve ali niko mi se na javlja, izgleda da vrtim pogresne.

  2. #122
    Junior Member
    Datum registracije
    15.02.2010
    Godina
    44
    Poruke
    8

    Podrazumevano

    Evo ja sam zvao sad buraza koji gore zivi, trenutno ponovo pada sneg, ima ga u proseku oko 60cm. Za put ne zna ni on dal je ociscen, ali kaze da je toliko zavejalo i da ima smetova da iz kuce niko ne izlazi.

  3. #123

  4. #124
    Junior Member
    Datum registracije
    08.01.2012
    Lokacija
    Vladicin Han
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    "Generalni kreteni", sve one brojeve koje ima na sajtu nemojte da zovete jer ljudi lazu i to katastrofa.... Prohodan put.... k..... prohodan.... Dzaba sam isao.... Sad sam posao gore i nikad vise, lepo sednes u auto, odes na Kop platis 2500 ski pas i skijas kao covek koliko zelis a ne kao kod ovih kretena...

    Kad vam kazu da je prohodan put lift ne radi, a kad lift radi onda je put neprohodan, u svakom slucaju nema skijanja, oslim ako ne nosite skije na ramenima 1 h uzbrdo po kozjim stazama ili idete bulduzerom (helihopterom nemate gde da stanete gore), a onda se tim istim stazama vracate nanize.

    Pozdrav svima, nadam se da ce ove moje lepe preporuke pomoci mnogima koji su resili da posete ovaj "ZIMSKI TURISTICKI CENTAR".

  5. #125
    Senior Member miles_davis avatar
    Datum registracije
    10.12.2005
    Lokacija
    Niš
    Godina
    53
    Poruke
    126

    Podrazumevano

    jednostavno neprocenjivo..

    http://www.youtube.com/watch?v=syOQbwwfmb0

  6. #126
    Member AlexTheGreat avatar
    Datum registracije
    18.09.2007
    Lokacija
    VH-PA-BG
    Skije / Bord
    zrele za promenu
    Godina
    40
    Poruke
    87

    Podrazumevano

    Aaaaaaaaaaa, odlicno... Nema dalje odovog, ja sam posle gledanja dobio zelju da sutra pesaka odem

  7. #127
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Mislim sta reci

  8. #128
    Junior Member
    Datum registracije
    24.12.2009
    Godina
    37
    Poruke
    27

    Podrazumevano

    U nedelju bio gore, put prohodan, evo snimka puta do gore
    http://www.youtube.com/watch?v=dCSdh...gUWSYp6Ujug_13

    Dosli oko 10, drug nije mogao da iznajmi opremu jer je vec bila izdata, tako da ako hocete da iznajmite morate da dodjete medju prvima.
    Ratrak stoji pored staze, a staza ko zna kada je zadnji put utabana, uzas!
    Lift radio do 12.30h otprilike, posle nije radio sat vremena, pa ga iskljucili oko 14.30h
    Visina snega preko jednog metra.

  9. #129
    Ski legenda dedinac avatar
    Datum registracije
    12.02.2012
    Lokacija
    Vranje
    Godina
    50
    Poruke
    294

    Podrazumevano

    Evo da se nadovezem na diskusiju o B.K. Trenutno radi jedan lift neka kombinacija bebi lifta i tanjirace.Staza je dugacka 350m i spada u plave staze.Postoji tabac koji radi od pre petnaestak dana(bio u kvaru).Tu je i renovirani planinarski dom,sasvim solidan i sa pristojnim cenama.Ski pas i oprema za iznajmljivanje kostaju po 200dinara.Sto se tice puta redovno se cisti ove zime jos nisam stavljao lance a bio sam nekoliko puta.
    Na kraju da rezimiramo.B.K. je daleko od skijalista,bajke o zicarama,liftovima i gondolama i master planovima slusamo godinama.Lepo je popeti se gore proskijati malo a najlepse je evocirati uspomene na detinjstvo provedeno na B.K.Generacije klinaca,a sada ozbljnih(da ne kazem matorih)ljudi ne samo iz Vranja i okoline nego iz citave Srbije provodilo je zimske raspuste na B.K.

  10. #130
    Ski legenda dedinac avatar
    Datum registracije
    12.02.2012
    Lokacija
    Vranje
    Godina
    50
    Poruke
    294

    Podrazumevano

    Juce bili neki drugari na B.K. kazu da je bio najbolji ski vikend do sada.I sto se tice sredjene staze i sto se tice vremena.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •