Strana 5 od 10 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 100

Tema: Kupres - novi četverosjed

  1. #41
    Super G hogar avatar
    Datum registracije
    26.12.2010
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    Head WC Rebels e-Speed Pro
    Godina
    51
    Poruke
    186

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od bobo Pogledati poruku
    Gdje je tačno taj Malovan, ja nisam vidio nikoga uz put da prodaje seoske proizvode?
    Kad iz pravca Kupresa dođeš do raskrsnice za skijalište, ako samo malo produžiš prema Splitu već si u Malovanu... Uz sam put vikendom ćeš naići na berem nekoliko Malovčana sa svojim "štandovima"... Uglavnom, Malovan bukvalno gleda na skijalište... Ljudi su srdačni, sve povratnici, koji bi teško živjeli da nema zimskih i ljetnjih turista...

    Nažalost, zbog posla ne mogu ići radnim danom, pa sam uglavnom subotom na Čajuši. Zasad dijelim gorivo na 2 pa je podnošljivo
    Izmenio/la hogar; 04.02.2011 u 15:01.

  2. #42
    če gevara avatar
    Datum registracije
    08.01.2011
    Lokacija
    Бања Лука, РС
    Skije / Bord
    Нордика Енфорсер
    Poruke
    542

    Podrazumevano

    Sve što narisašte imaće se na umu.
    Hvala i

  3. #43
    Super G hogar avatar
    Datum registracije
    26.12.2010
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    Head WC Rebels e-Speed Pro
    Godina
    51
    Poruke
    186

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od bobo Pogledati poruku
    Gdje je tačno taj Malovan, ja nisam vidio nikoga uz put da prodaje seoske proizvode?
    Evo, bobo, čak i Dalmatinci spominju čiču Vukana, slikaju i hvale njega i njegov sir:
    http://www.dalmacijaski.com/novosti/...jetnom-snijegu



    A Malovan, ma koliko maleno da je selo ima vrlo ozbiljan i sadržajan sajt... U fotogaleriji imaju i slike skijališta na Čajuši (oni to zovu Tikvice?):
    http://www.malovan.net

  4. #44
    Čeka se snijeg Svindal avatar
    Datum registracije
    10.03.2010
    Lokacija
    Banjaluka
    Godina
    39
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Ja danas bio sa kolegom i bas se naskijao, uhvatili preko 20 zica, malo li je. Odustali od noćenja jer ce po svemu sudeci sutra biti velika guzva a i temperatura je dosta velika, snijeg se topi. Ujutro u pola 10 na parkingu u autu prikazuje +2C, ni na stazi nije nista bolja situacija, gore na vrhu je sunce grijalo maglo se suncati. S obzirom na takvu temperaturu staze i nisu bile toliko lose, ali sto je najvaznije nema kamencica.
    Desile su se i dvije nezgode, dvojica su odvucena na sankama koje se kace za jet ski, mene je spasila kaciga, inace bi se i ja provozao. Pazite ima dosta leda.
    Ko planira gore za vikend preporuka je, subota moze, nedelja ne (visoka temperatura i velika guzva).
    Eto toliko od mene ovaj put.

  5. #45
    Junior Member
    Datum registracije
    14.01.2008
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Worldcup SC
    Godina
    54
    Poruke
    18

    Podrazumevano Petrol doo

    [quote=bobo;54254]Ljudi, ako ima neko ko praktikuje odlazak radnim danom na Kupres iz BL neka se javi na PM pa de se udružujemo, dadoh silnu lovu na gorivo, OMV i Petrol će mi plaketu dati.

    Gdine Bobo,
    Narod se dao u pamet pa radnim danima radi. Ostajte zdravo, vas zahvalni

    Upravnik Petrol pumpi Banja Luka

  6. #46
    Super Member
    Datum registracije
    15.03.2004
    Lokacija
    Banja Luka
    Godina
    53
    Poruke
    244

    Podrazumevano

    Čini mi se da nešto pucketa

  7. #47
    Super G hogar avatar
    Datum registracije
    26.12.2010
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    Head WC Rebels e-Speed Pro
    Godina
    51
    Poruke
    186

    Podrazumevano Adria ski smanji cijene

    JEFTINIJE I NA LIFTOVE
    Dobre vijesti za sve one koji ovih dana pohode skijalište na Čajuši, dolazi iz uprave ovog skijališta, pa osim vijesti sa terena o još uvijek dobrim stazama za skijanje, odnose se i na smanjenje cijena ski karata od 10 do 20% te boravka u hotelu Adriaski od 20 do 30%.

    Osluškujući kritike, potrebe i zahtjeve svojih korisnika, odgovorni su donijeli odluku da će od 9. veljače dnevna ski karta za odrasle umjesto 30 KM, za dane od ponedjeljka do petka, koštati 24 KM, a za djecu oko 19 KM.
    U dane vikenda dnevna ski karta za odrasle koštati će 27, a za djecu 20 KM. Poludnevna karta vikendom za odrasle koštat će 20, umjesto 23 KM te za djecu 14, umjesto 17 KM.

    Smanjuju se i cijene hotelskog smještaja, pa će boravak u hotelu od nedjelje do petka biti niži za 30%, vikend boravak od petka do nedjelje za 25%, dok će svi oni koji dođu skijati u subotu te ostanu boraviti u hotelu do nedjelje za svoj boravak platiti 20% nižu cijenu.
    Detaljnije cijene ski karata biti će izvješene na naplatnoj kućici, a sve novoutvrđene cijene uskoro ćemo objaviti i na našim stranicama.

    Ovim korakom, ali i trudom i nastojanjima da se unatoč nedostatku snijega i visokim temperaturama za ovo doba godine, što kvalitetnije pripreme staze te omogući skijanje i u neodgovarajućim vremenskim uvjetima, odgovorni u Adriaski zaslužili su palac gore, a više pohvala moglo bi uslijediti kada se realiziraju neki od planova vezanih za izvanskijašku ponudu ovog skijališta.


    Izvor: www.dalmacijaski.com




  8. #48
    če gevara avatar
    Datum registracije
    08.01.2011
    Lokacija
    Бања Лука, РС
    Skije / Bord
    Нордика Енфорсер
    Poruke
    542

    Podrazumevano

    [QUOTE=Milton Zulu;54482]
    Citirati Originalno postavljeno od bobo Pogledati poruku
    Ljudi, ako ima neko ko praktikuje odlazak radnim danom na Kupres iz BL neka se javi na PM pa de se udružujemo, dadoh silnu lovu na gorivo, OMV i Petrol će mi plaketu dati.

    Gdine Bobo,
    Narod se dao u pamet pa radnim danima radi. Ostajte zdravo, vas zahvalni

    Upravnik Petrol pumpi Banja Luka
    Vrijeme je takvo da je svaki dan radni dan!
    Ako uspijem, ja ću se javiti za odlazak radnim danom (po ovom prvom pristupu ).

  9. #49
    Čeka se snijeg Svindal avatar
    Datum registracije
    10.03.2010
    Lokacija
    Banjaluka
    Godina
    39
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Ako bude padavina, odnosno ako se vrijeme popravi i ja se prijavljujem za radni dan. Radnim danom je gore raj.

  10. #50
    Čeka se snijeg Svindal avatar
    Datum registracije
    10.03.2010
    Lokacija
    Banjaluka
    Godina
    39
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Ima li neko iz BL i okoline da bi išao na Kupres u toku sledeće sedmice, meni odgovara utorak ili četvrtak.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •