Strana 1 od 31 12311 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 309

Tema: Koje skije

  1. #1

    Podrazumevano Koje skije

    Cao! Jel mi moze neko predloziti koje skije je najbolje da uzmem od ponude sa sajta http://www.planetbike.rs/ Da napomenem da imam pancerice flex 60, ako to ima kakve veze. Kakve su i one skije sa pripremom za vez pa da kupim i neki vez, ako jeto bolja varijanta? Preporucite mi sta da radim. Iskoristila bih ovaj popust u Planetbike-u. Inace u korist mi ide da cena bude sto niza.

  2. #2

    Podrazumevano

    I da, ne rekoh, da ne bude skija za napredne skijase. Prosle godine sam naucila da skijam i skijala 10ak dana. Ove godine sam skijala 6 dana i mogu reci da sam dosta napredovala. Pa imajte i to moje skijasko "iskustvo" u vidu.

  3. #3
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Fali malo podataka:
    1. Koliko si visoka?
    2. Cipele ne nameravas da menjas?

    U zavisnosti od tvoje visine, a pocetnik si, biraj skije duzine za 15cm krace od tvoje visine, a posto imas flex 60, biraj skije za pocetnike. Uzmi neke sa vec montiranim vezom. Pisem sa telefona, pa mi njihov sajt ne lici ni na sta, pa ne mogu da vidim ponudu...

  4. #4

    Podrazumevano

    Visoka sam 165cm. Cipele ne planiram da menjam jersam ih ove godine i kupila.

  5. #5
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Ja bi na tvom mestu uzeo Elan Black Magic u npr. 152 dužini:

    http://www.elanskis.com/ce/product/black-magic-qt.html

    kod PB košta oko 28000din, skija ima odlične rubove i drži super na ledu a sa druge strane nije (pre)tvrda tako da je odlična za tvoje skijaško znanje...

  6. #6

    Podrazumevano

    A od ovih najjeftinijih, ima li sta da valja? :(

  7. #7
    Super Member IvanQ avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    Volkl RTM 77
    Godina
    42
    Poruke
    530

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Ja bi na tvom mestu uzeo Elan Black Magic u npr. 152 dužini:

    http://www.elanskis.com/ce/product/black-magic-qt.html

    kod PB košta oko 28000din, skija ima odlične rubove i drži super na ledu a sa druge strane nije (pre)tvrda tako da je odlična za tvoje skijaško znanje...
    Jesi siguran da neko ko ima 16 dana skijanja moze ovo da tera ceo dan? Mislim da je ovo isto sto ima moja drugarica (samo od pre 2 sezone valjda) i ta skija je poprilicno teska i dobrano tvrda. Znam da je teza nego moj RTM77 koji je duzi 15ak cm.

  8. #8
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    A da li bi odgovarale Fischer Koa 73 u dužini 155 cm model 2011/12 korištene 4 dana tj. praktično nove?

    Čika YouTube kaže:
    http://www.youtube.com/watch?v=4hK0JmMnT-w
    http://www.youtube.com/watch?v=cFEONSATqas

  9. #9
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    @stekan
    +1 ! Samo ne znamo gde ima da se pazari plus cena?
    ja evo vec 4. sezona na zescim polovnjacima i prezadovoljan sam... A ovo je 4 dana vozeno?!? pa to nije KAO nego je NOVO...

  10. #10
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od IvanQ Pogledati poruku
    Jesi siguran da neko ko ima 16 dana skijanja moze ovo da tera ceo dan? Mislim da je ovo isto sto ima moja drugarica (samo od pre 2 sezone valjda) i ta skija je poprilicno teska i dobrano tvrda. Znam da je teza nego moj RTM77 koji je duzi 15ak cm.
    Da , bratova devojka uzela na ExpoZimu, naučila prošle godine da skija (imala ukupno 11 dana skijanja), jeste talentovana ali ipak početnik. Ove godine otvorila na njima sezonu na Dolomitima i bila oduševljena istim, vozila crvene staze i sl..

    Skija nema metala, ukrućenja, kruta je koliko joj to daje waveflex

    Polovnjaci su OK naravno, svi mi "vozimo" polovnjake , mislim npr. moje skije za stazu su kupljene nove ali su na stazi već četvrta sezona i naravno da je polovna . Sad, rubovi kako god da se oštre, skija koja je nova drži na ledu uvek najbolje

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •