Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 28

Tema: Cerkno

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    16.02.2013
    Godina
    39
    Poruke
    5

    Podrazumevano Cerkno

    Bili i videli od 14-17.02.2013.

    Gde god covek da krene problem sa nasoj granici.Savesni carinici te drze bar dva sata na prelazu a potom jos savesna putnica ponela stari pasos i krenula u eu!!!Nakon 12 sati putovanja(po planu 8h) prijatan docek domacina Slovenaca i vise nego dobar hotel sa 3 zvezdice.Staze kvalitetne,malo manje izravnate ali zato priroda neprikosnovena,sunce obasjano i najprijatnije iznenadjenje,jedini restoran,kafic na vrhu,koji nema konkurenciju ima jeftinije cene od najeftinijeg istog na Kopaoniku!!!Kafe od 1,1e,caj 1e,piva 2,5e,kuvano vino 2,2e(belo kuvano je izvrsno,vredi probati)...Inace najbolji svedski sto za veceru,koji sam probao i zasluzuje sve pohvale.I sada treba reci da za cenu od 150e,koja ukljucuje,3 dana skijanja sa sve ski-pasom+prevoz+3 nocenja+dorucak i vecera,odes u Sloveniju i prodjes jeftinije nego bilo gde u Srbiji.

  2. #2
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    Ne bih da zvučim zlonamerno, ali za 150€ za trodnevno skijanje možeš da skijaš na svim skijalištima u Srbiji i Republici Srpskoj.

  3. #3
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Da ja prozvucim malo zlonamerno

    Verovatno da im je osecaj uzitka za tih 150eura bio veci nego ono sto ti 'nudis'

    no sve je to subjektivno i individualno, zar ne

  4. #4
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    Naravno... užitak je individualna stvar, jelte, ukusi su različiti (reče đavo i sede u koprive).

    ...ali ja sam samo nadovezao za cene...

  5. #5
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Da se nadovezem a vec je milion puta komentarisano. Skijanje u EU za 150Eur ne mozes porediti po kvaliteti s skijanjem za 300KM u Republici Srpskoj. 3 dana EU skijanja i 3 dana jahorine su gore i dole
    History is made by those who dare to break the rules.

  6. #6
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    Ma da.... bitno je da je u EU... nadmorska visina, količina staza, kvalitet staza nije bitan...

  7. #7
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    ovde se konkretno prica o Cerknu i trodnevnom skijanju koje je kostalo 150eur. Za 150eur ne mozes 3 dana skijati na Jahorini. Mozda i mozes ali ne da si smesten u smestaju kakav su oni imali a verujem da su staze uredjenije i uslovi za skijanje bolji u cerknu nego na jahorini. to sam hteo reci
    History is made by those who dare to break the rules.

  8. #8
    Junior Member
    Datum registracije
    16.02.2013
    Godina
    39
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Prosle godine sam poceo da vozim bord,ali putujem jako dugo da bi mogao da usporedim,cenu,kvaliteti i uslugu za cenu od 150e.Vozio sam na Zlatiboru i Kopu i za dva dana mi je bilo potrebno toliko novca a u Sloveniji sam dobio 3!!!Ako mi neko nadje jeftiniju ponudu sutra cu je uplatit.Budimo samo realni


  9. #9
    Super Member
    Datum registracije
    15.03.2004
    Lokacija
    Banja Luka
    Godina
    53
    Poruke
    244

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer Pogledati poruku
    ovde se konkretno prica o Cerknu i trodnevnom skijanju koje je kostalo 150eur. Za 150eur ne mozes 3 dana skijati na Jahorini. Mozda i mozes ali ne da si smesten u smestaju kakav su oni imali a verujem da su staze uredjenije i uslovi za skijanje bolji u cerknu nego na jahorini. to sam hteo reci
    Nemam pojma koji problem ti imaš, čovječe. Pogledaj cijene pa onda daji izjave tipa "za 150 EUR ne možeš 3 dana skijati na Jahorini". A ovo što ti vjeruješ nema veze sa životom, Cerkno i Jahorina (sa svim svoim manama) po skijaškim kriterijumima sada se ne mogu porediti ni u kom pogledu. Ma nisu mogli ni prije 6sjeda. Za cijene u kafanama nisam kompetentan, na skijanju kafane koristim samo ako idem u wc.

  10. #10
    Super Member
    Datum registracije
    15.03.2004
    Lokacija
    Banja Luka
    Godina
    53
    Poruke
    244

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Gruni Pogledati poruku
    Prosle godine sam poceo da vozim bord,ali putujem jako dugo da bi mogao da usporedim,cenu,kvaliteti i uslugu za cenu od 150e.Vozio sam na Zlatiboru i Kopu i za dva dana mi je bilo potrebno toliko novca a u Sloveniji sam dobio 3!!!Ako mi neko nadje jeftiniju ponudu sutra cu je uplatit.Budimo samo realni

    Evo brzinska računica, 3dnevni ski pas ti je 45 eur, ja znam najmanje 3 hotela ili pansiona gdje je pp ispod 35 eur, znači može za 150 eur, put ne računam.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •