Rezultati 1 do 6 od 6

Tema: Gde kupiti Head skije?

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    06.02.2007
    Lokacija
    BGD
    Skije / Bord
    Atomic Izor 9:7m
    Godina
    37
    Poruke
    3

    Podrazumevano Gde kupiti Head skije?

    Pozdrav svima,

    Posle 7 godina sam resio da kupim nove skije i posle dosta razgledanja i probanja nekoliko modela resio sam da to budu Head i.supershape.

    E sada kada sam resio koje skije da kupim, interesuje me gde ih je najbolje kupiti tj. gde da ih nadjem. Nesto sam skeptičan po pitanju kupovine polovnih stvari tako da bih preferirao da kupim nove u radnji. Živim u BG-u pa bi mi nesto iz okoline najviše odgovaralo ali nije mi problem da odem na produzeni ski vikend do Austrije i tamo ih pazarim


    Hvala unapred na pomoći,
    Milenko

  2. #2
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    Mislim da Fitex drzi Head

  3. #3
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Da, Fitex drzi head ali nema tih skija u prodaji, sve su neki smesni modeli bili kada sam poslednji put bio da gledam tako da ako si striktno resio taj model, neces nove ovde naci. E sad, moje misljenje je da UVEK mozes u skvakoj klasi da nadjes alternativu podjednako dobru i nikad nemoj da se hvatas za jednu marku kao tipa ona pitanja da li ako imam Head pancerice modam da kupim i Head skije, jaknu blabla...

    Ako imas neke nedoumice, napisi nam konkretno sta te od skija zanima, za koji tip terena, kakvo umece, i predlozicemo ti jos neki model da uzmes u obzir

  4. #4
    Ski legenda Pejamachine avatar
    Datum registracije
    09.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic D2 VF 75, Elan SLX comp
    Poruke
    415

    Podrazumevano

    Pogledaj u intersportu...znam da ih u podgorickom intersportu ima ili ih je bilo...
    Poor glide is like bicycling with a flat tire.

  5. #5
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Bio sam pre neki dan, ima nekih pocetnickih modela nema nista od ovih da kazemo novijih i serije


    Citirati Originalno postavljeno od Pejamachine Pogledati poruku
    Pogledaj u intersportu...znam da ih u podgorickom intersportu ima ili ih je bilo...

  6. #6
    Member
    Datum registracije
    29.01.2008
    Godina
    48
    Poruke
    30

    Podrazumevano

    Ja sam kupio Head supershape pre 2 nedelje u Sloveniji,jedino moras da ih naruci s 3-5 dana ranije pre nego sto odes da ih preuzmes.Borut se zove gazda mozes reci da ti je Dragan iz Beograda dao kontakt.imas na dnu sajta njegov mail i telefon...
    http://www.bono-sport.si/

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •