Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Rezultati 41 do 43 od 43

Tema: Pancerice na duge staze :)

  1. #41
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Rossignol Sensor3 100, model od prošle godine (na rasprodaji) je 102mm, i ja imam šire stopalo i kao salivene su. Probaj.

  2. #42
    Member
    Datum registracije
    15.01.2007
    Godina
    45
    Poruke
    49

    Podrazumevano

    Momci hvala vam na savetima. Za vikend cu malo da prosetam da vidim kako mi "stoje" preporucene pancerice.

  3. #43
    Ski legenda
    Datum registracije
    08.03.2010
    Godina
    51
    Poruke
    218

    Podrazumevano

    Evo da kao zacetnik teme kazem dokle sam stigao...

    U pet radnji usao koje rade Vacuum...svi prodavci do jednog su mi potvrdili da Vacuum Fit jeste skoro pa savrsena cipela sto se tice fittinga ali da je evidentan problem koji se odnosi na ledene noge.

    Odlucio...uzeo Salomon X Max 100, ljudi mi odradili boot fitting, stavili one sundjere na bolna mesta, pekli mi cipelu u rerni, izasao na stazu...nogama toplo jer je plastika jos bila takva, sve mekano, ko da je flex 30 . Kako se cipela hladila tako se vracala forma. Danas skijao ceo dan, sve potaman. Milina je kupiti cipelu na stranom skijalistu, dva puta sam se vratio na dostelovavanje, probas, nesto ne valja, opet ti rade. Posluze te kafom, sokom dok cekas a na kraju dobijes ono sto si i zeleo, skockanu cipelu bas onako kako treba
    Solden, Hochgurgl - Obergurgl, Serfaus - Fiss - Ladis, Ischgl, St.Anton - Lech - Zurs, Pitztal, Hintertux, Kitzsteinhorn, Pressena, Molltaler, Mayrhofen, Katschberg, Obertauern, Val Thorens, Meribel, Courchevel, Les Menuires, Cervinia, Val Touranche, Courmayer, Bormio, Livigno, Kronplatz, Folgarida - Marileva, Madonna di Campiglio, Passo Tonnale, St Moritz, La Thuile, La Rosserie, Arabba - Marmolada, Canazei, Corvara, Alta Badia, Val Gardena, Sella Ronda, Pohorje, Kop, Jahorina...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •