Strana 8 od 17 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 71 do 80 od 168

Tema: Fisher progressor 800?

  1. #71
    Member
    Datum registracije
    16.02.2013
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    56
    Poruke
    75

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od macak011 Pogledati poruku
    Ma slusaj, zasto jednostavno ne probas da rentiras, ne moras po svaku cenu da kupujes pance ovde... Sa rentom ces lako provaliti sta ti odgovara, a onda pojuri tu i tu cipelu i cao-zdravo. Uostalom, tamo mozda i jeftinije prodjes sa kupovinom

    Ako vec budes mogao da biras u Fiser radnji, pogledaj vakum fit cipele, one se potpuno formiraju prema stopalu, pa na taj nacin i rasire dovoljno:

    ova cipela po tabeli ima 103mm, medjutim, to varira +/- 5mm ako se ne varam posle vakum fita:
    1. http://www.fischersports.com/en/Alpi...-Hybrid-9-PLUS

    ova takodje:
    2. http://www.fischersports.com/en/Alpi...110-(carryover)

    ova vec nema vakum fit ali je siroka:
    3. http://www.fischersports.com/en/Alpi...-Soma-Viron-10

    malo uza:
    4. http://www.fischersports.com/en/Alpi...-Progressor-10

    ovo je moja zelja, ni ovo nije lose:
    5. http://www.fischersports.com/en/Alpi...Soma-RANGER-10

    Ajd' pa da ipak na nozi bude fiser!
    Videću šta imaju. Pogledaću i te vakum varijante, samo pretpostavljam da im je i cena

  2. #72
    Ski legenda
    Datum registracije
    08.03.2010
    Godina
    51
    Poruke
    218

    Podrazumevano

    Pa 500 evra je cena za Vacuum Fit, mozda neki popust eventualno jer se sezona blizi kraju a najavljeni su novi modeli

  3. #73
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    vidi, pancerica se u principu kupuje na duze vreme, dok se ne razbuca toliko da joj ulozak vise nije funkcionalan kao na pocetku.. Sto rece nas drug @Sapa, kod pancerica se ne modiras, to je najvazniji deo opreme. Sto se somuna u vakumu tice to je bas vrh, po mom misljenju, tim pre sto ides tamo gde imaju te vakum fit masine.. Mislim da vredi, jer se kompletna pancerica - I ulozak I skoljka - oblikuju prema stopalu skijasa...

  4. #74
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Imas jednu fischer vacuum od 130flexa u oglasima ovde na forumu, za 200e, a ona ima jos 4x besplatni fitting na fit masini u SLO - mislim da je to prejako ako ti i odgovara broj ali da znas da ima i to.ga..

  5. #75
    Member
    Datum registracije
    16.02.2013
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    56
    Poruke
    75

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od macak011 Pogledati poruku
    vidi, pancerica se u principu kupuje na duze vreme, dok se ne razbuca toliko da joj ulozak vise nije funkcionalan kao na pocetku.. Sto rece nas drug @Sapa, kod pancerica se ne modiras, to je najvazniji deo opreme. Sto se somuna u vakumu tice to je bas vrh, po mom misljenju, tim pre sto ides tamo gde imaju te vakum fit masine.. Mislim da vredi, jer se kompletna pancerica - I ulozak I skoljka - oblikuju prema stopalu skijasa...
    Sve to stoji što si napisao. Ali su preterali sa cenom. Pancerica dodje ko led televizor. Padace njima cena, to je nova tehnologija i sada šišaju. Pogldedaću nešto i jeftinije, gledaću neki flex 100 ako nadjem. I po ceni i po tvrdoći mislim da bi mi odgovarao. Sad je kod nas jadan izbor. Tamo bi trebalo da je bolje. Šetaću se posle skijanja i neće mi biti teško da probam nešto ako mi se učini da je dobra kupovina i da mi je udobna. Danas sam probao i Rossignol pancerice. Nisu mi ostavile loš utisak. Kakav je taj Rossignol?

  6. #76
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Peja01 Pogledati poruku
    ...Kakav je taj Rossignol?
    Mnogo dobar, ali na našim prostorima ne puno zastupljen. Gledano decenijama unazad, pancerice te fabrike je vozio Ingemar Stenmark, ali je na njima tada pisalo Caber. Rossignol je kasnije kupio tu fabriku (kao što je npr. Atomic kupio Koflach).

  7. #77
    Super G hogar avatar
    Datum registracije
    26.12.2010
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    Head WC Rebels e-Speed Pro
    Godina
    51
    Poruke
    186

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Mnogo dobar, ali na našim prostorima ne puno zastupljen. Gledano decenijama unazad, pancerice te fabrike je vozio Ingemar Stenmark, ali je na njima tada pisalo Caber. Rossignol je kasnije kupio tu fabriku (kao što je npr. Atomic kupio Koflach).
    Malo OT: U stara dobra vremena se znalo ko proizvodi skije (otprilike sve današnje marke), ko vezove (Tyrolia, Salomon, Marker, Look,...), a ko pancerice (Nordica, San Marco, Dynafit, Lange, Salomon, Caber, Koflach, Alpina...)... Iako je najpoznatiji bio prvo po vezovima, čini mi se da je Salomon među prvima počeo proizvoditi sve 3 glavne skijaške "komponente"...

  8. #78
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    @Peja01
    Usudicu se da kazem da danas ne postoje lose pancerice - tehnologija proizvodnje je toliko napredovala da danas svi prave pancerice na vrhunskom nivou - odlucuju samo finese, a u stvari samo tvoja noga moze da zna koje su najbolje. Samo pod pretpostavkom da su pancerice vise proizvodjaca udobne tvojoj nozi, tek onda odlucuju sitnice : vakum fit I soma kod fisera, nfs kod nordike, broj I polozaj kopci kod full tilt, sirina pancerice kod atomika, kontraprimer kod salomona, itd, itd...
    Dakle, opet moras da probas, probas, probas...

  9. #79
    Member
    Datum registracije
    16.02.2013
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    56
    Poruke
    75

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od macak011 Pogledati poruku
    @Peja01
    Usudicu se da kazem da danas ne postoje lose pancerice - tehnologija proizvodnje je toliko napredovala da danas svi prave pancerice na vrhunskom nivou - odlucuju samo finese, a u stvari samo tvoja noga moze da zna koje su najbolje. Samo pod pretpostavkom da su pancerice vise proizvodjaca udobne tvojoj nozi, tek onda odlucuju sitnice : vakum fit I soma kod fisera, nfs kod nordike, broj I polozaj kopci kod full tilt, sirina pancerice kod atomika, kontraprimer kod salomona, itd, itd...
    Dakle, opet moras da probas, probas, probas...
    Najviše mi se svidja ova tvoja poslednja rečenica

  10. #80
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Sta ono bese jos..? A da, ponesi grickalice!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •