Strana 20 od 31 PrvaPrva ... 10181920212230 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 191 do 200 od 309

Tema: Koje skije

  1. #191
    Senior Member funyrace avatar
    Datum registracije
    26.11.2011
    Lokacija
    Sarajevo
    Skije / Bord
    Head i supershape, Stockli cross pro
    Godina
    53
    Poruke
    192

    Podrazumevano

    Evo ga ako si zainteresovan može se dogovarati oko cijene.Za stanje skije garantujem i imaš besplatnu dostavu do BEG.
    Pozdrav

    P.S Stekan član ovog foruma zna porijeklo skija.
    Link ispod
    http://www.pik.ba/artikal/10223701/s...-i-supershape/

  2. #192
    Junior Member
    Datum registracije
    05.04.2012
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    Sale 88 požuri u intersport. Ja juče u NS uzeo amfibio 11(37000), briko kacigu mušku (7500) i dobio briko žensku za džabe. Akcija do 02.02. kupiš 3 proizvoda treći naj jeftiniji dobiješ za dž. Znači 37+7,5/12= 3700 din mesečno. Ne kažem da je najjeftinje ali meni je pasovalo

  3. #193
    Super Member furious avatar
    Datum registracije
    31.10.2008
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    koja radnja na stadionu?

  4. #194
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    NI Waveflex 11 se ne nalazi u katalogu proizvodjaca, kao ni 900 Ti... ISto vazi i za Transfire 75 Ca. Od svih navedenih skija, najpre bih uzeo ovaj supershape koji je stavio funyrace...

  5. #195
    Super Member furious avatar
    Datum registracije
    31.10.2008
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    pa nema veze sto se ne nalazi u katologu,to se radi za intersport shara je samo drugacija boja mi nije bitna uopste,sumnjam da je taj head bolji od nordice i ovog elana 11 tj elana 10 isto je to

  6. #196
    Super Member furious avatar
    Datum registracije
    31.10.2008
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od funyrace Pogledati poruku
    Evo ga ako si zainteresovan može se dogovarati oko cijene.Za stanje skije garantujem i imaš besplatnu dostavu do BEG.
    Pozdrav

    P.S Stekan član ovog foruma zna porijeklo skija.
    Link ispod
    http://www.pik.ba/artikal/10223701/s...-i-supershape/
    hocu nove skije

  7. #197
    Member
    Datum registracije
    01.11.2013
    Godina
    43
    Poruke
    94

    Podrazumevano

    Ovaj Supershape je stvarno dobra skija. Ja sam baš pristalica slaloma, pa mi struk 66 ne bi bio problem. Mada bi ja za te pare ipak radije uzeo potpuno novog progresora 900 2011/12, pa čak i tog progresora 900 Ti 2013/14.

  8. #198
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Ok, ako sumnjas, necu nista da pisem... bolji je sigurno ovaj head od svih gore navedenih skija, i to neuporedivo bolji... Odrade za intersport se ne nalaze u katalozima proizvodjaca, a poenta nije samo u sari, naravno, vec i u samoj konstrukciji i svemu... Da li je tebi logicno da primera radi, Progressor 900 kataloski bude nabavna cena recimo 300 evra, a da 900 Ti, odrada za intersport, bude nabavna cena 200 evra a samo je boja drugacija? Stekan je pokusao da objasni, ali ti nisi razumeo... Ista je prica sa waveflex 11...

  9. #199
    Super Member furious avatar
    Datum registracije
    31.10.2008
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    pa okkk wave flex 10 sam nasao za iste pare u drugim prodavnicama,gde ima i koliko kosta taj head supershape nov da se kupi ja nisam video nigde tu skiju

  10. #200
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od alexapi32 Pogledati poruku
    @Dzoninho Ne znam, ali ako skija izgleda savrseno od ispod (i odozgo), a recimo jeste iz nekog stranog rentala zar to automatski znaci da je skija losa? Nekako mi to "ako je skija iz rentala odmah ne valja" nedovoljno dobro obrazlozeno.
    Kao sto wlad rece, Svabe ce tu skiju drzati u renti dokle god mogu i 10 evra da zarade na njoj... Sve to sto dolazi preko iz rente ima neke falinke... Sve skije od preko, iz rente, sa gornje strane izgledaju savrseno, jer kultura skijanja kod nas i tamo nije ista, tamo nema guranja na zicama, nema prelazenja preko skija itd... Obicno svi gledaju da je ploca ispolirana i to je znak kao da je skija ok. Ploca je najmanje tu bitna, bitne su kantne, vezovi, da li je kantna izvaljivana, da li je pucala, da li je skija kriva, da li su vezovi ispravni, da li su svi srafovi na vezovima isti itd itd...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •