Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 13

Tema: Elan waveflex 82 xti

  1. #1
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano Elan waveflex 82 xti

    Nasao sam ovu skiju duzine 160cm (nemaju duze) sa vezom ELX12 za 21.000 din (godina 2010/11),nova za 21000din!
    Ima li neko iskustva sa njom i da li preporucujete za moju visinu od 175cm?

    Na testovima ima dobre ocene ali treba li je kupiti obzirom da ne zalazim offpiste i imam 3 godine skijanja iza sebe?

  2. #2
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Evo da dodam samo jer sam pricao sa ninicem, u prodaju je skija 28000 i nema na nju popust od 25 posto jer je to cena na totalnoj rasprodaji. Model iz 2010 god, dakle nije Amphibio. Vi dajte svoje misljenje, ja sam mu licno dao svoje

  3. #3
    Super Member sev avatar
    Datum registracije
    26.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Superior Pro; Elan Magfire 82xTi
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Ja vozim tu skiju kao drugu skiju. Moze na stazu, ali na tvrdoj podlozi nije na svome i zahteva tehniku. Preteska je i pretvrda za pocetnika sa 20-ak ski dana iza sebe.

    Duzina je ok za tu visinu. Cena je odlicna.

  4. #4
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Ja skijam samo staze (za sada) ali koliko sam skontao, ovo cudo ima 82mm ispod cipele, jel tako? Ja planiram da "nazujem" 88mm u sledecoj iteraciji skijanja za ovu sezonu ali ne bih bas uzimao 82mm u duzini od 160mm samo za stazu, na telesnu visinu 175, bez obzira na cenu. Misljenja sam da ova skija ide u drustvo all-mountain, rtm, do-it-all ski (kako vec), ali nekako mi vise naginje na off..? U tom smislu, ne bih uzimao kratku, vec bar 175mm za tvoju visinu, mada to je vise duzina za off...nek me neko ispravi ako gresim. S'obzirom da nema drugih duzina, uzmi vidi, probaj, pa preprodaj ako ti ne odgovara. Mislim da je mucenje na tvrdoj stazi sa njom za nekog ko vec nije odlican skijas.

  5. #5
    Senior Member
    Datum registracije
    22.10.2011
    Godina
    49
    Poruke
    122

    Podrazumevano

    Cena jeste ok, a skija definitivno nije za pocetnika i slazem se sa Mackom- ne razumem cemu 82mm samo za stazu

  6. #6
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    @ninic
    Predlazem za opusteno skijanje bez jurcanja neku dasku za srednji nivo znanja, sa jedno 70mm sirine ispod cipele, moze i polovna, lako ces da je prosledis dalje.. Uzivaces. Ako hoces da se igras off, uzimaj ovu, pa idemo zajedno na Konjarnik2 na BZ jer na Kopu uzimaju skipass ovakvima kao sto sam ja: nit mogu da pobegnem, nit umem u dubokom...

  7. #7
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    Vec imam 70mm ispod cipele,samo sto mi treba tvrdja daska,ima za malo para Racetiger SC psi 21000 bez vezova,a s druge strane opet je to tvrda daska...
    Jedino da uzmem Elana sa 74 u struku,izaci ce oko 29k sa vezom,ili da trazim polovnjaka...

    Jel vozio neko ovog SC tigra?

  8. #8
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Ja nisam ali on ima onaj sistem gde mozes uz pomoc opruge da podesis tvrdocu skije...

  9. #9
    Member
    Datum registracije
    25.10.2012
    Godina
    40
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    mozda gresim ali nesto sam skeptican sa tim podesavanjem tvrdoce! mislim da su te stvari samo marketing... verovatno neko sa iskustvom zna vise!

  10. #10
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano racetiger

    Citirati Originalno postavljeno od dzoninho Pogledati poruku
    Ja nisam ali on ima onaj sistem gde mozes uz pomoc opruge da podesis tvrdocu skije...
    to je ona varijanta od 58k,ova na totalnom snizenju nema powerswitch.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •