Strana 4 od 10 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 100

Tema: Kupres - novi četverosjed

  1. #31
    Super G hogar avatar
    Datum registracije
    26.12.2010
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    Head WC Rebels e-Speed Pro
    Godina
    51
    Poruke
    186

    Podrazumevano

    Još nešto: Ko ide autom neka se pripazi na onom prilaznom putu (kad se sa magistralnog puta ide prema hotelu) danas je bilo leda. Neki lik je danas uspio u jednoj krivini prevrnuti Opel Astru na krov u jarak pored puta :(

  2. #32
    Čeka se snijeg Svindal avatar
    Datum registracije
    10.03.2010
    Lokacija
    Banjaluka
    Godina
    39
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Ja juče bi(j)o, skijo, uživao i malo skije izgrebao. Kamenja na stazi je bilo i više nego dovoljno, pa je gotovo svako spuštanje bila borba da se što manje kamenja pokupi, ali nije mi žao, skije nisu nove a servis će svoje odraditi.
    Četverosjed nije baš idealno radio pa je u par navrata bilo i gužve, ali to je valjda kod nas i uobičajeno, navikli smo.

    U svakom slučaju dosta Banjalučana je bilo, jedan autobus je takođe stigao, a viđeni su i neki poznanici (možda se prepoznaju). Ja njih samo sa žice vidjeh (možda i oni mene tako primjetiše iako sam bio dobro maskiran), ne mogu vjerovati da se nismo nigdje na stazi uspjeli sresti (a ni u kafani na čaju).

  3. #33
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Bijah sa porodicom, a autobus bijaše sa članovima novoformiranog ski kluba Starčevica. I ja upratih mnogo poznatih banjalučana, osim onih dobro maskiranih.

  4. #34
    Čeka se snijeg Svindal avatar
    Datum registracije
    10.03.2010
    Lokacija
    Banjaluka
    Godina
    39
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Primjetih da je punisher dobio zasluženi odmor, a dynastar je imao svoj dan. Sledeći put skačem sa žice pa ćemo

  5. #35
    Čeka se snijeg Svindal avatar
    Datum registracije
    10.03.2010
    Lokacija
    Banjaluka
    Godina
    39
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Zna li ko kakva je situacija na Čajuši, da li je neko bio u skorije vrijeme. Planiram sutra gore, a možda i prenoćim pa i u subotu odem skijati. Snijega znam da ima ali me interesuje situacija sa kamenjem, da li ga ima i koliko?

  6. #36
    če gevara avatar
    Datum registracije
    08.01.2011
    Lokacija
    Бања Лука, РС
    Skije / Bord
    Нордика Енфорсер
    Poruke
    542

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Svindal Pogledati poruku
    Zna li ko kakva je situacija na Čajuši, da li je neko bio u skorije vrijeme. Planiram sutra gore, a možda i prenoćim pa i u subotu odem skijati. Snijega znam da ima ali me interesuje situacija sa kamenjem, da li ga ima i koliko?
    Ako pronađeš kakvih "brzopoteznih prenoćišta" prijavi.
    Ja se raspitivao da neko nekog "ne zna", ali ništa. Nije loša opcija skoknuti gore na 2 dana vježbancije i prenoćiti, čisto da se ne vozi duplo.

  7. #37
    Super G hogar avatar
    Datum registracije
    26.12.2010
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    Head WC Rebels e-Speed Pro
    Godina
    51
    Poruke
    186

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Svindal Pogledati poruku
    Zna li ko kakva je situacija na Čajuši, da li je neko bio u skorije vrijeme. Planiram sutra gore, a možda i prenoćim pa i u subotu odem skijati. Snijega znam da ima ali me interesuje situacija sa kamenjem, da li ga ima i koliko?
    U subotu ne vidjeh ni jednog kamenčića, bilo je problema s četvorosjedom, par dužih zastoja, malo gužve, ali je generalno bilo dobro... Kamenčića i malo zemlje je jedino bilo na trasi sidraša, ali ne pretjerano... Ono što mi se svidjelo u subotu jeste konačno pravi zimski ugođaj, sunce, -8, i nakon malih padavina prethodnih dana konačno se i šuma zabijelila, čisto da se nema osjećaj da skijaš isključivo na vještačkom snijegu...

  8. #38
    Čeka se snijeg Svindal avatar
    Datum registracije
    10.03.2010
    Lokacija
    Banjaluka
    Godina
    39
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od gevara Pogledati poruku
    Ako pronađeš kakvih "brzopoteznih prenoćišta" prijavi.
    Ja se raspitivao da neko nekog "ne zna", ali ništa. Nije loša opcija skoknuti gore na 2 dana vježbancije i prenoćiti, čisto da se ne vozi duplo.
    Meni nije problem prenoćište, idem s kolegom koji ima babu i djeda na 50-ak km od Kupresa (tačnije u Strojicama, nešto malo poslije Šipova), kuća ima tri prazne sobe, a tek što baba napravi pitu domaću...uuuuu već sam ogladnio...

    E sad, jedino ako se kolegi ne bude ostajalo onda ćemo se vratiti isti dan, što se mene tiče ja bi ostao i tri dana.

    U svakom slučaju ako primjetim da ima kakvo "brzopotezno prenoćište" prijavljujem.

  9. #39
    Super G hogar avatar
    Datum registracije
    26.12.2010
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    Head WC Rebels e-Speed Pro
    Godina
    51
    Poruke
    186

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od gevara Pogledati poruku
    Ako pronađeš kakvih "brzopoteznih prenoćišta" prijavi.
    Ja se raspitivao da neko nekog "ne zna", ali ništa. Nije loša opcija skoknuti gore na 2 dana vježbancije i prenoćiti, čisto da se ne vozi duplo.
    Priupitaj dole kod skretanja one ljude iz Malovana što prodaju med i sir... Pretpostavljam da imaju rođaka/prijatelja koji izdaju sobe za manje para od ovih u vikendicama, a Malovan i te kuće su kilometar vazdušne linije od skijališta... Plus što imaju dobre domaće hrane i još boljeg pića

  10. #40
    Super Member
    Datum registracije
    15.03.2004
    Lokacija
    Banja Luka
    Godina
    53
    Poruke
    244

    Podrazumevano

    Ljudi, ako ima neko ko praktikuje odlazak radnim danom na Kupres iz BL neka se javi na PM pa de se udružujemo, dadoh silnu lovu na gorivo, OMV i Petrol će mi plaketu dati.

    Juče je bilo izvrsno, može im se svašta prigovoriti ali u zadnjih 10 dana rade staze jako dobro. Nisam mogao prekinuti, zadnju žicu sam napravio u 16:30, lik me pustio da preskočim ogradu na ulazu!

    Gdje je tačno taj Malovan, ja nisam vidio nikoga uz put da prodaje seoske proizvode?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •