Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 52

Tema: Popust za ski pass - teritorijalna diskriminacija

  1. #41
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od gevara Pogledati poruku
    ...Recimo, ove specijalne veze što imamo, možda tu ima nekog popusta .
    Specijalne veze B.Luke i Beograda su autoputevi kroz Hrvatsku i RS (još samo šverceri koriste koridor i Raču). Hrvatske autoceste nam neće dati popust, a naplata autoputa BL-Gradiška uskoro treba da počne.

  2. #42
    če gevara avatar
    Datum registracije
    08.01.2011
    Lokacija
    Бања Лука, РС
    Skije / Bord
    Нордика Енфорсер
    Poruke
    542

    Podrazumevano

    He he... Ne, ne, preko Podrinja kad se završi novi most, a to je zajednički projekat obeju VLADA, a koje su suvlasnici ski kapaciteta pa možda bude nekih pogodnosti .

  3. #43
    Super Member furious avatar
    Datum registracije
    31.10.2008
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    jel neko ikad probao da iskoristi 7dmodnevni ski pas na dva coveka???

  4. #44
    Ski Magare Markoos avatar
    Datum registracije
    02.12.2005
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 800
    Godina
    43
    Poruke
    121

    Podrazumevano

    Ako mislis na Kop, ja jesam prosle godine. Imam i prijatelje koji su isto radili ranijih godina.

    Situacija je jasna i cista, a prilicno realna. Zena i ja sa malim detetom. Pola dana skija ona pola ja, neko mora dete da cuva. Bilo bi suludo da neko pravi problem za tako nesto, a i ako mi bude pravio ove godine rado cu mu prvo ponuditi dete da mi cuva ili se nacestitati nove godine. Ski pass je bez slike

  5. #45
    Super Member furious avatar
    Datum registracije
    31.10.2008
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Markoos Pogledati poruku
    Ako mislis na Kop, ja jesam prosle godine. Imam i prijatelje koji su isto radili ranijih godina.

    Situacija je jasna i cista, a prilicno realna. Zena i ja sa malim detetom. Pola dana skija ona pola ja, neko mora dete da cuva. Bilo bi suludo da neko pravi problem za tako nesto, a i ako mi bude pravio ove godine rado cu mu prvo ponuditi dete da mi cuva ili se nacestitati nove godine. Ski pass je bez slike
    e pazi sestodnevni je bez slike al sedmodnevni koji ja imam je sa slikom tj slikali su me kao za nesto im treba za njihovu bazu al nema fizicke slike na kartici sad ne znam ko to gleda i gde i dali se to prikazuje negde tamo na stazi cisto sumnjam haha al

  6. #46
    Ski Magare Markoos avatar
    Datum registracije
    02.12.2005
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 800
    Godina
    43
    Poruke
    121

    Podrazumevano

    Na tvoju zalost prikazuje se na monitoru koji se nalazi u kucicama kada se ocita ski pass. Nisam skontao da si uzeo sedmodnevni. Moja greska.

  7. #47
    Super Member furious avatar
    Datum registracije
    31.10.2008
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    pa gde cas taj lik da nas dvoje slicnih prepozna u onoj masi koja samo ide i ide i ide

  8. #48
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Ma gde će da prepoznaju sa brilama, kapom/kacigom, fantomkom itd... Njima na ekranu ne izlazi slika već parametri muško /žensko /dečiji /penzioneri i ostali podaci koji imaju veze sa cenom i to je osetljivo pitanje. Ovo ostalo manje više ih boli uvo da li neko skija sa ženinim ski pasom. Jedino za ne daj Bože slučaj povrede ako skijaš sa "pogrešnim" ski pasom onda nemaš pravo na naknadu neiskorišćenih dana. U principu može da bude kontrola ali to ako praviš neke gluposti i slično.

  9. #49
    Super Member furious avatar
    Datum registracije
    31.10.2008
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    mislio sam sa zenom i da delim ski pass

  10. #50
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od gio Pogledati poruku
    Ma gde će da prepoznaju sa brilama, kapom/kacigom, fantomkom itd... Njima na ekranu ne izlazi slika već parametri muško /žensko /dečiji /penzioneri i ostali podaci koji imaju veze sa cenom i to je osetljivo pitanje. Ovo ostalo manje više ih boli uvo da li neko skija sa ženinim ski pasom. Jedino za ne daj Bože slučaj povrede ako skijaš sa "pogrešnim" ski pasom onda nemaš pravo na naknadu neiskorišćenih dana. U principu može da bude kontrola ali to ako praviš neke gluposti i slično.
    Obrati pažnju lako možeš videti na malom jezeru dok čekaš u redu za tanjir monitor i kako se podaci menju a slika dominira tamo gde je ima.
    Kada jednom slika sa tvojim podacima dođe u bazu ne moraju da te više slikaju ona je tamo pa je tamo. Pitanje samo dali se baza nekada briše i na koji je to period? Pitanje je kako postupaju pa ličnim podacima koje skupljaju na ovaj način - pitanje za poverenika...
    Mada tu ne treba brinuti direktor je bivši BIA član.

    Na kraju krajeva mogu da traže ski pas na uvid. Tu onda sve razjasne.
    Godine kada je klinac bio na prelazu dečiji - odrasli, par puta mu je tražen skipas na uvid.

    Nezgodna stavar kod, nedaj bože, povreda je pored nemogućnosti povrata dela novca i gubitak osiguranja. Navodno zdravstveno imaš preko ZK ali svi troškovi transport, GSS padaju na onoga ko nema dobar pas a može se desiti i da trošak KCS pada na tebe jer nisi došao zbog prehlade već povrede na stazi...

    Citirati Originalno postavljeno od furious Pogledati poruku
    mislio sam sa zenom i da delim ski pass
    Postavljeno je pitanje direktoru SS kada će biti uvedena ova mogućnost jedan pas dve osobe, navodno razmišljaju na tu temu. Najverovatnije će ako bude uveden biti i malo skuplji za neki %. Svakako podaci o korisnicima moraju biti uneti u sistem radi osiguranja samo je pitanje dali baza podržava dvojni unos ili bi izdavali recimo dva skipasa ali bi samo jedan mogao da bude on line recimo jedan pre podne jedan popodne ili slično? Možda da se na zadnjoj vožnji odjavi onaj koji ide da čuva dete?
    ________
    Akole

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •