Strana 5 od 8 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 74

Tema: Serfaus - Fiss - Ladis

  1. #41
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Super vas je vreme poslužilo i drago mi je ako sam uticao da odete tamo

  2. #42
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    pa naravno da si uticao...procitao, svidelo mi se i otisao...i nisam se pokajao ... vidim uzivas u nassfeldu

  3. #43
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Ajde Snow, kao hteo si da spavaš, al' nisi mogao od uzbuđenja. Pa nemoj nama te fazone.

  4. #44
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    Pa dobro poteralo me malo i pivo ..ali ima tu i uzbudjenja

  5. #45
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    evo naseg after ski filma od ove godine, deo iz Serfausa pocinje na 3h 7min :op

    https://www.youtube.com/watch?v=dbZG...ature=youtu.be

  6. #46
    Super Member
    Datum registracije
    15.03.2004
    Lokacija
    Banja Luka
    Godina
    53
    Poruke
    244

    Podrazumevano

    Odskijao sam 4 dana u Serfaus-Fiss-Ladis-u i mogu samo da potvrdim već ranije rečeno, vrhunsko skijalište, infrastruktura je za 10 , staze takođe a i sređuju ih besprekorno! Oni koji insistiraju na off-u imaju šta i da vide!

    Možda će nekome biti korisna informacija da je popust na ski pass za one koji imaju Guest Card (tj, oni koji spavaju u jednom od ova tri sela) prilično veliki, za 4 dana iznosi 48 EUR!
    Ja nisam spavao tu i nisam imao popust, Balkanac u meni je odlučio da pokuša da zavrne sistem ali pokušaj je neslavno prošao. Ljubazna Švabica mi je, nakon što sam imao čvrst, siguran i logičan odgovor na sva njena pitanja oko toga zašto nemam kod sebe neki dokaz da spavam u njihovom ataru, rekla:"Daću ti popust ali ako mi ne doneseš sutra ujutro Guest Card poništiću ti ski pass". Jbg, nisam se htio dalje kockati.

    Uglavnom, ko ode neće zažaliti ni sekundu, vrijedi svaki pređeni kilometar.
    Priložene slike Priložene slike

  7. #47
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    ma da, stvarno vrhusko skijaliste... a ineteresaqntno, je da u Ischglu, drugarica stvarno zaboravila guest card, i na kasi joj isto to rekli, dajemo popust ali sutra ujutro da doenese guest card, ona donela i sve ok...vidis imaju razradjen sistem...austrijanci su to.. :op

  8. #48
    Super Member Rossignol 8s avatar
    Datum registracije
    24.01.2011
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    43
    Poruke
    206

    Podrazumevano

    Za Serfaus Fiss Ladis imam samo reči hvale. Uglavnom smo parkirali u Fissu, na parkingu kod Waldbahn gondole, iz praktičnih razloga - taj parking je na sredini kompleksa i lako se stize na bilo koju stranu. Radnim danima nema žive duše, vikendom gužva, ali uvak rade svi šalteri i ne čeka se red duže od 5 minuta. Početak dana smo uglavnom skijali Fiss deo, pretežno crvene staze, sa solidno zahtevnim delovima. Kako dan odmiče, idemo sve ka Serfaus delu koji liči na glečerska skijališta. Veliki kompleks, staze svih profila. Odlična nova infrastruktura, perfektno povezana sva 3 sela, staze se rade na najvišem nivou, uglavnom sedešnice sa grejačima, po koja gondola. U sunčanim danima smo skijali uglavnom Serfaus, a kada je bilo oblačno i magla preko 2500, skijali smo uglavnom Fiss od 1500 - 2200 mnv. Za decu ima nekoliko ski parkova sa svim mogućim animacijama. Čitao sam da ima i pravo obdanište. Čak i vikendom kada je udarna gužva zbog nemačkih vikendaša, nikad nisam čekao u redu duže od 5 minuta ( i to na vezivnim žičarama).
    Sve u svemu, po meni je ovo najbolje skijalište koje sam skijao u životu.
    Izmenio/la Rossignol 8s; 09.03.2015 u 15:33. Razlog: .
    St Anton,Lech,Stuben,Zürs,Ischgl-Samnaun,Serfaus Fiss Ladis,Pitztaler gl,Sölden, Schladming, Flachau,Wagrain,Nassfeld,Grossglokner,Mölltaler Gl.,Kaprun,Saalbach,Gerlitzen,Hinterglemm,Obertaue rn,Kals-Matrei,Hintertuxer Gl,Mayrhofen,Hochzillertal-Hochfugen,Warth-Schröcken, Sillian,Sella Ronda,Cortina,Tignes,Val d'Isere,Val Thorens,Méribel,Courchevel,Krvavec,Vogel,Kop,Brezo vica,Jahorina,Bansko,Borovec

    https://www.youtube.com/watch?v=b91zmV7arwU

    www.youtube.com/watch?v=5DhoNWrqFgs

  9. #49
    Super Member Rossignol 8s avatar
    Datum registracije
    24.01.2011
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    43
    Poruke
    206

    Podrazumevano









    St Anton,Lech,Stuben,Zürs,Ischgl-Samnaun,Serfaus Fiss Ladis,Pitztaler gl,Sölden, Schladming, Flachau,Wagrain,Nassfeld,Grossglokner,Mölltaler Gl.,Kaprun,Saalbach,Gerlitzen,Hinterglemm,Obertaue rn,Kals-Matrei,Hintertuxer Gl,Mayrhofen,Hochzillertal-Hochfugen,Warth-Schröcken, Sillian,Sella Ronda,Cortina,Tignes,Val d'Isere,Val Thorens,Méribel,Courchevel,Krvavec,Vogel,Kop,Brezo vica,Jahorina,Bansko,Borovec

    https://www.youtube.com/watch?v=b91zmV7arwU

    www.youtube.com/watch?v=5DhoNWrqFgs

  10. #50
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Rossignol 8s Pogledati poruku
    ...
    Sve u svemu, po meni je ovo najbolje skijalište koje sam skijao u životu.
    Na listi za, vrlo moguće, narednu godinu...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •