Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 30 od 30

Tema: Sta doneti iz USofA

  1. #21
    Junior Member reiser avatar
    Datum registracije
    21.12.2012
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    34
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Proslo sve bez problema

  2. #22
    Junior Member reiser avatar
    Datum registracije
    21.12.2012
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    34
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Da ozivim temu opet. Danas sam saznao da je poceo expozim, pa mi trebaju neke hitne smernice. Ostalo mi je da kupim jos pancerice, skije, stapove i pantalone.

    I dalje sam visok 175cm i tezak 75kg

    Skije kontam da je najbolje da ove godine iznajmljujem i vidim sta mi najvise odgovara, pa zatim kupim.

    Sto se tice stapova, trebam li na jos nesto da obratim paznju osim na visinu stapa?

    Pantalone? Ima li nekih finih ponuda u Beogradu/sire?

    I sada, najbitnija stvar, na koju planiram da obratim najvise paznje - pancerice. Duzina stopala mi je ~25cm. Kontam da uzmem neke sa oko 80 flexom. Po kojim prodavnicama da se ganjam u potrazi u Beogradu? Isplati li se traziti po sajmu? Moze i na pm info, ako se smatra kao reklama.

    Budzet mi je fleksibilan, recimo do nekih 200-300e za pancerice i 100e za pantalone, ako opravdava cenu.

  3. #23
    Ski Magare Markoos avatar
    Datum registracije
    02.12.2005
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 800
    Godina
    43
    Poruke
    121

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od reiser Pogledati poruku
    Da ozivim temu opet. Danas sam saznao da je poceo expozim, pa mi trebaju neke hitne smernice. Ostalo mi je da kupim jos pancerice, skije, stapove i pantalone.
    Smem li da pitam onako usput bez da se ljutis, a sta vec imas posto ovo sto si naveo da ti jos samo fali je komplet oprema

  4. #24
    Junior Member reiser avatar
    Datum registracije
    21.12.2012
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    34
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Shell, fliseve, aktivni ves, carape, kacigu, kapu, rukavice, naocare.. to imam

  5. #25
    Junior Member reiser avatar
    Datum registracije
    21.12.2012
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    34
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Evo ovako.. bio sam do Intersporta danas, da vidim ovu akciju 3 za 2.

    Dvoumim se izmedju ova dva modela skija:

    https://www.ski-depot.com/products/2...fire-skis-2014
    http://www.snowinn.com/ski-store/hea...-12-13/34767/p

    Kontam da uzmem fischer, jer kako mi prodavac kaze, one su malo mekse.

    Pancerice sam nasao Nordica, ne znam tacno koji model, flex 100, koje mi se cine udobne, cimatao sam ih 15-tak minuta po radnji, a i imaju onu garanciju i povratak, tako da mogu da ih probam kuci, pa ako ne odgovaraju da zamenim. Plasim se da je flex mozda pretvrd.

    Uz to bih dobio i treci proizvod besplatno, tj uzeo bih Colmarove pantalone.

    Misljenja o skijama/pancericama?

    //edit
    nisam siguran da li ovo moze da se smatra kao reklama i to, pa ako moderator misli da jeste, prepravicu da se ne spominje ime radnje u postu.. ali vidim da masa ljudi spominje po drugim topicima pa kontam da nije problem..

  6. #26
    Ski Magare Markoos avatar
    Datum registracije
    02.12.2005
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 800
    Godina
    43
    Poruke
    121

    Podrazumevano

    Vidim da si povisok i polagan, ali sto se pancerica tiče pogotovo tih modela u Intersportu mislim da taj flex 100 za taj model Nordice nije uopšte potvrd za tebe.

    Generalno gledajući koliko sam čitao i slušao poslednjih godina recimo Nordica Speedmachine 14 ili po novom Speemachine 130 što je i flex. On je isti flex kao na Salomonu 100flex.
    A opet te u Intersportu su osetno mekše nego regularni modeli.

    Tako da mislim da nećeš omašiti.

    Za skiju ne znam šta da ti kažem obzirom da je to Intersport model koji baš ne odaje tvrdoćom kao neki međumodel iz regularne prodaje.

    Mislim da će ti Stekan pre reći šta i kako vezano za skije ako već nije upregao kočije i krenuo za BG na sajam
    Izmenio/la Markoos; 29.11.2013 u 21:16. Razlog: .

  7. #27
    Ski Magare Markoos avatar
    Datum registracije
    02.12.2005
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 800
    Godina
    43
    Poruke
    121

    Podrazumevano

    Moja greška Mislio sam da juriš skiju 175 a da si težak 75 kg.

    I dalje važi ovo za pance .... a bogme i za skije

  8. #28
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Pazi kad računaš oko tog 3. artikla. Mislim da taj treći dobijaš džabe ali je to najjeftiniji od ta tri. Ne znam pojedinačno cene ali ti kažem da se ne bi iznenadio na kasi.
    Btw, pošto su pantalone?

  9. #29
    Junior Member reiser avatar
    Datum registracije
    21.12.2012
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    34
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Najjeftiniji, da. Pantalone, 20k rsd, skije 25-30k, pancerice oko 25-28k. Sutra cu posetiti i sajam, pa cu videti sta ima i tamo Pa mislim da ce mi mekse skije mozda i odgovarati, kao relativnom pocetniku, pa cu za par godina da predjem na neki tvrdji model.

  10. #30
    Junior Member reiser avatar
    Datum registracije
    21.12.2012
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    34
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Kupih Fischer Viron Fire 160cm, Nordica Sportmachine X 38.5, 80 flex, skontao sam da mi je pretvrda stotka za gornji deo noge posto imam jace listove, i Colmarove pantalone dobih gratis.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •