Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 28 od 28

Tema: Cerkno

  1. #21

  2. #22
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    50
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Da bas taj

  3. #23
    Junior Member
    Datum registracije
    23.02.2013
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Ne vidim nigde cenu od 150 evra za 7pp krajem januara, zato pitam.

  4. #24
    Junior Member
    Datum registracije
    16.02.2013
    Godina
    39
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    I tema postade sve,a najmanje o Cerkno...

    Svi mi koji smo bili treba da ostavimo svoje misljenje,pa da ostali procene da li treba posetiti ovo mesto ili ne.Za one neupucene ima samo 9 staza(4 plave,4 crvene i samo jedna crna,koja je duga svega 300m)prilicno sirokih,sa savremenim zicarama i sa fakticki jednim vrhom.
    Prilicno sam bio iznenadjen kolicinom slobode koju sam osetio na ovoj planini tj. Sloveniji.Ispred glavnog i jedinog cafe-restorana(ne racunajuci dva kioska sa picem i hranom),na stotine ostavljenih ranceva ispred istog kao i ski opreme,a da ne brinete da ce vam neko nesto klepiti.Ono sto je za njih normalno,nama je nenormalno :-) U cafe-restoranu napravljenom od drveta i prilicno velikom,vrsi se samoposluzivanjem i cene su vise nego korektne,sem flase vode od pola litra koja kosta 2e.
    Kao amater u voznji borda(prvi put se okusao prosle godine),mogu reci da je Cerkno dobro i za pocetnike,jer i na crvenim stazama,koje su dosta siroke(narocito staza br.3),mozete prostrano i mirno da skijate

    Slozicu se jos da je za vikend Cerkno jako dobro posetiti,ali vec odmor od 7-10 dana treba traziti na veciim skijalistima.

    Svakako imam jako pozitivno misljenje a ako bi morao da navedem manu,to bi bio uzak put do samog podnozja skijalista,gde se gotovo jako tesko mimoilaze automobili,a skoro nikako autobus i auto.

  5. #25
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    50
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Lujka u koloru Pogledati poruku
    Ne vidim nigde cenu od 150 evra za 7pp krajem januara, zato pitam.
    Popust u pretprodaji...

  6. #26
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    50
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Gruni Pogledati poruku
    I tema postade sve,a najmanje o Cerkno...

    Svi mi koji smo bili treba da ostavimo svoje misljenje,pa da ostali procene da li treba posetiti ovo mesto ili ne.Za one neupucene ima samo 9 staza(4 plave,4 crvene i samo jedna crna,koja je duga svega 300m)prilicno sirokih,sa savremenim zicarama i sa fakticki jednim vrhom.
    Prilicno sam bio iznenadjen kolicinom slobode koju sam osetio na ovoj planini tj. Sloveniji.Ispred glavnog i jedinog cafe-restorana(ne racunajuci dva kioska sa picem i hranom),na stotine ostavljenih ranceva ispred istog kao i ski opreme,a da ne brinete da ce vam neko nesto klepiti.Ono sto je za njih normalno,nama je nenormalno :-) U cafe-restoranu napravljenom od drveta i prilicno velikom,vrsi se samoposluzivanjem i cene su vise nego korektne,sem flase vode od pola litra koja kosta 2e.
    Kao amater u voznji borda(prvi put se okusao prosle godine),mogu reci da je Cerkno dobro i za pocetnike,jer i na crvenim stazama,koje su dosta siroke(narocito staza br.3),mozete prostrano i mirno da skijate

    Slozicu se jos da je za vikend Cerkno jako dobro posetiti,ali vec odmor od 7-10 dana treba traziti na veciim skijalistima.

    Svakako imam jako pozitivno misljenje a ako bi morao da navedem manu,to bi bio uzak put do samog podnozja skijalista,gde se gotovo jako tesko mimoilaze automobili,a skoro nikako autobus i auto.
    Ja Cerkno pamtim kao ok skijaliste...staze su dosta duge i zanimljive. Infrastruktura je bila tada (pre 5-6 godina) najmodernija u SLO. Te crvene staze su vise plave nego crvene, a crna je samo poslednje parce jedne crvene.

    Prilaz jeste zanimljiv...a meni je posebno bio interesantan deo puta kroz Zelezniki.

  7. #27
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Gruni Pogledati poruku
    I tema postade sve,a najmanje o Cerkno...

    Svi mi koji smo bili treba da ostavimo svoje misljenje,pa da ostali procene da li treba posetiti ovo mesto ili ne.Za one neupucene ima samo 9 staza(4 plave,4 crvene i samo jedna crna,koja je duga svega 300m)prilicno sirokih,sa savremenim zicarama i sa fakticki jednim vrhom.
    Prilicno sam bio iznenadjen kolicinom slobode koju sam osetio na ovoj planini tj. Sloveniji.Ispred glavnog i jedinog cafe-restorana(ne racunajuci dva kioska sa picem i hranom),na stotine ostavljenih ranceva ispred istog kao i ski opreme,a da ne brinete da ce vam neko nesto klepiti.Ono sto je za njih normalno,nama je nenormalno :-) U cafe-restoranu napravljenom od drveta i prilicno velikom,vrsi se samoposluzivanjem i cene su vise nego korektne,sem flase vode od pola litra koja kosta 2e.
    Kao amater u voznji borda(prvi put se okusao prosle godine),mogu reci da je Cerkno dobro i za pocetnike,jer i na crvenim stazama,koje su dosta siroke(narocito staza br.3),mozete prostrano i mirno da skijate

    Slozicu se jos da je za vikend Cerkno jako dobro posetiti,ali vec odmor od 7-10 dana treba traziti na veciim skijalistima.

    Svakako imam jako pozitivno misljenje a ako bi morao da navedem manu,to bi bio uzak put do samog podnozja skijalista,gde se gotovo jako tesko mimoilaze automobili,a skoro nikako autobus i auto.
    Krade se i kod nas bez brige, tako da oprez.....meni su zdipili rukavice i naočale za 30 sek, tako da oprez....

  8. #28
    Super Member
    Datum registracije
    15.09.2010
    Lokacija
    Zvecan
    Skije / Bord
    SL Fischer RC4 WC Race code Medium 2014 & GS Fischer RC4 2010 & Fischer Downhill 2010
    Godina
    42
    Poruke
    204

    Podrazumevano

    Ja sam se slatko naskijao u januaru 2013 i to za neke smesne pare, mislim da je bilo 4 noci u Hotelu Cerkno, polupansion i 3 dana ski pass za 150eu sto je po meni bilo i te kako pristojno za to sto se dobije. Moram priznati da sam se odusevio skijalistem i kvalitetom pripreme staza.
    Priložene slike Priložene slike

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •