Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 26 od 26

Tema: Snowboard oprema - Septembar

  1. #21
    Junior Member
    Datum registracije
    26.01.2006
    Godina
    46
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    Само да знате да BURTON неђе изаћи на сајам.
    Ускоро у Кобазу OAKLEY бриле.

  2. #22
    Member
    Datum registracije
    27.08.2006
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Nitro
    Godina
    39
    Poruke
    35

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od chomy
    Само да знате да BURTON неђе изаћи на сајам.
    Ускоро у Кобазу OAKLEY бриле.
    ma jebes burton ima vec 3 radnje u centru tako da i nema potrebe...

    kol'ko ce odprilike biti brile...znas mozda?

  3. #23
    RIDER ON THE STORM GTO avatar
    Datum registracije
    01.10.2006
    Lokacija
    Vrnjacka Banja
    Skije / Bord
    NITRO Prime 157 2014/2015
    Godina
    40
    Poruke
    205

    Podrazumevano

    Cao ljudi evi jedne informacije za centralnu srbiju koga mrzi da ide do EXPO-ZIM-a danas sam bio u INTER SPORTU u Cacku od garderobe imaju dosta nepromocivih pantalona ,jakni ,rukavica(gore-tex)cene pantalona su od 5500 pa na gore za jakne sam zaboravio da pogledam zato sto mi jasa ne treba imaju neke pantalone koje su na snizenju sa tregerima i kostaju 2600din.Rukavice su im stvarno extra a i cene su lepe od 4500-6500din ali gore-tex.Od cizama za meki vez imaju neke proslogodisnje modele CRAZY CRACK 5500DIN ali nisu nesto bas,dobili su nove bas kad sam ja bio tad jos ih nisu izneli u prodaju iz magacina i cene su bile svih modela oko 7000din,od dasaka imali su samo jedan model CRAZY CRACK freeride.Naocara je imao veliki izbor a cene od 1500-4500din. To je to odprilike tamo sto sam ja video i to javljam,pa ko voli nek izvoli mada je moja licna preporuka EXPO-ZIM a vi kako hocete

  4. #24
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Juce sam bio u Tuzli u Intersportu, ima rasprodaja neke zaostale bord opreme (Crazy Creek). Ja sam zbavio dasku za 170KM i meke vezove za 50KM (85/25 evra)! Vezova ima jos par komada, pa ako se nadjete u blizini...

    Inace od skija sam vidio Fischer RC4 SC daske, modeli od prosle i pretprosle sezone po 580KM (bez veza), GS11 sa vezovima nesto ispod 1100 itd, bilo je i nekih Metrona i jos kojecega.

  5. #25
    Junior Member
    Datum registracije
    09.11.2006
    Godina
    37
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Juce sam pazario u Kobazzu (daska,vezovi, cipele) i dobio lep popust od 10% . Znaci, ako dajete neki veci iznos, pitajte da li imate neki popust... trebalo bi da dobijete od 5-10%

  6. #26
    Snow Man ThE_MaN avatar
    Datum registracije
    30.10.2005
    Lokacija
    Kruševac
    Skije / Bord
    K2 Zeppelin
    Godina
    46
    Poruke
    231

    Podrazumevano

    Ljudi ne mogu da verujem onome što sam video. U Chan-doo su stigle ThirtyTwo čizme. Model leashed 14990din. Na većini stranih foruma su model no.1, dok na sajtovima koji se bave snowboardom već godinama su u prvih 5 čizama za snowboard.

    Ne nadajući se da će se ikada pojaviti kod nas na tržištu ja požurih pa uzeh ove iz potpisa, a ladno je moglo da mi ostane para za jedne dobre naočare.

    Da stigo im je i Dragon goggles po pristojnim cenama.

    Naravno nije mi žao, ali imao sam želju da probam toliko hvaljene čizme.
    Izmenio/la ThE_MaN; 12.11.2006 u 11:52.
    -= Craig Kelly is my copilot =-

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •