Strana 1 od 10 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 100

Tema: Kupres - novi četverosjed

  1. #1
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano Kupres - novi četverosjed

    Trenutno je u fazi montaže novi četverosjed na Kupresu. Svaka čast!

    informacija je sa BHski.ba: http://www.bhski.ba/index.php?subact...&id=1158234837

  2. #2
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Thumbs up... Ja sam dvaput bio na Kupresu, i stvarno sam se tada odusevio organizacijom, jer su ljudi bili odlicno spremili staze na cca. 20cm snijega - mada sam poslije cuo da se Dalmatinci zale na organizaciju Iako nisam veliki fan konfiguracije terena na skijalistu, moram otici koji put cisto iz respekta za potez.

  3. #3
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od oggy
    Iako nisam veliki fan konfiguracije terena na skijalistu, moram otici koji put cisto iz respekta za potez.
    Daj komentar te konfiguracije i malo vise utisaka, posto verujem da ljude odavde zanima malo vise detalja o Kupresu....ja sam bio dosta puta gore, ali nazalost nisma skijao :(

  4. #4
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Pa, otprilike, treba ti libela da utvrdis u kojem je pravcu staza Od vucnica je, kad sam ja bio gore, bio jedan trosjed, i na izlazu sa trosjeda jedno sidro koje je islo na vrh. Sa vrha su se racvale dvije ili tri blage staze, ali tu je bar bilo nesto pada, ova "donja" staza, duz koje ide trosjed, je ravna ko tepsija.

    Ostalo, prilaz/parking sredjeni, kao sto rekoh staze bile dobro sredjene iako sa jako malo snijega, neki hotel ima odmah pored... ne znam sta bih ti jos rekao. Da, jedino sto je jedan prijatelj iznajmljivao opremu, uglavnom sve je bilo preistorijsko, karvinga ni u prici.

  5. #5
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    jel proradila ta cetverosednica?kako se tacno dolazi od banjaluke do kupresa i koliko je to voznje udaljeno?Gde su postavili tu cetverosednicu?Koliko staza ima sad na kupresu?Ima li kakva novija karta?? Puno pitanja nadam se da ima odgovara
    History is made by those who dare to break the rules.

  6. #6
    Member
    Datum registracije
    14.02.2006
    Poruke
    64

    Podrazumevano

    Odgovore potraži na dalmacijaski.com,sve je spremno ali još nema snijega za puni pogon,kako sad stvari stoje možda ovaj vikend bude nešto za početnike.

  7. #7
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Najkraci put je Mrkonjic - Sipovo - Kupres ali dio od Sipova do Kupresa je u prilicno losem stanju i cesto je potpuno pod snijegom zimi. Izvediva zimska varijanta je Jajce - Donji Vakuf - Bugojno - Kupres. Dodje negdje oko 2 i po sata, cini mi se, ne sjecam se tacne kilometraze. Vidi na www.viamichelin.com

  8. #8
    Member
    Datum registracije
    27.09.2005
    Lokacija
    Tuzla,BiH
    Godina
    46
    Poruke
    48

  9. #9
    Super Member
    Datum registracije
    15.03.2004
    Lokacija
    Banja Luka
    Godina
    53
    Poruke
    244

    Podrazumevano

    Moram da pohvalim ljude koji brinu o skijalištu. Juče je staza bila perfektno sređena, na zadnju žicu sam sjeo u 16:19, već je bio sumrak!! Tako se kupuju i privlače gosti.
    Priložene slike Priložene slike

  10. #10
    OGI_
    Guest

    Podrazumevano

    Koliko dugo ima do Kupresa iz Banja Luke

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •