Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 59

Tema: Stara planina: KOMPLETAN prikaz ski centra

  1. #41
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Gledajući slike i snimke koje je postavio SEV , poželim da od zimskog odmora odvojim tri dana za ovu planinu . Izgleda bajkovita...

    Kojim putem iz Podgorice je najbolje ići na Staru Planinu ?

  2. #42
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Ja sam za Podgoricu iz Nisa i obratno obicno isao preko Kopaonika, jedino ako je neprohodan put onda preko Kraljeva a od Nisa imas vise varijanti puta. Objasnjenja mozes da nadjes ovde na forumu.

  3. #43
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mikeli Pogledati poruku
    Gledajući slike i snimke koje je postavio SEV , poželim da od zimskog odmora odvojim tri dana za ovu planinu . Izgleda bajkovita...

    Kojim putem iz Podgorice je najbolje ići na Staru Planinu ?
    Najbolje avionom...ima linija 99eura povratna karta...mada rekose da ce ukinuti zbog nerentabilnosti

  4. #44
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ExBaker Pogledati poruku
    Najbolje avionom...ima linija 99eura povratna karta...mada rekose da ce ukinuti zbog nerentabilnosti
    Moze i tako. Ima redovna linija Nis - Podgorica, leti svaki dan sem srede ako se ne varam a cena karte varira od 100-120 eura, povratna karta. Za cca 30 min si iz Podgorice u Nisu. Leteo vise puta. Potpisan je novi ugovor tako da za sad ima letova do sledece letnje sezone ako se varam da do tad vazi ugovor. A pose videcemo ali pretpostavljam da ce naci zajednicki jezik kao i do sada vise puta.

    http://www.montenegroairlines.com/

  5. #45
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Hvala na savjetu , i meni se dopada ideja o avio prevozu .Krenem ujutro iz Pg i već oko podne skijam na Staroj Planini . I onaj dan polaska mogu iskoristiti više nego li kad idem kolima.

    MOram skijati ove prelijepe staze .


  6. #46
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Moram da te razocaram. Ujutru leti iz Nisa za Podgoricu a uvece iz Podgorice za Nis. Red letenja se menja u zavisnoti od seozne ali to je do sat vremena gore dole. Najbolje je da odes na sajt koji sam ti poslao pa da izaberes za neki datum u buducnosti i tu ces da vidis i koja je cena ako bi sada bukirao, red letenja i sve ostalo. Mozda je to i bolja varijanta jer bi onda prespavao u Nisu a imao bi ceo dan da skijas i opet prespavao jos jednu noc pa ujutru za Podgoricu.
    Sto se kola tice ja sam prelazio za nekih 8 sati relaciju Nis-Podgorica sa 1 ili 2 pauze od po pola sata. Mozda moze i za nekih 7 sati da se predje ali bez pauze. Neki su navodno prelazili i za 6 sati ali mislim da je to vise hvaljenje ili mnogo srece na putu da menas guzve itd. Sve zavisi od stanja na putu, da li ima guzve ili ne....A od Nisa do Stare planine ti treba jos nekih 1,5 do 2 sata u zavisnosti kojim putem ides. U prevodu treba ti ceo dan da dodjes i ceo dan da se vratis.

  7. #47
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Bane , ako bih došao kolima , koliko sam te shavtio imam još dva sata vožnje od Niša do skijališta ?

    Onda bi bilo dobro da planiram 5 dana, od čega dva u putu a tri na skijanju ...

  8. #48
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mikeli Pogledati poruku
    Bane , ako bih došao kolima , koliko sam te shavtio imam još dva sata vožnje od Niša do skijališta ?

    Onda bi bilo dobro da planiram 5 dana, od čega dva u putu a tri na skijanju ...
    A zasto bi skijao na Staroj planini kad ti je Kop blizi (ukoliko putujes autom),a ako dolazis avionom onda su ti i Kop i Stara planina skoro podjednako udaljeni od Niskog aerodroma a Kop ce sigurno moci vise da ti pruzi...

  9. #49
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Skijao sam par puta na Kopaoniku , i zaista je odlično .
    Na Staroj Planini nikada nijesam ni bio i zato me privlači . Namjeravao sam ljetos da odem do Niša motorom i obiđem ovu planinu , ali odoh u Albaniju,Makedoniju i Grčku ...

    Čini mi se da je Stara Planina upravo ono što meni odgovara. Još nije toliko ,, komercijalizovana ,, ili se varam ?

    Volim da obilazim i upoznam nova mjesta i ljude . Dok sam se bavio Fly Fishingom upoznao sam puno ljudi iz bivše Jugoslavije i velikog dijela Evrope . Tako je i kada vozim motor, uvijek novi predjeli, događaji,ljudi ...

    Stara Planina me je privukla i moram je posjetiti, daleko od toga da imam nešto protiv drugih ski centara , ali lijepo je viđeti što više i doživjeti novo ...

  10. #50
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    ok,javi se onda kad dolazis pa da te ja i @ibane castimo pivom!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •