Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Rezultati 41 do 47 od 47

Tema: Nova žičara na Kopaoniku sa kosovske strane?

  1. #41
    ski još
    Datum registracije
    10.08.2006
    Lokacija
    Bgd
    Skije / Bord
    Atomic s9
    Godina
    63
    Poruke
    375

    Podrazumevano

    Da dodam malo.
    Da bi se nesto dobilo mora da se zeli! Porazavajuce je da pojedinci zaboravljaju i odricu se necega sto je i njihovo, ali vremenom shvatice da se za svoje treba i boriti, pa makar to ponekad bilo i slovo na papiru.
    A sto se kesa tice ne treba dati ribu vec treba dati pecaroski stap da se riba hvata. Godine su tu da se nesto nauci. Radujmo se Kopaoniku i sa druge strane.
    Poz.

  2. #42

    Podrazumevano

    Nije to samo slovo na papiru... Da je tako ne bi ja imao ništa protiv toga... Međutim to je slovo na papiru koje nas papreno košta... Jer se iz mog i tvog džepa finansira cela ta mašinerija vezana za Kosovo, koje ionako nije naše poodavno, a sve zbog sitnih interesa političara...

    Isto kao Zastava... Samo kupovina socijalnog mira i političkih poena..

  3. #43
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od dvukovic
    Nije to samo slovo na papiru... Da je tako ne bi ja imao ništa protiv toga... Međutim to je slovo na papiru koje nas papreno košta... Jer se iz mog i tvog džepa finansira cela ta mašinerija vezana za Kosovo, koje ionako nije naše poodavno, a sve zbog sitnih interesa političara...

    Isto kao Zastava... Samo kupovina socijalnog mira i političkih poena..
    Iskreno, da se to ne finansira finansiralo bi se nesto drugo verovatno mnogo gluplje, a kako skijanje volim do loodila apsolutno pozdravljam bilo kakvu akciju izgradnje infrastrukture u Srbiji, Kosovu ili na Marsu...
    Slicne price su isle i za nove zice na Kopaoniku/S.Planin, te nema sanse da ista bude od toga, te jeftino politikanstvo, te rasipanje para...samo nek se oni reklamiraju i zadovoljavaju sitne interese gradeci nove i nove zice, siguran sam da svako ko voli skijanje nema nista protiv...a ovi drugi koji ne vole sneg, nek se bune

  4. #44
    Super Member Pizzeria-Tina avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Brezovica- Kosovo- Srbija
    Godina
    51
    Poruke
    237

    Podrazumevano

    HTML kod:
    I još nešto bolje da pomažu ljudima koji nisu napustili, prodali svoju zemlju i sada beduju nego ovima koji su prodali tako da na Kosovu gotovo da i nema zemlje u vlasništvu Srba. A ovima koji su prodali zemlju i došli ovde i tek kako pomažu a oni i sami neznaju šta će sa parama.
    Ispravicu te ali na Kosovu ima jos uvek puno Srpske zemlje, cak sta vise, Srpske enklave i zemlja oko tih enklava je jos uvek Srpska, a prodali su oni koji se nikada nece vratiti (ne bih se ni ja vratio da sam na njihovom mestu).
    A one koje pominjes i koji su se odselili i imaju prilicno novca, i nisu tako brojni u poredjenju sa onima koji jedva imaju novca da prezive bilo u Srbiji ili na Kosovu.
    Elem, mislim da je dobro sto prave zicu, turisticki centar na Kosovu, ali nisam siguran da ce to da funkcionise.
    Opet mislim da bi bilo bolje da su taj novac invetirali u nesto drugo, nesto sto ce vise koristiti Srbima.
    Izmenio/la Pizzeria-Tina; 24.09.2006 u 22:57.
    Ko se snega krije bolje da ga nije

  5. #45
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ski dude
    a kad vec oce da pomazu preostalim srbima sto im lepo ne daju kes koji bi dali za zicaru
    you give a fish to a man - it will be for a day,
    you teach him how to fish - it will be forever.

    to je jedna poslovica koja je surovo iskrena i tacna. dati tim ljudima novacnu pomoc koja je jednokratna ucinice da se osecaju jako lose, potlaceno i beskorisno. prihvatice je jer drugog izbora nemaju.
    sa druge strane ako im se omoguci da rade i da novac zarade, efekat bi bio suprotan i daleko pozitivniji. ti ljudi bi se osecali daleko bolje jer rade znajuci da je drzava investirala u njih, da veruje u njih i da ima neki cilj, i da oni ucestvuju u ostvarenju tog cilja. to se zove dugorocan plan nacionalne politike. u ovom slucaju verujem i da je plan visokog rizika ali mnogi tek treba da shvate da novac ne moze kupiti sve, i da je bitan utoliko sto je to samo sredstvo.
    moje je licno misljenje (i ogranicavam se na to) da je to dobra ideja.
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  6. #46
    ski još
    Datum registracije
    10.08.2006
    Lokacija
    Bgd
    Skije / Bord
    Atomic s9
    Godina
    63
    Poruke
    375

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Pizzeria-Tina
    Ispravicu te ali na Kosovu ima jos uvek puno Srpske zemlje, cak sta vise, Srpske enklave i zemlja oko tih enklava je jos uvek Srpska, a prodali su oni koji se nikada nece vratiti (ne bih se ni ja vratio da sam na njihovom mestu).
    A one koje pominjes i koji su se odselili i imaju prilicno novca, i nisu tako brojni u poredjenju sa onima koji jedva imaju novca da prezive bilo u Srbiji ili na Kosovu.
    Elem, mislim da je dobro sto prave zicu, turisticki centar na Kosovu, ali nisam siguran da ce to da funkcionise.
    Opet mislim da bi bilo bolje da su taj novac invetirali u nesto drugo, nesto sto ce vise koristiti Srbima.
    Koliko ja razumem, postoji namera drzave Srbije da investira, ali ona to ne moze sada i da uradi. Ona je predstavila svoju nameru u investiranju i razvoju na svojoj teritoriji. Da li ce i kada moci to da ostvari saznace se u dogledno vreme. Srecno.

  7. #47
    Super Member kop avatar
    Datum registracije
    23.11.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    32
    Poruke
    363

    Wink

    Mislim bice nam lepo pa makar se samo jednom spustili niz tu stazu !

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •