Rezultati 1 do 6 od 6

Tema: prevoz do centra iz vikend naselja

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    04.04.2008
    Godina
    45
    Poruke
    9

    Podrazumevano prevoz do centra iz vikend naselja

    Ljudi zdravo, interesuje me da li postoji neki autobuski ili kombi gupni prevoz iz vikend naselja cajetinska cesma, do centra kopa. U sustini poveo sam se oglasom koji je obecao i organizovani prevoz do centra i uzeo taj apartman, na kraju je ispalo da je taj organizovani prevoz ustvari taxy koji vozi za 500 kinti jer jelte imam i bord sa sobom (bez borda je kao 400), sto mi izadje 1000 din dnevno, a te troskove nisam planirao :( .
    Pozdrav, Djura!

  2. #2
    Member
    Datum registracije
    17.12.2010
    Godina
    44
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Na zalost ne. Besplatan prevoz organizuju samo vlasnici smestaja za svoje goste. Tako da ako vlasnik smestaja u kome si ti ne organizuje prevoz do gore moraces taksijem. Cena je ta koju si pomenuo i isplati se jedino ako se podeli na cetiri-pet osoba. Ako nemas nikoga u drustvu probaj da nasumice nadjes neku ekipu u kojoj ima recimo troje, ubacis se i dobro tebi i dobro i njima.

  3. #3
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano Udaljenosti od vikend naselja Treska do Konaka

    Zbog razlicitih informacija o udaljenosti od vikend naselja do samog centra Kopaonika, agencija Supernova travel iz Beograda je objavila tabelu sa udaljenostima od pojedinih objekata u vikend naselju do centra Kopaonika.

    Merenja su vršena koristeći automobilski km sat, pa iznose iz tabele traba prihvatiti sa tolerancijom od max +/- 100m.


  4. #4
    Super Member furious avatar
    Datum registracije
    31.10.2008
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Koliko je udaljena autobuska stanica od konaka?

  5. #5
    Member
    Datum registracije
    13.12.2010
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    200 metara

  6. #6
    Super Member furious avatar
    Datum registracije
    31.10.2008
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Cool hvala

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •