Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: Tyrolia Power Select Free ride D9 vezovi

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    10.11.2008
    Poruke
    58

    Podrazumevano Tyrolia Power Select Free ride D9 vezovi

    Prodajem vezove iz naslova u odlicnom stanju sa minimalnim znacima koriscenja,bez ogrebotina.Zbog obilja svih tehnologija koje su ugradjene u njega,(Race Diagonal,Free Flex,Abs.....)najbolje je da se informisete na Tyrolia site-u.Mene licno je najvise impresionirao Power Select,koji u tri polozaja menja tvrdocu skije.Sto je najludje,oseca se razlika.Din raspon ide od 5 do 15.Cena 60 Eura.TEl.064/292-6105
    Priložene slike Priložene slike

  2. #2
    Member
    Datum registracije
    10.11.2008
    Poruke
    58

    Podrazumevano Vezovi Tyrolia

    Zvali su me ljudi i rekli da je ova cena malo visoka,Moguce je da su u pravu,
    ja volim d cujem tudje misljenje i pozivam forum da prokomenarise cenu ,da li je zaista visoka.Nisu uvek pojmovi koje mi imamo o stvarima skroz realni.U medjuvremenu Cena ide dole na 50 Eura.

  3. #3
    Super Member vujo032carving avatar
    Datum registracije
    09.11.2011
    Godina
    60
    Poruke
    213

    Podrazumevano

    Ja sam bio prijatno iznenadjen kada sam dobio 1500 din pre neki dan:
    http://www.limundo.com/kupovina/Spor...VEZOVI/8773373
    Takodje mi je covek platio za ostecene skije sa takvim vezovima 2000 din,
    a da nije ni pogledao skije.
    Ne znam zasto su i kome jos uvek interesatni ti vezovi, ja sam pomislio zbog boje,
    da se stave na neke crvene daske
    Izvini za off, ali kada se vec pokrenula diskusija...

  4. #4
    Member
    Datum registracije
    10.11.2008
    Poruke
    58

    Podrazumevano vezovi Tyrolia

    Uz duzno postovanje,ako pogledate malo bolje,ovo nije uopste isti model vezova kao moji,a obaska sto su u mnogo gorem stanju.Ako postoje neki ljudi koji ih kupuju i traze,mozda i nisu bas toliko blesavi.Ne bih da ulazim u polemiku o boji i kome to jos treba,kvalitet materijala i izrade kod ovih mojih je nesto sto odavno nisam video,a teram i menjam puno skija,na samo svojih,vec malo sireg kruga ljudi.Mislim da je taj koji je to kupio od Vas za 2000 din.jako dobro prosao.u svakom slucaju,hvala sto ste se ukljucili u raspravu.Pozdrav!

  5. #5
    Member
    Datum registracije
    10.11.2008
    Poruke
    58

    Podrazumevano

    Prodati!Da u zdravlje sluze novog vlasnika.Moze lock.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •