Strana 15 od 46 PrvaPrva ... 5131415161725 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 141 do 150 od 456

Tema: Besna Kobila Vranje?

  1. #141
    Member AlexTheGreat avatar
    Datum registracije
    18.09.2007
    Lokacija
    VH-PA-BG
    Skije / Bord
    zrele za promenu
    Godina
    40
    Poruke
    87

    Podrazumevano

    Pa možda su i urodile, ali možda je i slučajnost, ko zna?! Ali pošto je prošli vikend bilo čekanja u restoranu onda je možda neko i čitao ovo što smo pisali.

    Ja nažalost ovaj vikend nisam mogao da skijam jer sam u utorak na BK "zaradio" prehladu i temperaturu, sa tri izlaska pešaka do vrha bio sam sav znojav svaki put a onda se takav spuštao niz stazu...

  2. #142
    Ski legenda dedinac avatar
    Datum registracije
    12.02.2012
    Lokacija
    Vranje
    Godina
    50
    Poruke
    294

    Podrazumevano

    Ma daj boze da su kritike urodile plodom,al ja mislim da je ova smena radnika bolja od one druge.Na BK ce skijanja biti sigurno do kraja marta tako da cemo uhvatiti jos neki vikend.

  3. #143
    Ski legenda dedinac avatar
    Datum registracije
    12.02.2012
    Lokacija
    Vranje
    Godina
    50
    Poruke
    294

    Podrazumevano

    Juce i danas bez guzvi na BK uglavnom ljudi isli na KOP i St.Planinu.Staza sredjena lepo i drzala do podneva,kasnije popusti ali moglo da se vozi.Snega jos uvek ima jako puno,ali pitanje do kada?

  4. #144
    Member ulibor avatar
    Datum registracije
    27.11.2011
    Poruke
    49

    Podrazumevano

    koji problemi sa strujom,koja zica,o cemu pricate bre,"tabac"na sred staze,ne verujem ni "tehnicki"da ima uspinjaca,O CEMU PRICAMO,zalosno bre,ispala sajla,krenuo dim da kulja,da se pali,5 min im treba da primete a na 5 metara od njih,kultura na stazi -0,koja postava bolja od koje,LJUDI gde se i na sta ulozilo

  5. #145
    Member ulibor avatar
    Datum registracije
    27.11.2011
    Poruke
    49

    Podrazumevano

    ne asvaltiran put,krenuo sneg da se topi,blata do krova,ono nisu kolotrazi nego ambis,ostanes bez tockova,ladno neki matori koji radi kaze da ne pale uspinjacu(da je tako nazovem)jer je hladno,okrenu se i ode,horor,alo o cemu pricamo,ej HLADNO

  6. #146
    Member ulibor avatar
    Datum registracije
    27.11.2011
    Poruke
    49

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od macak011 Pogledati poruku
    Kad macke nema, misevi kolo vode.. Nema ko da nadrlja ni od koga, zato je to tako. To se lako lechi ako neko bude hteo - samo toliko, ybg. :(

    Elem, na poslednjoj slici je krov automobila ili neki saht? Ne mogu lepo da vidim, a zakleo bih se da je krov..?
    to je od lika koji je zaposlen na skijalistu,sta reci

  7. #147
    Ski legenda dedinac avatar
    Datum registracije
    12.02.2012
    Lokacija
    Vranje
    Godina
    50
    Poruke
    294

    Podrazumevano

    E moj ULIBORE u nekim prethodnim komentarima sve je lepo objasnjeno.Sledeci put kad krenes na neko "skijaliste " prvo se informisi o istom.:sm022
    Uzgred sezona na BK je zavrsena.Vec se krenulo sa dogradnjom necega,bog zna cega.Cifra sa kojom se barata oko ovog "skijalista"je da te strah uhavti.Zato mi iz Vranja bezimo na skijalista udaljena po 200/300km od Vranja.

  8. #148
    Member ulibor avatar
    Datum registracije
    27.11.2011
    Poruke
    49

    Podrazumevano

    jesi ti u pravu,al sa drugom culi i ajde idemo,inace on je iz tih krajeva dole,ima gajbu na 40 min odatle,kad ono,HOROR,i morao sam da ostavim komentar,da se ljudi informisu,da procitaju,pa ce mozda dopreti do necijih savestnih usiju i odgovornih,da neko nekom sugerise,znas,ne vredi cutati,have fun,dedinac

  9. #149
    Ski legenda dedinac avatar
    Datum registracije
    12.02.2012
    Lokacija
    Vranje
    Godina
    50
    Poruke
    294

    Podrazumevano

    Potpuno se slazemo,samo mi je zao em krivo sto oni koji treba da cuju ne cuju.Bas ih boli uvo i za skijanje i za skijaliste,drugi su tu interesi u pitanju.

  10. #150
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano

    Zakasnela vest:

    18. maja 2012. godine počela je realizacija javnih radova u Javnom preduzeću "Skijalište Besna Kobila". Angažovano je 25 ljudi na sredjivanju i uredjenju nove ski staze za postavljanje novog ski lifta - Sidro, dužine 1500 metara. Adaptacija krova na Planinarskom domu "Dragan Spasić" u Krivoj Feji. Uredjenje i čisćenje prilaznog puta od Krive feje do Planinarskog doma i pošumljavanje goleti u okviru ski centra uz pomoć stručnih lica.
    Ukupan iznos sredstava iznosi pet miliona dinara. Plate angažovanih iznose od dvadeset do dvadesetčetiri hiljade dinara. Javni radovi će trajati do 18. avgusta 2012 godine.


    Nova donacija od JP Skijališta Srbije
    Odlukom Upravnog odbora JP „Skijališta Srbije“, Javnom Preduzeću „Skijalište Besna Kobila“ je doniran novi Agregat za napajanje električnom energijom marke Cummins Power Generation, snage 44 kVA, vrednosti 2 milona dinara, koji je danas dopremljen na Besnu kobilu.
    Nakon prošlogodišnjih donacija Tabača za sneg „Jumbo“ i Ski lifta „Suvo rudište“ , od strane JP „Skijališta Srbije“ , ovom najnovijom donacijom Agregata za struju , dokazana je velika i nesebična podrška menadžmenta JP „Skijališta Srbije“ prema nama, istakao je direktor JP „Skijališta Besna Kobila“ Dragan Janjić.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •