Strana 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PoslednjaPoslednja
Rezultati 61 do 70 od 74

Tema: Serfaus - Fiss - Ladis

  1. #61
    Ski legenda adwarf avatar
    Datum registracije
    12.10.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Aftermath
    Poruke
    289

  2. #62
    Junior Member
    Datum registracije
    26.02.2008
    Godina
    50
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Zdravo drustvo,
    Treba mi informacija, od strane onih koji su bili na ovom skijalistu, konkretno bili smesteni u Serfausu...
    Kako je to uredjeno sa kolima, da li je meni dozvoljeno da ja dodjem kolima do apartmana i tu parkiram ili ne?
    Da li prica sa parkinzima ispred ulaza u mesto vazi za sve ili ne?

  3. #63
    Junior Member
    Datum registracije
    26.02.2008
    Godina
    50
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Jos jedno pitanje...,
    Koje se mesto preporucuje, Serfaus ili Fiss?

  4. #64
    Ski legenda adwarf avatar
    Datum registracije
    12.10.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Aftermath
    Poruke
    289

    Podrazumevano

    Mi smo bili smesteni u mestu Ried im Oberinntal (odlicna lokacija za ovu regiju), a parkirali kola svaki dan ili u Ladisu kod gondole ili kod Waldbahn gondole u Fissu. Ovo drugo je najbolja opcija ako planiras da skijas celo skijaliste. Sto se Serfausa tice, ne znam kako je za one koji su smesteni tamo, svi ostali dolaze do velikog parking na ulazu u mesto, pa odatle tim ski vozom.

  5. #65
    Member
    Datum registracije
    06.01.2009
    Lokacija
    Aranđelovac
    Godina
    55
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Postoji li neki regionalni ski pass koji uključuje i ova skijališta?

  6. #66
    Ski legenda adwarf avatar
    Datum registracije
    12.10.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Aftermath
    Poruke
    289

  7. #67
    Member
    Datum registracije
    06.01.2009
    Lokacija
    Aranđelovac
    Godina
    55
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Hvala na linku. Ali ovde koliko sam video samo ski6 sadrži Serfaus - Fiss - Ladis a za njega sam već znao. Pitao sam se da li ima još neka opcija.
    Ima li neko iskustava sa ovim skijalištima koji pripadaju ski 6 (Nauders-Bergkastel, Kaunertal Glacier, Fendels, Serfaus-Fiss-Ladis, and Venet.) i vredi li odvojiti dan ili dva za obilazak nekog od njih?

  8. #68
    Member Extreme avatar
    Datum registracije
    03.12.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    59
    Poruke
    64

    Post

    Nakon dve sezone skijanja na Dolomitima i desetodnevne letnje ekspedicije po ovom fascinatnom biseru prirode, u drugom delu Januara, proveli smo sedam dana u Prutzu, na desetak minuta od SFL ski centra. Lokacija izuzetna a cena smestaja neuporedivo prihvatljivija nego u mestima na samom skijalistu. Vreme je posluzilo kao i temperature sto je doprinelo da utisci koje smo poneli iz ovog zaista kompleksnog skijalista budu nezaboravni. Ne bi ponavljao vec receno a sa cim se inace u potpunosti slazem. Ono sto je moj poseban utisak koji mi je ovo skijaliste nekako odvojio od ostalih jeste veliki broj staza crne kategorije i ne mali broj onih sa 70%+, koje su kao skakaonice za ski skokove (Serfaus deo). Pravolinijske i siroke jedva 8-10 metara sto je iziskivalo prilicnu dozu hrabrosti na putu do podnozija istih. Spustih se jednom, cisto da vidim kakav je osecaj. Nisam zazalio ali bilo mi je dovoljno. Ostale staze 70% a i one manjeg nagiba su siroke i lepo pripremljene, atraktivne za voznju i pristojne duzine. Jednom recju skijaliste za prosecne ali i vrlo napredne skijase. Licni utisak, Serfaus najkompleksniji, pa onda Ladis i na kraju Fiss.

    Uzeli smo Ski 6 pa smo po ranije utvrdjenom planu jedan dan proveli na skijalistu Nauders, na samoj granici sa Italijom. Skijaliste koje vredi posetiti ako ste planirali da provedete nedelju u ovom regionu. Isti slucaj je i sa obliznjim Kaunertaler glecerom koga neizostavno treba posetiti ako ste u kraju. Primetno manji broj skijasa (sto je po recima domacina vrlo ucestala pojava) nestvarna priroda skrivena od pogleda i vetra visokim polukruznim planinskim stitom, kroz koju se provlaci nekoliko vrlo zahtevnih staza (cak i jedna crna) daje poseban filing i nezaborabno secanje na vreme provedeno na ovom skijalistu. Slike ko 100 reci slede.
    Priložene slike Priložene slike

  9. #69
    Member Extreme avatar
    Datum registracije
    03.12.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    59
    Poruke
    64

    Podrazumevano

    Prethodna i ove slike su iz Serfausa
    Priložene slike Priložene slike

  10. #70
    Member Extreme avatar
    Datum registracije
    03.12.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    59
    Poruke
    64

    Podrazumevano

    Ladis 2-4 slika, Kaunertaler prva i peta
    Priložene slike Priložene slike

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •