Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: turistički portal

  1. #1
    Junior Member minotauro avatar
    Datum registracije
    19.03.2013
    Poruke
    6

    Podrazumevano turistički portal

    Ovo je sajt koji ja uredjujem od nedavno.
    http://www.kopaonik.rs/

    Pošto je novijeg datuma biće još puno izmena (svakako na bolje ) u narednim mesecima.

    Za sada su vesti vecim delom prenete od Skijališta Srbije, ali planiram da proširim izvore kada dobijem dozvole.

    Pozivam sve koji vole Kopaonik uopšte da ga pogledaju i ako im se svidja bace neki lajk u facebook box-u sa desne strane. Na facebook stranu stizu automatski sve vesti sa samog sajta.

    Postoji i prilagodjena mobilna verzija sajta koja se automatski otvara na istoj adresi ukoliko se radi o prenosivom uredjaju.

    Posto je ovo najbolji skijaski forum u Srbiji, svi vaši predlozi, kritike i sugestije u vezi izmena i informacija koje mislite da nedostaju su dobrodošli, i napišite ih ispod. Ja cu pokusati da odradim šta je moguce u okviru tehnickih i novčanih mogucnosti u narednim danima (i mesecima).

    Hvala

    P.S. Linkovao sam ovaj podforum u meniju, jer smatram da je to nesto najbolje sto se moze na internetu naci od foruma o Kopaoniku. Nadam se da urednik nema nista protiv
    Izmenio/la minotauro; 22.03.2013 u 03:15.
    Kopaonik.rs

  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    20.02.2013
    Godina
    36
    Poruke
    24

    Podrazumevano

    Dobro je da se neko setio da posveti stranicu Kopu. Svaka cast, minotauro
    Zna li neko ima li ljudi na Kopu? Meni se ide, ako je dole ludo, vredi organizovati se.

  3. #3
    Junior Member minotauro avatar
    Datum registracije
    19.03.2013
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Pozdrav svim skijašima.

    Live kamere sa Kopa možete od sada pratiti i preko Facebooka:

    http://www.facebook.com/pages/Kopaon...49527878538572
    Kopaonik.rs

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •