Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 14 od 14

Tema: Ski centar = deponija

  1. #11
    Junior Member Benjamin avatar
    Datum registracije
    06.02.2006
    Godina
    55
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    Ne boj se ti, (boj se) jer ovakvog ljudskog smeća ima na cijelom Balkanu. Kao i svugdje, i ovde pare vrte glavnu ulogu, pa se nemoj iznenaditi kad s porodicom negdje krenes na izlet (kao ja nedavno) i odjednom osjetis takav smrad da iste sekunde povratiš, a uopšte nisam gadljiv čovjek.
    Policija je definitivno pozitivno uključena ali je potpuno nemoćna raditi na rješavanju ove problematike. Oni su mi i dali ovaj podatak i lokaciju ali "nezvanično". Svi tragovi upućuju na nadležne inspekcije, koje do sada nisu navodno ni znali za ovo....

  2. #12
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    56
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Benjamin
    Ne boj se ti, (boj se) jer ovakvog ljudskog smeća ima na cijelom Balkanu. Kao i svugdje, i ovde pare vrte glavnu ulogu, pa se nemoj iznenaditi kad s porodicom negdje krenes na izlet (kao ja nedavno) i odjednom osjetis takav smrad da iste sekunde povratiš, a uopšte nisam gadljiv čovjek.
    Policija je definitivno pozitivno uključena ali je potpuno nemoćna raditi na rješavanju ove problematike. Oni su mi i dali ovaj podatak i lokaciju ali "nezvanično". Svi tragovi upućuju na nadležne inspekcije, koje do sada nisu navodno ni znali za ovo....
    Pozdrav Benjo(tako te i Stekan zove iz miloste),
    zao mi mje sto se ova BAGRA tako ponasa tamo i sto ne postuju osnovno za ljudski opstanak,ali moj ti je savet da u ovakvim prilikama sacuvas prisebnost jer kada se razmisli glavom zrelog coveka,taj koji je otpad izrucio mora imati podrsku nekoga na polozaju,a da bi se dogodile takve stvari potrebno je mnogo novca nekome dati.Sta mislis onda da li je primalac novca spreman na sve pa i najgore?
    BAGRA OSTAJE BAGRA!Mozda ne bi lose bilo kada bi se organizovali i napravili manje zlo polivanjem benzinom i paljenjem ili kupovinom negasenog kreca i izgasili ga na mestu gde se nalazi taj otpad,smrad bi trajao najduze 24 sata po paljevini a i brzo bi se ostatci sjedinili sa zemljom,ovako ako stigne hlano i zaledi jao vama na prolece!
    Pozdrav i voleo bih da se dogovorimo oko dolaska SKI MANIJAKA na Vlasic!

  3. #13
    Junior Member Benjamin avatar
    Datum registracije
    06.02.2006
    Godina
    55
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    Ne cvikam ja moj Pope od takvih. Sa vlasnikom ove fabrike se poznajem 15-tak godina i juče smo se čuli telefonom, tvrdi "da je to ovaj čovjek (vozac-privatnik) samoincijativno radio da bi ustedio na nafti ne vozeći otpad dalje na ostale lovačke čeke medju kojima su neke od njih van opštine Travnik, i da će on to sankcionisati."
    Revoltiran svime onog dana kad sam bio na licu mjesta, ipak sam računao i na "ljudski faktor", te da nikoga ne treba okrivljivati dok se ne dokaže, pa tako nije objavljeno ime vozača, firme, niti predstavnika lovačkog društva.
    Najbitnije u svemu je da je na ovim mojim prostorima kompletna informacija izazvala jako dobre reakcije ondje gdje je to trebalo, pa će se ovaj problem početi konačno rješavati. Posebno kad imaš u vidu da je predizborna kampanja u BiH u punom jeku, pa se lokalni političari napucavaju iz svih oružja

  4. #14
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Ma izbori su cudo (jedino sto ti dodje da se ubijes kada vidis ko ti je crème de la crème u drzavi)... nadam se da ce se to srediti

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •